-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
[quote name='g_o_n_i_a']Wipuś był dzisiaj na spacerku z Ewunią. [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9393/wipus3ea.png[/IMG] [/quote] a był , był i jeszcze wam dodam , że jak na dziadka to chłopak [B]ma dużo krzepy i podejście do kobiet : [/B] ja to zostałam na dobry początek wylizana dokumentnie i dopiero potem mogliśmy pospacerowac :lol: a jak inne psiaki zostały wypuszczone na wybieg i zaczęły nas obszczekiwac to Wipus z taką werwą im odszczekął , że pouciekały a on popatrzył sie na mnie wymownie jakby mówił , że umie mnie obronic przed " gówniarzerią " został pochwalony i z podniesiona kitą :painting:spacerowalismy już bez przeszkód Wipus ciotka Ewa jest tobą zauroczona :iloveyou:
-
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neruś taki jesteś piekny piesek :loveu: -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
ewatr replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Śliczna i pogodna pysia do podnoszenia :loveu: sama słodycz hopamy do Cioc i domków :multi: tak jak pieski na zdjęciu / w tym Hienka / [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/822/p10105440as.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Blue][B] i jak te szczęścia hopające zostawić ? no jak ?[/B][/COLOR][/SIZE] -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Maksio to niezwykły pies!! :roll: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2280/dscf00081ve.jpg[/IMG][/quote] tak Mksior to piękny :lol: pies z bardzo mądrym spojrzeniem !!!!!!!!! -
chciałam się dołączyć do ................ no ..............!!!!! nawet nie wiem jak to nazwać żeby nie zabrzmiało trywialnie chyba chodzi mi o gratulacje za odwage , zdecydowanie , własne zdanie mimo wszystko !!!! bo myslę że wziązć takiego Serwa ze schronu : a wrócić go życiu takim : po kąpieli – nagrody [SIZE=4] to trzeba mieć "serce na dłoni " i wielką duszę :lilangel:
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
oj tak podnosimy , podnosimy :mad: a nikt więcej się nami / czyli bezłapciami / nie interesuje :oops: ładnie to tak ????? :placz: -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Żółty szuka domu na: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/312598_sliczny_i_madry_psiak_zolty_blaga_o.html"]ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=6351"]psy.pl[/URL] [URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=19813&id_kat=11"]4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/adeta.php?aid=11771"]eoferty.pl[/URL] :roll:[/quote] dobrze Żółty tam własnie są domki dla piesków :loveu: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nero na góre :multi: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotka na spacer wieczorny wyprowadzi :painting: bo tyle może ..................! -
miałam przyjemność osobiscie dziś poznac Pirata ......... :loveu: ludzie toż to [B]książe -[/B] fantastyczy , dystyngowany , piękny a przy tym bardzo żywotny , az trudno połączyc te cechy w jednym psie ale Piracikowi sie udaje , no [B]ma chłopak po prostu urok osobisty a[/B] to że ta biedna noga " gdzies mu się zapodziała " to ginie przytłoczone osobowością i temperamentem tego psiaka :Dog_run:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
hopaj Dimek może ogłoszenia pomogą :cool3: bo szkoda twego talentu marnować w schronie :oops: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
bardzo to smutne:-( rzadko który pies az tak kocha :loveu: wszystkie dzieci czy jest już psiak wystawiony na allegro ? -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
jak tam Dimuś wyszedł na spacerek ? :oops: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi: :multi: :multi: na 1 strone Korek -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
piekne oczy, smutne oczy ...... a jakie mają być w schronie :-( -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
na 1 stronę trzyłapkowe psiaki :Dog_run: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja i tak znajdę domek Ciocie mi pomogą :loveu: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopaj Pandusia :multi: