Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Ciotka Ewa i ciebie wyprowadzi na spacer :painting:
  2. Zahir nasz ideale :lol: idziemy na spacer :painting:
  3. hopam po dom :multi: no przecież taki jestem przystojniak :evil_lol: [IMG]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2004/3334.jpg[/IMG] __________________
  4. mogą najwyżej powiedzieć :iloveyou: :sweetCyb: :calus: Witamy serdecznie :lol: w " Klubie Miłośników Kremówek "
  5. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  6. ech Dimek coś ciotce z pamięci wyjść nie możesz hopaj :multi:
  7. do góry skarbie bo nawet inne słowa mi do głowy nie przychodza :placz: musi cię ktoś wypatrzeć ale taki co ci może pomóc :-( bo tu to chyba dyletant w sprawie psa nie pomoże - trzeba : CZłOWIEKA O WIELKIM SERCU , DUSZY I SILE PATRZENIA NA ZłO - BEZ WSCIEKłOSCI i pytań -" JAK MOżNA COś TAKIEGO ZROBIC "
  8. hopaj skarbie bo nie masz czasu na czekanie :-(
  9. potwierdzam i podnosze :multi: tylko co dalej ? czy jest jakaś możliwośc leczenia ,tymczasu itp.? ja ze swej strony mogę wspomóc finansowo jak będzie taka konieczność !
  10. to jeszcze na koniec pracy :evil_lol: hopaj skarbie po dom
  11. hopaj na góre :multi: i już nie płacz na dogo ci pomogą :oops:
  12. Witamy:lol: Witamy Goniu :lol: bardzo nam jest miło , że odwiedziłaś :Cool!: Merunie :loveu: polecamy się pamięci ;)
  13. hopamy dziadusie rzeszowiaki po opiekunów :multi:
  14. jestem takim fajnym :evil_lol: i " wcale sporym " pieskiem pędzę na góre po dom :Dog_run:
  15. hopaj płaczku :-( po domek :loveu:
  16. pytanie j.w. co u Noska :loveu:
×
×
  • Create New...