Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. malizna na góre sie wspina :multi:
  2. :Dog_run::painting::Dog_run: robie co moge a nie nie widza :oops:
  3. opaj żeby nie zapomnieli ludzie o piesku :shake:
  4. [quote name='Ulka18']Postaramy sie o zdjecia, chociaz ostatnio czasowo nie wyrabiam, kolezanka i kolega na urlopie, co chwile trzeba cos za nich zrobic, wiec siedze dlugo. Moze Kasia bedzie w Mielcu i zrobi zdjecia swoja lustrzanka ;)[/quote] to na pocieszenie powiem że ja sobie w pracy siedze na 4 stołkach i tylko zmieniam biurka :eviltong: no ale wakacje przeciez kiedys miną - [B]musza [/B] bo długo by tak nie pociągnał :evil_lol:
  5. ulubiony piesek idzie na spacer :painting:
  6. jest troche duzego zwierza :evil_lol: w domu i robić tez na pewno jest co a i radośc jakby do potęgi ;)
  7. [quote name='Beata J.']Dziewczyny, mam prośbę o te kilka zdań na temat borderka jak również o podanie dokładnie na których zdjęciach jest nasz obiekt bo nieco się pogubiłam. Mam tez pytanie czy mam podać namiar na kogoś z wolontariuszy? Acha : CZY ON MA IMIĘ ?????[/quote] to co wiem napewno to pisze : 1 . imienia chłopak nie ma - nasze zaniedbanie które musimy naprawic ! oczekuje propozycji - moja brzmi [B]Baron ! :lol: [/B]2. zdjecia usystematyzuje [B]/ Ulka18 jakbym coś poplądała to prosze o korekte /[/B] [B] oto on [/B] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=red]Mlodszy pies[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3499/boks124mlodszy8vb.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/7615/boks124mlodszy14rf.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/880/boks124mlodszy24lw.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/9936/boks124mlodszy32ov.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1157/boks124mlodszy45zy.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1629/boks124mlodszy54er.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/9610/border12416su.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/138/border12426ec.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/6618/border12434ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/4103/border12463xf.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/527/border12479no.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/2600/border124131dw.jpg[/IMG] co do tekstu to trzeba by troche pokoloryzować to co jest na wątku / a ja za bardzo talentu literackiego nie mam / pozwole sobie przekleic to co tu znalazłam i może Beato J dodałabys coś łzawego od siebie proszę :loveu: [LEFT][SIZE=2][COLOR=Blue]Piękny pies - mieszaniec Border Colli i Setera przebywa w schronisku w Mielcu. [/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] [/COLOR] [LEFT][SIZE=2][COLOR=Blue][U]Piesek[/U] jest dość śmiały i odważny, bardzo energiczny - może będzie wymagał bardziej odpowiedzialnego opiekuna. Pięknie się prezentuje, choć może mieć ok. 8 - 9 lat.[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][COLOR=Blue] [LEFT]Poszukiwani są stali właściciele, [B]ale również wirtualni[/B] - piesek przebywa już długo / co najmniej od 4 lat / w schronisku jakby trochę już niestety zapomniany a BARDZO szkoda bo to naprawdę PIĘKNY pies. Potrzebuje tylko troszkę miłości, własnej miseczki, własnego kochanego i tego jedynego Pana. Może akurat Ty jesteś w stanie mu to zapewnić?? [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU[/B] E-mail: [COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"][COLOR=#800080]www.mielec.bezdomne.com[/COLOR][/URL] tel. [B](017) 583 15 32[/B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec [/LEFT] [/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='Ulka18']Pan Jerzy Harłacz bedzie mial spotkanie z gminami osciennymi do Mielca w dniu 25.sierpnia :multi: :multi: :multi:[/quote] czy ja dobrze czytam zainteresowani [SIZE=3][B]rozbudową schroniska ?????? [/B][SIZE=2]czyżby coś drgnęło aż sie boję :oops: cieszyć zeby nie zapeszyc ;) [/SIZE][/SIZE]
