Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. oj widze ze Ulka18 już to wstawiła :oops: to najwyżej będzie 2 razy :evil_lol:
  2. [quote name='rybon36']bo ja szukam dużego, cały czas i bez efektów, do domku z ogrodem, odpowiedzialnych ludzi, 2 kotów onki kastratki niedojdy i chłopca 3 latka! już tracę nadzieję na dużego odpowiadającego wymogom[/quote] ja psy widziałam raz w schronisku i powtórzę to co już mówiłam : te wszystkie zdjęcia razem wzięte nie oddają urody tych 2 wspaniały psów i na dokładkę [B]to są przytulaśne miski [/B]a nie jakieś grozne psy jak sie może na zdjęciu wydawac siedzą tylko biedaki w małym boksie i nie ma ich kto na swiatło dzienne pokazać , te psiaki są młode mają 2 i 3 lata byliśmy z kierownikiem przy ich boksie , psiaki szalały tak chciały łby do głaskania podstawic , lizały kierownika po rękach i zwyczajnie cieszyły sie całymi sobą napisałam o więcej informacji do kierownika jak coś się dowiem to napisze / chyba że komputer kierownika dalej nie działa to pozostaje kontakt telefoniczny ze schroniskiem /
  3. [quote name='jnk']Na zdjęciu wydaje się zainteresowany wyłącznie dobrami materialnymi, a nie wzniosłymi sprawami ducha, takimi jak pan, dom, miłość... :)[/quote] czyli to nie tylko u ludzi tak jest , że materia zwycięża ducha :evil_lol: na szczęscie nie u wszystkich :lol:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']I w gore! A w schronisku kolejny staruszek, ma 14 lat. Zdjecia dodam jak internet mi naprawią.[/quote] piękny wiek dla psiaka :loveu: ale czego ma być w schronisku to już słodka tajemnica :shake:
  5. Pitat na dobranoc mały spacerk na górę :painting:
  6. [quote name='Ulka18']Znowu usuneli mi aukcje. Wystawilam 7 na szczescie. Moze nie znajdzie sie zaden zyczliwy, moze ta liczba pokaże swoja moc. Prosze o mocne kciuki za mieleckie pieski. wedle życzenia :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  7. [quote name='agnes_czy']Gorzej- bo ja też:evil_lol: Kobiety :loveu: bo ja na razie zaczynam :oops:, popełniam błędy , które musicie mi wybaczyc !!!! ja sie "wyrobię " tylko trzeba czasu - jak to w życiu :evil_lol: pozdrawiam Ewa
  8. [quote name='g_o_n_i_a']No własnie i prosze mi tutaj nie mowic, ze Kajtek nie toleruje psów. Moze w sensie psów samców, ale suczki toleruje. Nawet z cieczką. :-) Ewa, u Guni siedze, Kochana Gunieczka mnie przygarnęła na chwilkę... Matka natura odebrała mi net i nie chce go oddać... Wrrr :shake: GONIA żebyś na mnie nie narzekała to mówię : ja będę w schronisku w sobote koło 11 godziny / bo potem na mnie krzyczysz :eviltong: że nic nie wiesz ;) / jak możesz to przekaż to Guni :loveu: bo potrzebuje na razie pomocy i towarzystwa w trakcie pobytu w schronisku i miło mi będzie zobaczyć Jej znajomą twarz czy będzie w tym czasie w schronie ?
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Kajtusiu, hopaj na górę! A z Kajtusiem od wczoraj mieszka urocza suczka rasy collie. Kajtuś się nią na początku interesował, bo sunia ma cieczkę, ale Kajtuś jak wiadomo wykastrowany. Poza tym Kajtuś przez cały dzień leżał sobie na chłodnym betonie, bo był straszny upał. Mam nawet dwa zdjęcia, jak sobie Kamyczek śli jak kamyczek. :-) I oficjalnie mowie - Kajtek toleruje i sunieczki i szczeniaczki. Wiec domku, hop hop, gdzie jestes? tak to jest jak ktos / w tym wypadku ja / ma stare dane sory Kajtuś widac, że jesteś coraz wspanialszym pieskiem i całkiem już "zsocjalizowanym " jak nawet sunia z cieczką cie nie rusza ;) p.s. a GONIA to widzę ma już dostęp do neta :evil_lol: po tej burzy ?
