Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='eloise'][LEFT]oh... moje kochane 3łapki.... idzcie do domkow... i polujcie na koty tak jak ofkofsik w tej chwili to robi :) goni kota a kot udaje ze ucieka... :) sama rozkosz na nich patrzec[/LEFT] [/quote] a jakiegos zdjątka tej sytuacji :evil_lol: nie da sie dla Ciotek wykroić ?
  2. hopaj koło południa :multi:
  3. [B][SIZE=3]o taka jestem maleńka :[/SIZE][/B] [B]jak to Mróweczka[/B] :loveu: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8329/boks194rude90jr.jpg[/IMG]
  4. pytanie jak wyżej ? bo moja oferta kasy również aktualna / tyle że od piątku 14 lipca , przez 2 tygodnie mnie nie ma na necie - wczasy - dlatego prosze o decyzje w tym tygodniu / może jakieś badanie okulistyczne a i kompleksowe badania wet. by pasowało zrobic bo to zawracanie się to nie jest w porządku / mój tak miał jak sobie zaaplikował :evil_lol: 1/2 tabletki na nadciśnienie ;) mojej mamy i trzymało go 3 dni - ale w tym wypadku przyczyna jest na pewno inna / i dobrze by było zdiagnozować co sie dzieje ?
  5. [quote name='joaneczka']:mad: oj do góry....tak niziutko:mad: dlaczego?[/quote] bo o mnie Ciocie zapomniały :-( no to spadam :oops:
  6. czy nie myślicie że nasza Wiktoria już jest piękna :evil_lol: ? chyba że ja mam bielmo na oczach z miłości od pierwszego wejrzenia ;)
  7. trzymam kciuki:thumbs: za Czekoladkę moooooooooooocno !!!!!!!!
  8. [quote name='joaneczka']A może trzeba coś wiecej o niej napisać?:mad: Czy jest łagodna?Jak z innymi psami sie dogaduje itp.?[B]A moze juz znalazła domek?A ja sie tak przejmuje...[/B][/quote]do dnia wczorajszego niestety nie znalazła :oops: więc na pewno trzeba sunie podnosić ile się da :multi: na widok publiczny ;)
  9. ze mną jak z dzieckiem :eviltong: niech będzie WIKI :mdrmed: byleby się góry trzymała i nam nie spadała :sweetCyb:
  10. Wiktoria / a co nikt na razie lepszego imienia nie zaproponował :evil_lol:/ idzie na spacerek po domek i opiekuna :Dog_run:
  11. hopaj:multi: bo sama nazwa boksy bytowe / cos tak jak wegetacyjne / jakoś tak nie najmilej się kojarzy:shake:
  12. Dimek w zyciu trzeba być widocznym a nie tylko brzuch do góry , do dzieci i mizianko :evil_lol: pierwsze kroki już poczynione ;) na Starówce prezentowałeś się pięknie może to powtórzysz :multi:
  13. [quote name='mosii']mosii deklarowała ale mosii niestety nie jest cudotwórcą:( w przyszłym tyg powinnam dać rade[/quote] czy to jest aktualna propozycja ? :oops:
  14. ech ty przystojniaku :evil_lol: kiedy cie ktoś wypatrzy ???????
  15. wszyscy chyba są tak zbulwersowani tym co widzą :-( / oby na razie / że o imieniu dla suńki to chyba nikt faktycznie nie pomyślał ? :shake: trzeba by to naprawić ;) może Wiktoria jak zwycięstwo bo musi sie udac suni wyjść na prosta i znależć własny dom :lol:
  16. [B][SIZE=4][COLOR=seagreen]allegro się skonczyło a my dalej w schronie :-( ???[/COLOR][/SIZE][/B] to my tak dla przypomnienia [B][COLOR=blue]Vanilia i Carmel [/COLOR][/B] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4326/boxnr2054tn.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6673/boxnr20103pg.jpg[/IMG]
  17. :multi: :multi: :multi: tu jestem widzi nie kto ?
  18. hopaj Nela:multi: może choć opiekun wirtualny się znajdzie :-(
  19. :multi: :multi: :multi: maszerujemy do gory
  20. [quote name='Toska']:crazyeye: no to jest dla mnie niepojęte !!!! taki piekny psiak i tyle czasu czeka na dom :crazyeye:[/quote] bo ludzie to chyba oczu nie mają :evil_lol:
×
×
  • Create New...