[quote name='Siostra']Nie to, żebym kogoś namawiała;) , ale spędzi,łam z dziewczynką kilka godzin i powiem Wam, że takiego pogodnego psa dawno nie widziałam ( no może poza moją Bereśką )
Bibi jest taka słodzieńka, tak sie tuli do człowieka, grzeczniutka, ale potrafi się odgryź - no po prostu[B] I D E A Ł!!![/B]
Wiele straci ten, kto jej nie weźmie, oj wieeeele.[/quote]
pięknie napisane !!!!!!!
a co z tekscikiem na allegro :eviltong: że tak nieśmiało:oops: zapytam ?