  10. ewatr

    Metamorfozy

    gratulacje dla załozyciela wątku:B-fly: jak mam "doła" to sobie tu wchodze popatrze i od razu widzę sens w pomaganiu tym psiakom , takie zmiany [B]" a wszystko to miłość jest" [/B]jak mówią słowa piosenki i nie kłamią :loveu:
  11. jakieś wiesci ? jak nie to my na 1 stronę :painting:
  12. myślmy ! myślmy co tu zrobić ? żeby na wakacje nie został w schronie bo może tam wsiąknąć :shake: na dłużej
  13. czekamy na kontynuacje bajki cierpliwie :oops: a wspólniczce dużo zdrowia życzę :loveu:
  14. [quote name='Ania_i_Kropka']Dimka na allegro ma wstawić irma. Jutro pojadę odwiedzic Dimcia i zrobie mu nowe fotki i przede wszystkim pójdziemy na długi spacerek. Dzisiaj Dimuś podobno nie chciał nawet wyjśćna na pole treningowe, siedział w boksie i nie zwracał na nic uwagi:placz: :placz: :placz: . On musi znaleść nowy domek!!![/quote] wcale mu się nie dziwię też bym była obrażona na cały te piep....ny:angryy: świat , jakby mnie ktoś tak potraktował :mad: a tak serio to super , że go odwiedzicie bo grozi mu apatiia trzeba psinę wymiziac od dogomaniaków i powiedziec że bedzie miał dom i to lepszy !!!!!!!
  15. [B]Dogoterapeuta[/B] [B]Dimek[/B] :oops: [B][COLOR=blue]nikt takiego nie potrzebuje dla swoich dzieci ?[/COLOR][/B] to pytanie to bez żartów ! tyle się mówi o dobroczynnym wpływie psa na ludzi a dzieci w szczególności [COLOR=blue]szkoda marnować taki talent :lol: [/COLOR]
  16. [quote name='Ulka18']Juz mam ta formule. Ale jestem wsciekla :mad: Gdyby nie liczba wejsc i szanse na adopcje, to dawno bym juz olala to allegro. Ulka 18 trzymam kciuki mocno żebyś nie olała bo psiaków mi szkoda a całą resztę to faktycznie trzeba by olać :angryy:
  17. a tak nawiasem mówiąc jesteśmy na 100 stronie a chaty dalej nie widać :-(
  18. jednym słowem rozpieściły go Ciotki ;) w tym schronisku i tyle ale niech tam należy się chłopakowi :loveu: po takich przejsciach a z tym domem to chyba trzeba z uporem maniaka:evil_lol: szukać i tyle
  19. [quote name='jnk']A panie znowu sobie tu babskie pogaduchy urządzają zamiast wyprowadzić psa na 1. stronę! :mad:[/quote] taka już babska natura :oops: hopaj Marusia na górę :multi: bo na nas znowu nakrzyczą ;)
  20. pamiętacie o mnie ? Kajtuś jestem i dalej tu jestem a nie w domu :-( a tak o mnie napisano na stronie schroniska : Kajtus nie toleruje innych piesków jest wobec nich bardzo agresywny. W stosunku do ludzi jest bardzo ufny i przyjacielski. Bardzo grzecznie chodzi na smyczy i zawsze ma porządek w swoim kojcu. U innych piesków koce \"latają\" po całym boksie a u Kajtusia zawsze jest równo ułożony i nawet go \"nie wymnie\". taki właśnie jestem i czekam na dobrego Pana :loveu:
×
×
  • Create New...