-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
[quote name='ania14p']Trudno, to od czasu do czasu wstawię stare zdjęcie, no i ewatr też przecież kiedyś wróci:cool3: ![/quote] ukłony wielkie dla Ani14p za zastępstwo :calus: - już sie " wybyczyłam" i wróciłam tam gdzie moje miejsce czyli na dogo i do psiaków :Dog_run: teraz jakby co - to ciocia Ania 14p może troche oddechu złapac bo jak karze to zastępstwo z mojej strony ma zapewnione na kazdym wskazanym wątku Pozdrawiam Ewatr
-
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby dało się coś pomóc suni :-( choć troszkę jej ułatwić życie ja w poniedziałek jak wrócę do pracy dorzucę się do zbiórki kasy tyle mogę zrobić no i tradycyjne hopaj Wiktorio :loveu: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irma']Dimek ma obserwatora na allegro może to coś znaczy... [URL="http://www.allegro.pl/item116098483_dim_chory_na_bezdomnosc_wielbiciel_dzieci.html"]http://www.allegro.pl/item116098483_dim_chory_na_bezdomnosc_wielbiciel_dzieci.html[/URL][/quote] tu na allegro jest trochę interesujących Cie danych - kontakt , wiek psa itp. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ulka18']Dopiero teraz zauwazylam na lewej nozce pod ogonkiem taka kulke....juz zapytalam kierownika co to jest...mam nadzieje,ze szybko odpisze. I moze Ewatr cos zauwazyla podczas spacerkow. już jestem - uf jak gorąco !!!!!!!!!!!!! Aga :calus: jaką mam wspaniała niespodziankę po powrocie takie piękne zdjęcia i allegro :Rose: Merunia pięknieje z dnia na dzień :loveu: a co do kulki na nodze to ja niczego nie zauważyłam w trakcie spacerów na nogach i w okolicy szyi miała takie trudne do wyczesania kołtuny z siersci moze to jest to / od ponad 3 lat nikt tego nie robił / i ona troche sie jednak broniła jak za długo ją próbowałam czesać a brzucha to mi za bardzo pokazać nie chciała no to jednak oznaka całkowitego poddania a na to zaufanie to trzeba jeszcze trochę popracować oby to nie było nic niepokojącego -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
każda dodatkowa informacja o Wiktorii w necie jest jak najbardziej wskazana może ktoś wreszcie sie na nią natknie i bedzie mógł wziążc sunie do domu pomysł bardzo mi się podoba tylko najpierw trzeba by mieć aktualne informacje jaki jest stan psiaka w tym momencie , jak się czuje czy jest jakoś leczona itp.ale o te informacje musimy prosić wolontariuszki :oops: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
nasze 3 łapkowce :multi::multi::multi: -
Bibi szuka domku :lol:
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiktoria :bye::bye::bye: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krajeczko :bye::bye::bye: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
mądry i wspaniały Dimek :bye::bye::bye: -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
no to my też na chwile wyjeżdzamy :bye::bye::bye: więc hopamy :multi: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi::multi::multi::multi: hopamy -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania-Sonia'][B]Alternatywne, niekonwencjonalne źródło energii ;)[/B] :evil_lol:[/quote] jak wyżej .............nadal szuka domu :loveu: no w tym upale nie wypada powidzieć [B]ogrzania [/B]zastąpmy może [B]kochania [/B] -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
maleństwo nasze szuka i czeka :-( -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
idziemy :painting: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Kamilka chyba nie zapomniała o piesku :shake: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu: i tak cię wszyscy kochamy tylko czy ty to wiesz ? lepszy byłby jeden konkretny adorator ludzki i to na stałe :oops: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:painting: bierze ciotka na spacerek -
Kajtuś jesteś takim spokojnym i łagodnym pieskiem :loveu: zjadającym szybciutko każdą ilość karmy jaką ciotka może dostarczyć do tego pięknego beżowego pysia , nie jesteś nachalny tylko grzecznie czekasz w kolejce na swoją kolej ale jak już ona nadejdzie ........ to błyskawicznie zmiatasz z ręki wszystko co do okruszka :eviltong: nie lubisz gwałtownych ruchów myśle że zle ci sie kojarzą ale przy spokojnym zrównoważonym człowieku Kajtuś by rozkwitł bo jest bardzo mądrym ,spokojnym i pogodnym pieskiem az dziw po tym co przeżył ale nie zmarnowało mu to charakteru tylko nauczyło ostrożności i troszkę dłużej musi trwać aklimatyzacja ................... chociaż mnie widział 2 raz w życiu i dał się od razu wygłaskać ,,nakarmić znowu wygłaskać itd. całkiem mu to pasowało nie można go tylko na siłe przytrzymać na miejscu ale on już sobie posiedział na siłe na miejscu 3 lata to do końca jego psiego życia będzie dość :angryy:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimuś ty tak bardzo zasłużyłeś sobie na dom :-( gdzie on jest ???