Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. "szczęka opada" na ludzką głupotę :angryy: komu przeszkadza to że ktos chce pomóc choćby zwierzakom:mad: :mad:
  2. ponoszę chłopaka bo chciałby pobigac po łąkach po 4 latach w' schronie' chocby najlepszym Mieleckim :Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  3. wyjatkowo piekne psy a bez swojego człowieka:placz:
  4. Zycze ci domu od zaraz :hand:
  5. moze akurat dzis ktos nas zauwazy :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:tu jestesmy
  6. takie piękne psy a nie mają powodzenia aż " dziw bierze " ? :shake: chłopaki trzeba sie bardziej starac i pokazywać !
  7. nie chowamy sie tylko szukamy domku :Dog_run:taki pogodny czanuszek tez zasługuje na swojego człowieka
  8. :angel: To białe cudo z 16 strony ma na imię Mary Jane i jest najdostojniejszym psem jakiego spotkałam. Ma 7 lat , nie upomina sie nachalnie jak młode pieski o mizianie , ale gdy się ją głaszcze to z wrażenia kładzie uszy po sobie i prawie przestaje oddychac, żeby tylko nie przestawać. Mary pomimo 3 lat spedzonych w schronisku Mieleckim jest spokojnym , posłusznym ,bardzo dobrze ułożonym pieskiem.Wczoraj byłam z nią na spacerze poza schronem i widac było że Mary prawie niczego nie zapomniała z poprzedniego życia / w domku / .Duzo do niej mówiłam a ona to wszystko rozumiała i wykonywała bez zarzutu . Pan Kierownik napisał o suni " do tanca i do różańca " do tych słów własciwie nie ma co dodać to sama prawda w 500 %. Ktos kto sie zdecyduje na adopcje Mary będzie miał przekochaną , spokojną sunie. Podnoszę wszyskie Kremówki z Mielca , Mary w szczególnosci bo osobiscie moge ja polecić .
  9. [B]gromki[/B] podnosze domku trzeba szukac biegiem sam nie przyjdzie:Dog_run:
  10. marsz do góry :Dog_run: do domku
  11. dołeczek pod drzewkiem piekna rzecz ale domek jeszcze lepszy do góry Mróweczko
  12. pamietam i podnosze oby do domu
×
×
  • Create New...