Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='GoniaP']A [B]czy ktoś o Dimku napisał do "MP"[/B]. Dogoterapia to przecież temat topowy:shake::-o A organizacje zajmujące się dogoterapią nie mogłyby pomóc. Dimek ma misję do wypełnienia. Ludzie, patrzcie jaki on wspaniały! Święty Pies;)[/quote] podnoszę :multi: bo pomysł " przedni " !!!!!!!!!! a Dimek czeka i się " marnuje :evil_lol: " może ktoś coś napisać do MP ??????????
  2. pozwole sobie przekleic do tego wątku te zdjęcia razem z opisem : chyba autor mi wybaczy ?:oops: Ja gdy czasami wpadam do mamy do pracy to często już po kilku minutach ma dosyć dzieciaków. Wychodzę z bolącą głową ( ponad 30 krzyczących i rozbrykanych dzieciaków to dla mnie ciut za dużo :-D ). [B]Dimek jest inny, gdy wchodzi do[/B] [B]szkoły od razu cały promienieje[/B]. Sam podchodzi do dzieciaków i domaga się pieszczot i głaskania i w ogóle nie przeszkadza mu fakt, że wszyscy chcą go głaskać w tym samym Momencie. [B]To anioł nie pies!!! [/B]:lilangel: Zobaczcie sami: [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/839_fotki_88fd3c4/15474_074838.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/839_fotki_88fd3c4/15475_074855.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/839_fotki_88fd3c4/15476_074913.jpg[/IMG] czy to się nie nazywa [B][SIZE=4][COLOR=Blue]TALENT DO DOGOTERAPII [/COLOR][/SIZE] [/B] [B] taki wrodzony ! on na prawde może pogać dzieciom :loveu: ja tylko nie wiem gdzie go ogłosić żeby mógł pracować z dziećmi inne psy się długo szkoli żeby robiły [COLOR=Blue]to co on robi [/COLOR][/B] [COLOR=Blue][B]"tak o" po prostu[/B][/COLOR]
  3. [quote name='eloise']fajnie ze bedziesz `nas` odwiedzac nie mam biurka i tymczasowo komp stoi na podlodze i Ofik wlasnie mnie lize po rekach i wlazi na klawiature :)`[/quote] daj mu buzi o nieznajomej ciotki :eviltong:;):eviltong:
  4. [quote name='eloise'][LEFT]watek dotyczy psow ale czemu nie zejsc na chwile na temat dywanow?.... moja mam kupila go z 8 lat temu, ale przyznam ze chyba 2 lub 3 lata temu widzialam takie same na stadionie Xlecia, wiec pewnie wiele osob ma taki dywan :) [/LEFT] [/quote] a mnie przyniesli " domokrązcy " do domu i tak juz zostało ;) smieje sie bo aż się matrwie co widzę jakies zdjęcie to tam " mój " i jak widać nie tylko mój dywan ale kończe już bo nasze psiaki się obrażą :shake: o czym ta Ciotka gada na takim poważnym forum :cool3: a Korsarz wspaniały i jego wątek będe odwiedzać :loveu:
  5. [quote name='eloise']proponuje wam zajrzec na nasza strone, kota tu nie ma ale sa szalenstwa ofkorsa z foxem :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12051&page=25&highlight=korsarz"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12051&page=25&highlight=korsarz[/URL] strona 25 i 26[/quote] ja wiem ze to temat innych trójłapek ale tak w ramach reklamy jak może być pięknie z trzyłapkiem pozwole sobie przekleić zdjęcie Ofkorsa przeczytałam kawał wątku SUPER :lol::klacz::lol: / i zadam pytanie ile ludzi w Polsce ma jeszcze mój dywan patrz zdjęcie poniżej ? dodam ze u mnie w pracy mają 2 osoby też dowiedziałam się ze zdjęc:evil_lol: / [IMG]http://icis.pcz.pl/%7Epfigat/psy/IM006095.JPG[/IMG]
