-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise'][LEFT]oh... moje kochane 3łapki.... idzcie do domkow... i polujcie na koty tak jak ofkofsik w tej chwili to robi :) goni kota a kot udaje ze ucieka... :) sama rozkosz na nich patrzec[/LEFT] [/quote] a jakiegos zdjątka tej sytuacji :evil_lol: nie da sie dla Ciotek wykroić ? -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopaj koło południa :multi: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]o taka jestem maleńka :[/SIZE][/B] [B]jak to Mróweczka[/B] :loveu: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8329/boks194rude90jr.jpg[/IMG] -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pytanie jak wyżej ? bo moja oferta kasy również aktualna / tyle że od piątku 14 lipca , przez 2 tygodnie mnie nie ma na necie - wczasy - dlatego prosze o decyzje w tym tygodniu / może jakieś badanie okulistyczne a i kompleksowe badania wet. by pasowało zrobic bo to zawracanie się to nie jest w porządku / mój tak miał jak sobie zaaplikował :evil_lol: 1/2 tabletki na nadciśnienie ;) mojej mamy i trzymało go 3 dni - ale w tym wypadku przyczyna jest na pewno inna / i dobrze by było zdiagnozować co sie dzieje ? -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='joaneczka']:mad: oj do góry....tak niziutko:mad: dlaczego?[/quote] bo o mnie Ciocie zapomniały :-( no to spadam :oops: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimuś hopaj na dobry dzien :multi: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy nie myślicie że nasza Wiktoria już jest piękna :evil_lol: ? chyba że ja mam bielmo na oczach z miłości od pierwszego wejrzenia ;) -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='joaneczka']A może trzeba coś wiecej o niej napisać?:mad: Czy jest łagodna?Jak z innymi psami sie dogaduje itp.?[B]A moze juz znalazła domek?A ja sie tak przejmuje...[/B][/quote]do dnia wczorajszego niestety nie znalazła :oops: więc na pewno trzeba sunie podnosić ile się da :multi: na widok publiczny ;) -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ze mną jak z dzieckiem :eviltong: niech będzie WIKI :mdrmed: byleby się góry trzymała i nam nie spadała :sweetCyb: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiktoria / a co nikt na razie lepszego imienia nie zaproponował :evil_lol:/ idzie na spacerek po domek i opiekuna :Dog_run: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopaj:multi: bo sama nazwa boksy bytowe / cos tak jak wegetacyjne / jakoś tak nie najmilej się kojarzy:shake: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek w zyciu trzeba być widocznym a nie tylko brzuch do góry , do dzieci i mizianko :evil_lol: pierwsze kroki już poczynione ;) na Starówce prezentowałeś się pięknie może to powtórzysz :multi: -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
ewatr replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']mosii deklarowała ale mosii niestety nie jest cudotwórcą:( w przyszłym tyg powinnam dać rade[/quote] czy to jest aktualna propozycja ? :oops: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ech ty przystojniaku :evil_lol: kiedy cie ktoś wypatrzy ??????? -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wszyscy chyba są tak zbulwersowani tym co widzą :-( / oby na razie / że o imieniu dla suńki to chyba nikt faktycznie nie pomyślał ? :shake: trzeba by to naprawić ;) może Wiktoria jak zwycięstwo bo musi sie udac suni wyjść na prosta i znależć własny dom :lol: -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=seagreen]allegro się skonczyło a my dalej w schronie :-( ???[/COLOR][/SIZE][/B] to my tak dla przypomnienia [B][COLOR=blue]Vanilia i Carmel [/COLOR][/B] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4326/boxnr2054tn.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6673/boxnr20103pg.jpg[/IMG] -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: tu jestem widzi nie kto ? -
hopaj Nela:multi: może choć opiekun wirtualny się znajdzie :-(
-
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi: :multi: :multi: maszerujemy do gory