Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='tanitka']wystawiłam ponowna aukcję dwa dni temu i jest 53 wejść. nie pamiętam ile było jak się poprzednia aukcja kończyła. w każdym razie wierzę, że się uda!!:lol:[/quote] ja też wierze , że musi się udac za którymś razem :oops: bo one są bardzo ładnymi psiakami :loveu: [URL="http://img140.imageshack.us/img140/1327/reexposureofboyhotelowy.jpg"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1327/reexposureofboyhotelowy.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='joaneczka']Nikt do Ciebie nie zajrzał??:-([/quote] już jesteśmy na posterunku :lol:
  3. hopamy sobie radośnie albo i nie ..............!!!!!!!! bo kto by sobie radośnie hopał w taki skwar :angryy: cośby z nim musiał być nie bardzo :eviltong:
  4. jeszcze ciotka dopadła do neta to podnosimy Amorka :loveu:
  5. nasze biało czarne cudo :loveu:się pokazuje
  6. nasza dziewczyna z kabaretu ;) to musi ciągle byc na scenie a nie gdzieś tam daleko spadać :lol:
  7. Mamuś jestem a nie Serwuś ale sie porobiło :evil_lol:
  8. no komu taki śliczny miziasty:evil_lol: brzucho ???????????
  9. Dimku :loveu:jak wróce z wczasów to masz już być w swoim domku:lol: :mad::lol:
  10. dzieki za wieści cieszę się bardzo :loveu: że psiakowi dobrze ale ten promienny " psiowy " uśmiech ze zdjęcia to chętnie bym jeszcze kiedyś /jak będzie więcej czasu/ zobaczyła ;)
  11. i gdzie foty ;) i jakies słówko o Uchatku :oops:
  12. jak wróce z wczasów ! to was [B]Gromki Ogromki[/B] ma już tu nie być jasne :mad:
  13. PANDA MALUTKA SUNIA DO KOCHANIA :loveu: ................. i co ? dalej siędzę za kratkami ! co jest z wami ludzie gdzie jestescie ?:shake:
  14. [quote name='Siostra']Nie to, żebym kogoś namawiała;) , ale spędzi,łam z dziewczynką kilka godzin i powiem Wam, że takiego pogodnego psa dawno nie widziałam ( no może poza moją Bereśką ) Bibi jest taka słodzieńka, tak sie tuli do człowieka, grzeczniutka, ale potrafi się odgryź - no po prostu[B] I D E A Ł!!![/B] Wiele straci ten, kto jej nie weźmie, oj wieeeele.[/quote] pięknie napisane !!!!!!! a co z tekscikiem na allegro :eviltong: że tak nieśmiało:oops: zapytam ?
  15. jak trzeba to i 10 razy allegro :oops: a Krajeczka musi domek znależć i już :mad:
  16. to tak tylko na razie ;) bo jak przejde metamorfoze to zobaczycie jak jestem piękna :lol: co u suni słychać ?:oops:
  17. Dimeczku idziemy na górę do Cioć :loveu: jak się psiak czuje w te upały , wychodzi czasem na spacerek ? oj szukajmy mu domu szukajmy :placz:
×
×
  • Create New...