Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Wini:loveu: musi się pokazac koło południa na 1 stronie
  2. ech takie " psie" życie :-( a ci ludzie to gościowi nawet szansy nie dali na przyzwyczajenie:crazyeye: do domu , do nich , do nowej sytuacji ale tu tyle dobrych cioć i wujków :loveu: , że nie damy Nerusiowi zginąć musi się udać !!!!!
  3. [quote name='jnk']Nikt nie lubi już bezłapków??? :([/quote] lubi :glaszcze: lubi :calus:
  4. [quote name='tanitka']no to może wstawię z tekstami moimi- czyli słabymi:roll: , a potem je szybciutko zastąpimy?? szkoda czasu, a [B]psiaczki czekają w te upały...[/B][/quote] [B]oj to to :cool3: , upały straszne trzeba do domu i to szybko:loveu: [/B]
  5. [quote name='g_o_n_i_a']Gonia wyprowadzi Marunię, a jak! :-) Idziemy Marusia, penetruj drogi do domku kochana, gdzies musi być jakiś ślad! Ewa, nic goni nie powiedzialas, ze bedziesz... :([/quote] bo GONIA :loveu: ostatnio miała mało czasu jak mi się wydaje :oops: ale teraz to się chyba zmieni i będzie pieski odwiedzać często :eviltong:
  6. oj cieplutko to było :cool3: trzeba mu wybaczyć lenistwo:sleep2:
  7. tak pięknie:loveu: o nas trojłapkach piszą ,że aż łza się w oku zakręciła :-(
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Byłaś w schronisku w sobote, a ja nic o tym nie wiedzialam... :placz:[/quote] [B]no byłam , byłam[/B] :lol: i z dwoma dogomaniaczkami się zapoznałam Gunią :loveu: i Agnes :loveu: a na resztę też przyjdzie pora :evil_lol: bo zapewniam , ze to nie moja ostatnia wizyta w schronisku ;) jak dobrze pójdzie to w tą sobote też się wybiorę /bo ja niestety w tygodniu nie mogę -nie mam wakacji jak szczęśliwcy którzy sie jeszcze uczą ;):iloveyou: / Pozdrawiam Ewa
  9. Lisio cudo nasze:loveu: oby " przegląd " wypadł pomyslnie :thumbs: a zdjecia bardzo wskazane :lol:
  10. Maksior na górę tam się szuka domków:loveu:
  11. podnosimy Kremowiaczki :loveu: bo następne upalne lato w boksie to już wielka przesada :multi:
  12. Bibi do góry :multi: :loveu:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Hopsa!! [SIZE=4]Ewatr, ja się na Ciebie obrażam, wiesz? :([/SIZE][/quote] ale czemu ? :crazyeye: i jeszcze te łzy czekam na wyjasnienia :oops:
  14. [quote name='Ulka18']Ewa, mnie sie brawa nie naleza. Ja tylko sunie wystawialam na allegro. Ulka przesylala dobre fluidy, bo to byla jej ulubienica (zdjecia na allegro sa wlasnie z Ulka,co prawda obcieta,ale z nia). Bardzo sie ucieszyla,gdy jej wczoraj przekazalam ta wiadomosc.[/quote] no to idę na kompromis brawa dla Was obu ;)
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Czy Pepulkowi tez mam zrobic sesyjkę? :cool3:[/quote] myślę że dobra sesja jeszcze żadnemu psu nie zaszkodziła;) a co dopiero takiemu przystojniakowi :loveu:
  16. [quote name='Ulka18'] Ten mail dostalam wczoraj od pana kierownika :multi: :multi: :multi: Prosze o mocne kciuki za sunie, zeby juz nigdy nie wrocila do schroniska.[/quote] kciuki trzymam za Pikulinke:thumbs: oraz za to aby innym psiakom też się udało brawo Ulka 18 :Cool!: :sweetCyb:
  17. podnoszę sunie kto jeszcze może pomóc :cool3::loveu::cool3: ja wpłaciłam osobiscie do TOZ /"olałam " bank z prowizja 8 złotych/
  18. [quote name='jnk']Dlaczego od wczoraj nikt nie zaprowadził Marusi na 1. stronę? :placz:[/quote] bijemy się w piersi i nadrabiamy zaległości :lol: hop :multi:
  19. [quote name='Ulka18']Na allegro dalej czai sie jeden obserwator. Zeby juz wyszedl z ukrycia... och!!!! żeby to było to :oops: takie gorąco a psiaki w tych boksach w palącym słońcu :placz: aż się mysleć o tym nie chce
  20. co jest z tym domem zapomniał o mnie czy jak ? :mad:
  21. [quote name='jnk']Podnoszę, bo tylko tyle mogę. a może az tyle:klacz: ? zawsze jest szansa że ktoś wreszcie je zauważy bo sliczne są :loveu:
×
×
  • Create New...