-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dotka']czy Dimek jest na allegro?[/quote] pytanie j.w. ??? :oops: może by to pomogło :placz: bo szkoda psiaka który tak kocha dzieci przecież to dogoterapeuta;) -
[quote name='Siostra']Najnowsze wieści o Bibi: Nasz dziewczynka [B]CHODZI[/B] [B]NA 4 ŁAPKACH!!!!!!![/B] Tzn. zaczęła używać również tej, która najgorzej rokowała. Jeszcze trochę, a potrzebny będzie nowy domek dla maleństwa.[/quote] HURA :smilecol: bardzo dobra wiadomość /co by nie mówić zdrowie najważniejsze /
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:loveu: Dimek trzymaj się 1 strony -
trzeba się przypomnieć :multi:
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
ewatr replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
po takim artykule to już chyba trzeba się będzie zwracać Pan Lisek:evil_lol: i po docisk łapki to się ustawi kolejka :eviltong: a tak serio piękny i mądry artykuł gratulacje Zosia4 za odwage i za ciąg dalszy , bo jak człowiek zastanawia się czy adoptować 8 letniego psa to patrząc z waszej z Lisiem perspektywy pozbywa się wątpliwosci super:iloveyou: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
postaram się wstrzymać od komentarza choć tak mnie korci......:mad: ale nie ! Dimek:loveu: na 1 stronę szukamy domku tym razem na stałe -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
ewatr replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeżeli można to się zgłaszam bo jeszcze nie zakupiłam / u nas burza była , że ho ho/ -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a Meruni i innych białasków to nikt nie odwiedza :cool3: to jak mają znależć dom :razz: -
[quote name='Kara.']Poświęciłam sie i poszukałam.To jest ostatni kawałek.No dobra światełka widział.Ale światełko w tunelu to widzą też w stanie śmierci klinicznej :eviltong: A ja bardzo proszę o dalszy czytelny ciąg.:lol:Ja chcę przeczytać wyraźnie ze go z tego strychu zabrali:cool3: nie miałam czasu na przeczytanie całego wątku ale to ile dałam rady to i tak mi wystarczy :placz: czytałam kawałek tej historii młodym ludziom tak koło 18 roku życia oto komentarz jednego z nich : "ciotka" jakby ktoś w tym momencie był na " haju " to słuchając tego wziąłby sznur i zwyczajnie się powiesił z rozpaczy :-( pomijam już słownictwo i otwartość tego młodego człowieka ale przesłanie miał zgodne z moimi odczuciami :placz: :-( :placz: Rybon :loveu: pisz dalej.........oby się Kajtkowi los odmienił !!!!!!!!!!
-
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
domek dla Maksia to gdzie ? :-( -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
ewatr replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to gonie do kiosku po MP :evil_lol: -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
[quote name='eurydyka']Luka, ktos dzis o Ciebie zapytal, duzo napisalam, trzymamy kciuki[/quote] trzymamy razem :thumbs: -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
ewatr replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']U Oskarka wszystko dobrze. Jest bardzo rozpuszczony bo na wszystko mu P. Grażynka pozwala:evil_lol: ale jak tu być dla tej mordki :loveu: surowym, no sami powiedźcie jak?[/quote] takie cudo:loveu: po przejsciach to tylko można rozpuścić nie ma innej możliwości :evil_lol: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
na dzień dobry też hop :multi: -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
ewatr replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
co u Oskarka ? :cool3: -
hop bo ważne :oops:
-
pokazujemy się na górze :multi:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga :loveu: o co chodzi z tym usuniętym allegro ? bo widze , że Merunia też się załapała na usunięcie :-( co ich " boli "? ta psina to naprawdę coś szczęścia nie ma albo mówią , że poszła do domu a okazuje się , że dalej jej domem jest schron albo jak ją ktoś od nowa wypatrzył z tego tłumu 500 czterołapkowców to jej nawet aukcję skasują :placz: -
[quote name='agnes_czy']Legowisko właśnie zostało ZJEDZONE:crazyeye: . garściami zbieraliśmy ścinki gąbki. Podejrzewam, że to te trzy zazdrośnice, które mieszkają z Piratem- najpierw zjadły swoje, a potem "załatwiły" jego:evil_lol: Ale to nic- Pirat dostał od Mirka, swojego przyjaciela z Wrocka przezen- 200 zł ekstra poza miesięcznymi "alimentami":eviltong: Dostanie za to nowe, porządne, i na dodatek czyszczenie ząbków.[/quote] ma szczęście chłopak , że go ktoś tak dofinansowuje i to jeszcze poza " alimentami " ;) a swoją drogą co to za "zołzy ":mad: co mu ten kojec biedakowi zjadły i to aż trzy się rozsmakowały w jednym kojcu ? chyba będe musiała je poznać osobiście :evil_lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Oj Dziadki, małe leniuchy, nawet na wybieg nie chciały wyjść i się załatwić. Jedyne Bredzik, reszta plaszczyla pooopcie w chłodnych boksach.[/quote] przy 33 stopniach to mój młody Aniuś leżał jak nie przyrównująć "zwłok" w okolicach piwnicy na płytkach i tylko ogonem machał jak się mu proponowało spacer :painting: na tym się jego reakcja kończyła , dobrze , że ma mocny pęcherz i jakoś dotrwał do godziny 20 i łaskawie wyszedł na pole tak , że starowiny nie mogły być bardzie ruchawe trzeba im wybaczyć ale na 1 strone to jakoś może się podniesiemy :multi: