-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Nie jest zbyt dobrze. Filip ma poważną anemię, mieliśmy nawet problem z pobraniem krwi. Wet jest załamany, a Charly chodzi nad Filipkiem i płacze. Proszę, trzymajcie kciuki.. On musi przetrwać, ma dopiero osiem lat.. Jeszcze pół życia przed nim.. Trzeba tylko chcieć, on musi wyzdrowieć..Wszyscy mu tu kibicują.. Ma wszy i pchły i inne robalstwa.. Jest w bardzo złym stanie.
-
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, dzisiaj odwiedziłam Muchę i jestem pod wpływem wielkiego szoku. Sunia już wychodzi z ogrzewanego pomieszczenia, śmiało chodzi po boksie. Jej wielki stres musiał być spowodowany przejściem do innego boksu, żyje teraz wśród dorosłych suk. Co nie zmienia faktu, że i tak trzeba pilnie szukać jej domu! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='RITA & DIANA']ale pieszczocha przesłodka![/QUOTE] Jest cudowna,wszyscy są nią zachwyceni, oby więcej piesków trafiło do TAKICH domków. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fruzia']Co z Cezarem, czy znalazl juz swój domek?[/QUOTE] No właśnie, sprawa stanęła w miejscu, bo: a) Modliszka się do mnie nie odzywa, b) Pani od Cezara się do mnie nie odzywa, c) psa nie widziałam dzisiaj w schronisku. -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hasia BYĆ MOŻE ma szansę na dom w Olsztynie, ale to nic pewnego, Państwo się do mnie nie odezwali (może nie mają internetu w domu, a może im się popsuł-poczekam). Byłby to dom z ogrodem, u Państwa ok. czterdziestki, oby dwoje pracują w domu i są poinformowani o zapędach do ucieczek Hasi, zapewniali mnie, że ich teren jest ogrodzony,a suka nie byłaby w ogrodzie sama. Mieli przez 14 lat jamnika szorstkowłosego. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/147/aef0a25ee40d2187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/146/99698ce2327efd1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/ce38f638756d3fc8.jpg[/IMG][/URL] Zuza u Pralinki na kolanach [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/146/33f2b5bf193fd1a0.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Nie jest dobrze. Figa ma zapalenie spojówek, zapalenie ucha (już po antybiotykach-przechodzi), kaszel i piasek w pęcherzu :( 2 kg karmy Eukanuby na chore nerki to koszt 58zł.. strasznie dużo! Dodatkowo dostała antybiotyk, miejmy nadzieję, że jej przejdzie. Wet rokuje duże szanse, że się szybko wyleczy! Baliśmy się, czy nie ma cukrzycy. Zdjęcia Figi: ( przez ten piasek w pęcherzu, mama woła na nią Sahara ;)- ale jest Figą i koniec!) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/4b764811839390f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/147/6e481d721f50f246.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/7142d71b23819011.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/146/eee35263a1364f44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/146/03de999780fbe91d.jpg[/IMG][/URL] -
A uwierzcie mi, że gdyby każdy z Dogomaniaków znalazł dom choćby dla 5 piesków, to ich byłoby naprawdę mniej. Praca z psami, to coś w czym się spełniam. Lubię to co robię. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i podnosi mnie na duchu.."kolejny pies", "kolejny kot".. ale co z tego? Skoro na miejsce uratowanych przychodzi 6 nowych? No cóż, takie życie. Dopóki ludzie nie zaczną sterylizować swoich zwierząt i nie zaczną MYŚLEĆ, zmian nie będzie. A ludzie się nie zmienią, więc trzeba otrzeć łezki, podnieść się do góry i pomagać tym, którym się da, by chociaż te nie cierpiały. Kiedyś słyszałam takie powiedzenie... "Ratując jednego psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa" i to jest święta prawda. Tym się kieruję w moich adopcjach. Kolejna metamorfoza, małej Majki: (robione spod kurtki i stąd te "czarne") [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7449/majka2bi5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2195/majka4ds9.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9273/maja3lj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8783/maja4ud0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/120/953d40dfcb77d384.jpg[/IMG][/URL] (przepraszam, za to dziwne "coś" na głowie właściciela, ale bardzo mnie o to prosił, ze względu na swój zawód. No ale, mimo wszystko, to nie tego pana chciałam pokazać, chociaż.. pewno spodobałby się wieluu dogomaniaczkom!)
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/120/953d40dfcb77d384.jpg[/IMG][/URL] (przepraszam, za to dziwne "coś" na głowie właściciela, ale bardzo mnie o to prosił, ze względu na swój zawód. No ale, mimo wszystko, to nie tego pana chciałam pokazać, chociaż.. pewno spodobałby się wieluu dogomaniaczkom!) -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zmieniam tytuł wątku i dziękuję WSZYSTKIM, dzięki którym Malamucia/Hope/Leda jest teraz w nowym, wspaniałym domu! -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Rybc!a replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/147/d167dd81557efc56.jpg[/IMG][/URL] Jestem gotowa do jazdy! ( te "coś" z kółeczkami zostało zrobione specjalnie do przewożenia psów ze schroniska, by nie przechodziły, wrazie gdyby z przodu też jechały psy. Bo nasze psy są nauczone, by nie przechodzić ;) ). I tu z nowym państwem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/120/3fd1076f3d40b94d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/b0f6d5c5546f9d65.jpg[/IMG][/URL] -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Rybc!a replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Narazie mieliśmy takie wpłaty: ATLANTYDA- 40, GOŚKA (Szansa)- 30, Katarzyna R.(nie wiem, kto to)- 40, Aga_Mazury 100, Madzia828- 30, Magda Z. - 90. -
Filipek [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/120/ccafaca97f946f87.jpg[/IMG][/URL] Tu na was czekałem.. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/25efe1f9c9ec2295.jpg[/IMG][/URL] Jak miło mieć kogoś, kto kocha.. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/147/919373c91f1f61de.jpg[/IMG][/URL] A tu ja, ocalony Filipek.. w drodze na nowe życie.. na lepsze życie.. Pojechałyśmy z Olą od razu do lecznicy, założyliśmy książeczkę zdrowia, zważyliśmy ([B]4,4kg![/B]), odpchliłyśmy, odrobaczyłyśmy i do domku woon.. ;-)
-
[quote name='basia0607']Filipek to kochany , pieszczoch. pchly spacerowaly po nim gęsiego a on gdy tylko wsiadl do samochodu probował gramolić sie OLi na kolana. Gdy sie mówi,do niego przekręca glowe i patrzy tymi wyblaklymi oczami. Nismialo tez macha ogonkiem. Gorzej natomiast jest z jednym z 2 psow ,ktore wzielam do siebie. Chora kupa nieszczęścia, wystraszone małe ciałko .[/QUOTE] Tak, zabrałyśmy dwa psy : dużą, chudą sukę i małego, białego wyłysiałego psa. Zdjęcia dodam na ogólnym wątku Krzyczek.
