-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Pandusia nadal czeka :shake: A wraz z nia [B]tyle nowych kolegow i kolezanek.[/B] Czekam na opisy od kierownika i zaczne wstawiac na stronke. Wg moich obliczen w czerwcu poszlo do adopcji 12 psow, ale dokladna liczbe poda jak zwykle pan kierownik.[/quote] każdy wyadoptowany pies to ogromna radość :loveu: :lol: :loveu: ale czemu ciagle nowi i nowi - co się z tymi ludzmi dzieje :placz: ? -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][quote name='Ania_i_Kropka'][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Ludzie interesowali się Dimkiem, ale niestety nikt nie podjął decyzji o adopcji. Ludzie wolą adoptować szczeniaka, którego jak twierdzą będą mogli wychować itp. Damuś nie martw się znajdziemy Ci cudowny domek na jaki zasługujesz[/FONT]!!![/FONT][/quote][/SIZE] [SIZE=3]bo ludzie się nie znają i tyle !:-( [/SIZE] [SIZE=3]potwierdzam ![/SIZE] [SIZE=3]domek dla takiego psiaka jak Dimek[B] musi się znależć :loveu: :lol: :loveu: [/B][/SIZE] -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
na dzień dobry też warto się pokazać :loveu: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopamy do góry :multi: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krajeczko życzę ci dobrego domu :loveu: -
Moja schroniskowa miłość biega za TM :( [*][*][*]
ewatr replied to Patikujek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopaj po swego człowieka :multi: ale tym razem takiego co to cię już nie odda za żadne skarby na świecie -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
po domki to na góre ...........:multi: -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
hopamy :multi: -
i dobrze , że w ogóle są chętni do takiej pracy za marne grosze , w takich warunkach i jeszcze będąc narażonym na krytykę :-( - zawsze z boku łatwiej patrzyć i wyrażać swoje zdanie - choćby nawet i słuszne ale realia naszego życia takie właśnie są ci ludzie i te zwierzaki są zostawione na łaskę gmin i sponsorów a że nie wytważają dóbr materialnych / tylko duchowe a to już rzadko kto zauważa / to właściwie są zbędne dla Pańswa i wzrostu gospodarczego :evil_lol: szkoda gadac i sie denerwowac :shake: trzeba się skupić na tym co można obecnie zrobić czyli robić wszystko aby jak najwięcej domy znalazło i zeby było coraz mniej niechcianych szczeniaków / sterylki i kastracje /!!!!!!!
-
hopaj:multi: Nela może cię ktoś wypatrzy i pokocha :loveu:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]taki jestem rozbrajający :[/SIZE][/B] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/8648/dim74av.jpg[/IMG] __________________ a ten napis [B]szukam domu[/B] rozczulający !!!!!!!! że też nikt w porywie serca go nie zabrał do domu ?:placz: nikt się nawet nie zainreresował ?????:placz: -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']dziś odkryłam, że on wszystko rozumie: hop - to wskakuje mi przednimi łapami na kolana, siad - siada i łapę daję, zostań -od razy rozumiał...jeszcze jak u Mamy mojej spal... geniusz po prostu ... ([B]myślicie,[/B] [B]że zachwycam się jak głupia matka, że jej dzieciątko jest[/B] [B]najwspanialsze?[/B] :evil_lol: wcale nie zahir jest naprawdę naj naj....[/quote] [B]wierzymy , wierzymy[/B] :lol: i dobrze , że ktoś się nim zachwyca !!!! bo inaczej jak by znalazł dom ? jakby nie zachwycona Ciocia;) :loveu: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
czekamy i wypatrujemy :crazyeye: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Panda szuka domku :multi: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj wakacje !!!!!!!! ciężko z domkami :shake: ale najważniejsze to nie spaść za daleko żeby nie zapomnieli :oops: -
" jak to zwał tak to zwał :evil_lol: " a chłopaka trzeba szerszej publiczności pokazać i trochę się też pochwalić swoim osiągnięciem ;) może choć jedna osoba się zapatrzy i podejmie podobne wyzwanie , dla samego tego będzie warto !!!!!!!! :lol::loveu: :lol:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciocia GuniaP o nas przeczytała :loveu: witamy serdecznie :lol: polecamy sie na przyszłość bo mało cioć nas ostatnio odwiedza i jeszcze idą wakacje :oops: -
100 razy tak !!! :lol: bo piszesz pięknie a historia Serwa to jest mistrzostwo świata / bo jak nie to będzie w telewizji :evil_lol::loveu::evil_lol: /