-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ech takie " psie" życie :-( a ci ludzie to gościowi nawet szansy nie dali na przyzwyczajenie:crazyeye: do domu , do nich , do nowej sytuacji ale tu tyle dobrych cioć i wujków :loveu: , że nie damy Nerusiowi zginąć musi się udać !!!!! -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='jnk']Nikt nie lubi już bezłapków??? :([/quote] lubi :glaszcze: lubi :calus: -
[quote name='g_o_n_i_a']Gonia wyprowadzi Marunię, a jak! :-) Idziemy Marusia, penetruj drogi do domku kochana, gdzies musi być jakiś ślad! Ewa, nic goni nie powiedzialas, ze bedziesz... :([/quote] bo GONIA :loveu: ostatnio miała mało czasu jak mi się wydaje :oops: ale teraz to się chyba zmieni i będzie pieski odwiedzać często :eviltong:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Byłaś w schronisku w sobote, a ja nic o tym nie wiedzialam... :placz:[/quote] [B]no byłam , byłam[/B] :lol: i z dwoma dogomaniaczkami się zapoznałam Gunią :loveu: i Agnes :loveu: a na resztę też przyjdzie pora :evil_lol: bo zapewniam , ze to nie moja ostatnia wizyta w schronisku ;) jak dobrze pójdzie to w tą sobote też się wybiorę /bo ja niestety w tygodniu nie mogę -nie mam wakacji jak szczęśliwcy którzy sie jeszcze uczą ;):iloveyou: / Pozdrawiam Ewa
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
ewatr replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lisio cudo nasze:loveu: oby " przegląd " wypadł pomyslnie :thumbs: a zdjecia bardzo wskazane :lol: -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Maksior na górę tam się szuka domków:loveu: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosimy Kremowiaczki :loveu: bo następne upalne lato w boksie to już wielka przesada :multi: -
Bibi do góry :multi: :loveu:
-
[quote name='Ulka18']Ewa, mnie sie brawa nie naleza. Ja tylko sunie wystawialam na allegro. Ulka przesylala dobre fluidy, bo to byla jej ulubienica (zdjecia na allegro sa wlasnie z Ulka,co prawda obcieta,ale z nia). Bardzo sie ucieszyla,gdy jej wczoraj przekazalam ta wiadomosc.[/quote] no to idę na kompromis brawa dla Was obu ;)
-
podnoszę sunie kto jeszcze może pomóc :cool3::loveu::cool3: ja wpłaciłam osobiscie do TOZ /"olałam " bank z prowizja 8 złotych/
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ulka18']Na allegro dalej czai sie jeden obserwator. Zeby juz wyszedl z ukrycia... och!!!! żeby to było to :oops: takie gorąco a psiaki w tych boksach w palącym słońcu :placz: aż się mysleć o tym nie chce -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jnk']Podnoszę, bo tylko tyle mogę. a może az tyle:klacz: ? zawsze jest szansa że ktoś wreszcie je zauważy bo sliczne są :loveu: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekamy j.w.:lol: