Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='dotka']czy Dimek jest na allegro?[/quote] pytanie j.w. ??? :oops: może by to pomogło :placz: bo szkoda psiaka który tak kocha dzieci przecież to dogoterapeuta;)
  2. [quote name='Siostra']Najnowsze wieści o Bibi: Nasz dziewczynka [B]CHODZI[/B] [B]NA 4 ŁAPKACH!!!!!!![/B] Tzn. zaczęła używać również tej, która najgorzej rokowała. Jeszcze trochę, a potrzebny będzie nowy domek dla maleństwa.[/quote] HURA :smilecol: bardzo dobra wiadomość /co by nie mówić zdrowie najważniejsze /
  3. trzeba się przypomnieć :multi:
  4. po takim artykule to już chyba trzeba się będzie zwracać Pan Lisek:evil_lol: i po docisk łapki to się ustawi kolejka :eviltong: a tak serio piękny i mądry artykuł gratulacje Zosia4 za odwage i za ciąg dalszy , bo jak człowiek zastanawia się czy adoptować 8 letniego psa to patrząc z waszej z Lisiem perspektywy pozbywa się wątpliwosci super:iloveyou:
  5. postaram się wstrzymać od komentarza choć tak mnie korci......:mad: ale nie ! Dimek:loveu: na 1 stronę szukamy domku tym razem na stałe
  6. jeżeli można to się zgłaszam bo jeszcze nie zakupiłam / u nas burza była , że ho ho/
  7. a Meruni i innych białasków to nikt nie odwiedza :cool3: to jak mają znależć dom :razz:
  8. [quote name='Kara.']Poświęciłam sie i poszukałam.To jest ostatni kawałek.No dobra światełka widział.Ale światełko w tunelu to widzą też w stanie śmierci klinicznej :eviltong: A ja bardzo proszę o dalszy czytelny ciąg.:lol:Ja chcę przeczytać wyraźnie ze go z tego strychu zabrali:cool3: nie miałam czasu na przeczytanie całego wątku ale to ile dałam rady to i tak mi wystarczy :placz: czytałam kawałek tej historii młodym ludziom tak koło 18 roku życia oto komentarz jednego z nich : "ciotka" jakby ktoś w tym momencie był na " haju " to słuchając tego wziąłby sznur i zwyczajnie się powiesił z rozpaczy :-( pomijam już słownictwo i otwartość tego młodego człowieka ale przesłanie miał zgodne z moimi odczuciami :placz: :-( :placz: Rybon :loveu: pisz dalej.........oby się Kajtkowi los odmienił !!!!!!!!!!
  9. domek dla Maksia to gdzie ? :-(
  10. to gonie do kiosku po MP :evil_lol:
  11. [quote name='eurydyka']Luka, ktos dzis o Ciebie zapytal, duzo napisalam, trzymamy kciuki[/quote] trzymamy razem :thumbs:
  12. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B][SIZE=4]ale ze mnie wiercipięta i to na trzech łapkach :eviltong: [/SIZE][/B][SIZE=4] [/SIZE][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6435/pirat25ig.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='asiaf1']U Oskarka wszystko dobrze. Jest bardzo rozpuszczony bo na wszystko mu P. Grażynka pozwala:evil_lol: ale jak tu być dla tej mordki :loveu: surowym, no sami powiedźcie jak?[/quote] takie cudo:loveu: po przejsciach to tylko można rozpuścić nie ma innej możliwości :evil_lol:
  14. na dzień dobry też hop :multi:
  15. hop bo ważne :oops:
  16. [B][COLOR=blue]a na razie mój starszy portrecik [/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img452.imageshack.us/img452/8113/pepe11ao2hh.png[/IMG][/URL]
  17. pokazujemy się na górze :multi:
  18. Aga :loveu: o co chodzi z tym usuniętym allegro ? bo widze , że Merunia też się załapała na usunięcie :-( co ich " boli "? ta psina to naprawdę coś szczęścia nie ma albo mówią , że poszła do domu a okazuje się , że dalej jej domem jest schron albo jak ją ktoś od nowa wypatrzył z tego tłumu 500 czterołapkowców to jej nawet aukcję skasują :placz:
  19. [quote name='agnes_czy']Legowisko właśnie zostało ZJEDZONE:crazyeye: . garściami zbieraliśmy ścinki gąbki. Podejrzewam, że to te trzy zazdrośnice, które mieszkają z Piratem- najpierw zjadły swoje, a potem "załatwiły" jego:evil_lol: Ale to nic- Pirat dostał od Mirka, swojego przyjaciela z Wrocka przezen- 200 zł ekstra poza miesięcznymi "alimentami":eviltong: Dostanie za to nowe, porządne, i na dodatek czyszczenie ząbków.[/quote] ma szczęście chłopak , że go ktoś tak dofinansowuje i to jeszcze poza " alimentami " ;) a swoją drogą co to za "zołzy ":mad: co mu ten kojec biedakowi zjadły i to aż trzy się rozsmakowały w jednym kojcu ? chyba będe musiała je poznać osobiście :evil_lol:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Oj Dziadki, małe leniuchy, nawet na wybieg nie chciały wyjść i się załatwić. Jedyne Bredzik, reszta plaszczyla pooopcie w chłodnych boksach.[/quote] przy 33 stopniach to mój młody Aniuś leżał jak nie przyrównująć "zwłok" w okolicach piwnicy na płytkach i tylko ogonem machał jak się mu proponowało spacer :painting: na tym się jego reakcja kończyła , dobrze , że ma mocny pęcherz i jakoś dotrwał do godziny 20 i łaskawie wyszedł na pole tak , że starowiny nie mogły być bardzie ruchawe trzeba im wybaczyć ale na 1 strone to jakoś może się podniesiemy :multi:
×
×
  • Create New...