  6. [B]to ja sie może przypomne :[/B] Kery jestem ! :lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1895/4395kery1fn.jpg[/IMG]
  7. cudna szara kula energetyzująca ;)
  8. [quote name='eloise'][LEFT]niestey straszny mam problem z uchwyceniem ich w kadrze :) [B] osobno- bardzo prosze[/B] ale razem... za szybcy sa :) [/LEFT] [/quote] to jak nie da rady inaczej :evil_lol: to niech będzie osobno :cool3::lol::cool3:
  9. [quote name='joaneczka']:loveu: Iza29(mam nadzieje ze nie przekreciłam)pisała na watku "dom dla ratlerka wa-wa"ze wysle zdjecia Mróweczki:loveu: dla jakiejs pani z Zakopanego:cool3: tylko ze [B]zgubila watek Mrówki[/B],to go podnosze co jakis czas zeby sie nie zgubił:cool3:[/quote] jak tak się sprawy mają to ja też hopne :multi: Mróweczkę na wyżyny ;)
  10. [quote name='mosii']super! wierzcie mi ze robie wszystko aby pewne sprawy przyspieszyc, julia gdyby działo sie coś złego, chcieli Noska przeniesc, dzwoncie a przyjade po niego natychmiast, najwyzej bedzie mieszkal w samochodzie;)[/quote] widac że Ciocia Mosii mocno zdetrminowana:eviltong: i psiak nie zostawi na pastwę losu :Rose: a za pewne sprawy trzymam kciuki oby się udały załatwic pomyślnie :thumbs:
  11. pojechac to może i pojadą ;) ale nie zapomną będą szukać piesków po powrocie :oops: oby już w nowych domach :lol:
  12. [quote name='joaneczka']Mróweczko pokaż sie...moze pani z Zakopanego sie zakocha?Ech co ja pisze...jakie "moze" na pewno:cool3:[/quote] a o jaką to panią :loveu: z Zakopanego chodzi ????:razz:
  13. Amorek twardzielek idzie z Ciotką na góre :multi: kto tu wejdzie jak Ciotka na wczasy pojedzie ojjjjjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!!:placz:
  14. Wy sobie rozmawiajcie tam na górze :evil_lol: a my się przespacerujemy :painting:
  15. [quote name='Ulka18']Siostra, napiszesz o BIBI? Dzisiaj Mloda wraca z obozu, wiec juz nie bede miala kompa tylko dla siebie. Ale moze uda mi sie ja odgonic i aukcje zalozyc ;)[/quote] jest juz " tekścik " ;) czy w trakcie tworzenia :lol: ?
  16. [quote name='jnk']Panienka wydaje się całkiem wyluzowana na tym pikniku :)[/quote] to jest luz kontrolowany :eviltong: w kazdej chwili jest gotowa do drogi - do nowego domu :lol:
  17. [quote name='g_o_n_i_a']W gore kochane staruszki!! [B]Ktos na pewno nie ma jeszcze wirtualnego psiaka!![/B][/quote] [B]o właśnie a na pewno chciałby mieć :eviltong: tylko jeszcze tego nie wie:lol: [/B]
  18. mój ulubiony :loveu: trzyłapek goni na góre :Dog_run:
  19. [SIZE=6][COLOR=#0000ff]Ładne jestesmy nie ??????[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#0000ff]Boy: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/237/boks15351hb.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=blue][B]Boyka :[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1616/boks1535ji.jpg[/IMG] __________________
  20. Ciotka was jutro odwiedzi :loveu: jak sie nie roztopi :eviltong: w samochodzie i Marylka na spacer pójdzie :painting:
  21. [quote name='Kori']hehe :evil_lol: Wiem, co miałaś na mysli - tylko chciałam troche temat podnieść :eviltong: Wredna ze mnie istota[/quote] a tam od razu wredna :loveu: każdy sposób jest dobry na hopnięcie do góry:multi:
  22. my twardo jeszcze przed wczasami na górę :loveu: pręgowani
×
×
  • Create New...