Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. wreszcie dobre wieści dla psiaka :loveu::multi::loveu:
  2. no to trzeba przed nocą się pokazac bo inaczej nici z domków :evil_lol: : przypominamy nr 1 Spójrzcie na tą smutną, zrezygnowana sunię w pięknym kremowym kolorze . Ona jest w schronisku już od dawna tak długo nikt nie zwraca na nią uwagi, że teraz już nawet nie wstaje i nie podchodzi do krat, nr 2 Jest to najlagodniejszy, najkochanszy psiak w calym schronisku. Za kilka sekund glaskania przez kraty, odwdziecza sie jak moze, z calej sily napiera na kraty, zeby wyjsc. Sunia ma kilka lat, jest bardzo, bardzo lagodna Camedia & Mary Jane / jak kto woli / było tak : boks 108 potem tak : boks nr 44 obecnie jest tak : nowy boks z Kundelka ale to ciągle ja ta sama Camedia & Mary Jane / jak kto woli :cool3: / i czekam kto mnie zabierze do domu bo 3 lata już tu czekam i chyba jestem cierpliwa ?????????????
  3. wielka przykrość :-(:-(:-( jeden dziaduś juz odszedł za Tm [B]dla ciebie AKITA [*] [*] [*][/B]
  4. [quote name='paros']Maksio jest też na ale.gratka.pl [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/307832_maksio_juz_dwa_lata_czeka_w_schronisku.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/307832_maksio_juz_dwa_lata_czeka_w_schronisku.html[/URL] oraz na psy.pl w dziale adopcje :roll:[/quote] ślicznie:lol: :lol: się zaprezentowałem , żeby jeszcze mnie ktoś pokochał :oops: czy Maksia ktoś może dać na allegro czy już jest ?
  5. a my na widok publiczny :multi: :multi: :multi:
  6. [quote name='Justyna_wolontariat']A ja przynosza super wieści Nero ma domek, dziś do schroniska przyszło młode małżeństwo co prawda maja małe mieszkanie w bloku ale Neruś napewno będzie miał się dobrze, pan będzie zabierał go z soba do pracy a jest ochroniarzem:lol: Trochę ich przekonywałam bo on taki bieda, że szkoda go na tym boksie jak juz sie zrobił taki fajniusi i udało się po wyciągnięciu go z boksu Państwu odrazu się spodobał polubili się wzajemnie. Obiecali wpaść w po jakimś czasie by pokazać Neruśia i oddać pozyczoną smycz Nerusiu obyś był teraz szczęsliwy z swoim Państwem:loveu: :loveu: :loveu: dla takich wiadomości warto zasiadac do kompa HURAAAAAAAAA:loveu: pies na WOLNOŚCI:Dog_run:
  7. [quote name='Siostra']Aż taką optymistką nie jestem, ze wzgllędu na połamaną miednicę, ale jest nadzieja, że łapka zostanie na swoim miejscu, bo w pierwszej wersji była mowa o amputacji. Bez zabiegu się więc nie obejdzie, ale przecież operacja operacji nierówna.[/quote] czyli maleństwo ma jednak połamaną miednicę ? :-( /aż ciężko mi się to pisze taka malizna a już tyle przeszła / dobrze , że chociaż łapka pozostanie tam gdzie jej miejsce :lol:
  8. [quote name='Siostra']Dobre wieści z Rzeszowa, oto, co napisała do mnie Małgosia: [FONT=Arial][B]Trzeba by jej domku zacząc szukac, rozmawialam dzis z Halina Derwisz mowila ze sunia czuje sie lepiej i na tej nozce zaczyna stawac, jeszcze ma paluszki podkurczone.[/B][/FONT] :multi: :multi: :multi: No i co Wy na to, kofane????[/quote] dobre wieści :lol: :lol: :lol: / czyli co mamy rozumieć , że operacja nie bedzie konieczna ? :oops: oby !!!!/
  9. ech :oops: żeby to były prorocze słowa :cool3:
  10. postaram się coś wskórac :oops: z tym przeniesieniem Gomków pod bramę tylko ta odległość do Mielca mnie deprymuje bo co kontakt osobisty to osobisty a tak przez telefon czy mailem to nie wiadomo co się osiągnie / do Mielca pojade najwczesniej koło 10 lipca przed wczasami / a pasuje żeby odrazu był chociaż jeden pod bramą na widocznym miejscu [B]wiadomo coś na temat kompa P.Kierownika bo może bym się przypomniała [/B][B]mailem ?[/B] a aukcji jest faktycznie dużo:multi: oby były jak najbardziej skuteczne :lol:
  11. wiara w człowieka ważna rzecz ale własna " chata " by się przydała :evil_lol:
  12. [quote name='Azyl_Cichy_Kąt']Maks, jak już pisaliśmy wcześniej, skacze coraz wyżej. Obok w kojcu mieszka sobie Nero - obawialiśmy się, że już lada moment Maks będzie w stanie do niego przeskoczyć. Z tego też powodu nasz STRONGMEN - Grzesiek - zrobił dodatkowe wzmocnienie i podwyższył z jednej strony kojec. Teraz możemy przynajmniej o to być spokojni... ufff..... Ostatnio przy okazji odwiedzin Cichego Kąta ktoś powiedział - [B]"Maksiu wygląda na zdjęciach jak pies zabójca, a w rzeczywistości jest taki[/B] [B]słodziutki..."[/B] :) Dlatego zapraszamy do schroniska, by ujrzeć go na własne oczy...[/quote] [B]no to STRONGMEN słodziutki idzie sobie na 1 strone sie przypominac :lol: :evil_lol: :lol: [/B]
×
×
  • Create New...