  9. :shake: nie siedzimy na koncu tylko sie pchamy na poczatek :eviltong:
  10. nie czytałam wczesniej watku od poczatki i dopiero teraz zauwazyłam to : [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/839_fotki_88fd3c4/18391_640432.jpg[/IMG] i wyrosłam na taka faaaaaaaaaaaaajną sunie gratulacje :loveu:
  11. co to znaczy siła perswazji :evil_lol: Gonia to napisz gg jak bedzie na pewno :loveu:
  12. Oktawia :oops: ja to nawet nie wiem co powiedzieć :shake: myslałam że Wktoria jeszcze długo będzie musiała prosić a tu taka " meska " decyzja a historia dla męża bomba :evil_lol: oczywiscie w miare skromnych mozliwosci można liczyć na moją finansowa pomoc bo tylko tyle moge zrobić Wikunia zdrowiej nam szybko ty taka młoda sunia jestes musi ci sie udać wspaniałe jestescie dziewczyny :calus:
  13. Mary była badana przez weta i ma zmieniony lek na duszności bardzo się martwie bo ten jezyk ma jednak czesto siny i trzeba aby unikała wysiłku a ona chce ganiać no bo w koncu sie nasiedziała w boksie 3 lata do tego jeszcze biedna nie może sie przestawic na inne pozywienie i przypałetała się biegunka oczywiscie równiez dostaje srodki przeciw biegunce co do pozostałych spraw to na razie czekamy na unormowanie powyzszych dolegliwosci i pod koniec sierpnia p.doktor obiecała że wrócimy do tematu bardzo mi przykro że sunia okazała sie taką wiekowa suczka i pewne sprawy już się nie dadzą cofnąć ale żeby się nie zamarwiac to opowiem jak Marylka się zachowuje odbyłysmy nasz wieczorny spacerek na wybiegu / tym razem bez Magnuska on biedak tylko wspinał sie na łapki i jak udało mu sie nas zauważyc przez siatke to szczekał - cały czas nas wypatrywał :eviltong: i wydać było że czeka na Marylke aby już wróciła spowrotem / Mary przemaszerowała sobie w koło sama i potem jak karny pies wróciła do mnie i już nie odstepowała mnie na krok - zaczyna mnie już nawet zaczepiać łapą jak nie zwracam na nia uwagi / czytaj : smiem na sekunde popatrzeć w innym kierunku ;) / domaga sie miziania wszelkimi sposobami uwodzi mnie brzuchem do góry jak to za mało to kładzie mi łapę na kolanie i wpatruje sie we mnie tymi pieknymi brązowymi oczami / w kolorze : piwo jasne / tak długo az sie zaczne smiac i jednak jej ulegne - no tak sobie mnie urobiła :evil_lol: acha i ponieważ wczoraj nie było Magnusa rywala na wybiegu a do siatki smiał podejsc Maratonczyk to Marylka zachowała sie jak pies domowy dopadła do siatki i pogoniła biedaka - no bo co się gapi ?:mad: tak to się nawet mój prywatny Arni nie zachowuje on by kazdego wpuscił do domu - jednego tylko ludziom robic nie wolno w jego obecnosci obejnować mnie na powitanie - ostanio pogonił moja kuzynke która nieswiadoma zagrożenia chciała sie tak przywitac - oj było gorąco ;)
  14. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: juz tylko podskakiwanie nam zostało ? a może jak bedą robic zdjecia to i nam kilka zrobia nowych i potem nas na allegro wystawia / alesmy sie rozmarzyli:sadCyber: / no bo pasowało by juz zamknąć wątek ale brakuje poki co szczęsliwego zakończenia ;)
  15. o Pandusi ciotki nie zapomna spoko :evil_lol:
  16. [quote name='aniac50']Nie zapomnieli !!!!!!!,[B]ale mogą tylko podnosić[/B]!!!!!!! Hopa w górę !!! I ukłony dla P.Kierownika - mojego ulubionego :oops: :oops: :oops:[/quote] bywa i tak , że tylko tyle można :oops: ale jak mogą to prosimy niech czasem zajrzą do slicznych piesków [B]bo to ich szansa -- nasza pamięć[/B] :lol: może wypatrzy ktoś kto bedzie mógł coś wiecej pomóc jak my :cool3:
  17. Asiu - Dzeki miło nam Cie powitać :buzi: i zapraszamy jak najczęściej na dogo lubimy dobre wiadomości a te z nowych domków to najbardziej :evil_lol: ciesze sie bardzo że nasz Lolus - Dzekus tak dobrze trafił i ma swoją ukochaną pania która poświeca mu swój czas :multi:
×
×
  • Create New...