-
Ojej, a ja będę stresować się od ósmej. Czeka mnie dużo roboty, muszę zrobić jakieś jedzenie, przygotować termosy z kawą i herbatą, zjeść porządne śniadanie, nakarmić swoje psy, wrzucić do samochodu ok.50 kg jedzenia które mam, poduszki, koce, ręczniki, wyprowadzić psy na długi spacer (tymczasowiczka pewnie zaszcza mi cały dom, trudno), zawieźć siki Figi do laboratorium, och- dużo tego! Ale nic, o 10 jesteśmy umówieni z Olą, o 10:30 z Basią. A potem tylko droga do Krzyczek, Krzyczek, Krzyczek.
-
Sochaczew - Rubin (dziś pojechał do nowego domu)
Rybc!a replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wiecie co? Nie wiem dlaczego, on mi ciut przypomina Tollera. Może warto go zgłosić do Tollerki ? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']Jesteś usprawiedliwiona;)[/quote] [quote name='Niki-lidka']ludzie ludzie...zawsze to samo...wszyscy chetni dopoki nie chodzi o ostateczne zdeklarowanie sie i wplate kasy...:([/quote] Wiem, że was zawiodłam, ale zrobiłam to tylko i wyłącznie przez to, że nikt z Elbląga ( a było oprócz mnie chętnych 5 ) się nie zdecydował. :cool1: Nie mógł, nie chciał, nie miał kasy. Nie wiem. Jest mi okropnie głupio i przykro, bo bardzo nastawiłam się na ten zlot. Szlag by to trafił. :-( -
W schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/125/aaac375c4a7cc6fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/f1c0e679a1343205.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/3d9a96037c443e3f.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [IMG]http://x.garnek.pl/ga3122/4be5a8bdf6d8e8ea731696a3/731696.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga9870/6e430ea89445de7a731686a3/731686.jpg[/IMG]
-
Melinka, ok. 5/6 miesięczna suczka-JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://x.garnek.pl/ga3122/4be5a8bdf6d8e8ea731696a3/731696.jpg[/IMG] [IMG]http://x.garnek.pl/ga9870/6e430ea89445de7a731686a3/731686.jpg[/IMG] -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Rybcia, ja jestem tu nowa, ale zapewniam Cię ze nie rzucam słów na wiatr. Powiedz nam ile kosztuje miesięczne utrzymanie takiego psiaka na DT i wtedy mozemy myslec kto i ile moze.[/QUOTE] Ale to ja będę odpowiedzialna za psa i to ja będę odpowiedzialna za koszty. Lepszy w tym wypadku byłby DT, a nie hotel w którym i tak byłaby sama.. Ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
No więc tak. Gonitwa nie ma dostępu do internetu, miałam z nią kontakt wyłącznie przez telefon i przy realnych (a nie wirtualnych) spotkaniach. Mówiła, że się wybiera, planowała nawet namiot, ja ją namówiłam na domek, a ona wczoraj mi napisała: Ja nie jadę. Nie dam rady. I koniec. Valeur była zdecydowana, tak jak ja, a jej mama się rozmyśliła, chociaż wcześniej wyraziła zgodę na zlot. Cóż. A Vitka i Pralinka nie mogą ze względu na rodziców. Mi naprawdę zależało i dalej zależy bo wierzę, że będzie fajnie. Ale sama nie mogę jechać. Przykro mi, bo ja byłam zdecydowana i wiem, ze bym was nie zawiodła, ale w tej sytuacji, niestety nie mogę jechać. -
[quote name='jayo']Bede wrzucac info w rozne watki - szukamy suki oNkowatej dla dwoch starszych emerytow (dom sprawdzony) do Warszawy Miedzylesia. Maja jamnika (lekko spasionego :-) ), karmia psy w okolicy, maja niestety nieokreslony stosunek do sterylizacji, wszytsko ogolnie ok - pies do domu i ogrodka. Jeden probelm - brame trzymaja przewaznie otwarta i nie bardzo chca slyszec o jej zamykaniu. Cala reszta do przyjecia jak najbardziej. Lecza zwierzeta u weta (dla nas oczywiste - ale nie dla wszystkich). Podjelybyscie ryzyko wydania psa do takiego domu? kontakt na PW lub kom 601420789 (nie zawsze jestem na sieci).[/QUOTE] Niestety,nie. Dabi może być strachliwa, co się z tym wiąże- ucieczki. Pozatym, wolałabym, żeby została wysterylizowana.
-
Na napis nie zwracać uwagi. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/118/f6d9d6ab23ae841c.jpg[/IMG][/URL]