-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
ja mam dane z 8 lipca tak ze moga być nieaktualne jak ja ja widziałam to była na Hali po opieka pań :cool3:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
psiaku na góre :multi: -
[quote name='g_o_n_i_a']Dzisiaj byłam u Piratka. Piratuś troszke się wymiział z gonią i pognał z kolegami schrupac psie chrupeczki. Słodki on jest i tyle. :loveu: A poza tym wczoraj dowiedziałam się, ze od jakiś 2 tygodni do Kundelka przychodza dwie dziewczyny. Są zainteresowane adopcją Pirata, odwiedziają go kilka razy w tygodniu. Tylko muszą znaleźć mieszkanie na parterze, moze wreszcie mu sie uda?[/quote] Piracik :loveu: oby to był ten domek :oops:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ty interesowny człowieku :evil_lol: a tak do rozmowy czy towarzystwa to Ewa już zbędna co ;) ????? A tak serio jak Gonia :loveu: dostanie ten aparacik to niech da znać to zrobimy Marylce wreszcie sesje na trawie , taką jak się nam z Ulka18 marzy dla psiaków z Mielca ech !!!:sadCyber: ja wczoraj wieczorkiem też Mary odwiedziłam i mam trochę inne informacje od dziewczyn - na tej zmianie to Marylka goniła i to ostro Magnuska / no chyba musi / mówiono mi że nasza M.J . to dominantka i dopiero się rozkręca / Aga uwierzyłbyś taka słodka Mary i dominuje :eviltong: / z własnych obserwacji musze powiedzieć ,że do dnia dzisiejszego to Mary już sobie dobrze wykąbinowała :evil_lol: , że ja tam przychodzę dla niej i żaden dosłownie żaden inny pies a biedny Magnusek w szczególnosci w jej obecnosci nie może dostać odemnie nawet jednego chrupka nie mówiąc już o mizianiu bo ona rzuca się z predkoscią światła na biedaka / na szczescie nie na moją reke / i pokazuje te swoje resztki zebisków i odgania skutecznie każdego psiaka odemnie . No czy ona nie jest najmądrzejszym psem pod słońcem ;) co do kondycji suni to jak widać wiele z jej dolegliwości z sercem i oddychaniem wynikało w pierwszym dniu / jak badała ją p.wet./ z nerwów bo ja sama mogę powiedzieć że już wczoraj oddychała z zamknięta " japą" powoli mimo tego , że byłysmy na spacerku i była w ruchu nie chce zapeszac ale psychicznie ona w Kundelku odżywa z godziny na godzine i zaczyna pokazywać swój charakterek :evil_lol: a widać że go ma - nasza mądra Merunia :eviltong: na wybiegu spaceruje sobie 3-4 razy dziennie po 30-45 minut / Aga moje marzenie dla psów z mielca takie wybiegi ........../:Dog_run: co do stanu zdrowia to jeszcze w tym tygodniu bedzie po raz drugi badana przez weta / bo w pierwszym dniu sunia była w szoku i mocno przegrzana po podróży i ciężko było zdiagnozować serducho / jak będa wiesci to napiszę :lol: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Korek na początek :multi: -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/112/a4f7875e7cae0756.jpg[/IMG][/URL] o ile mnie wzrok nie myli :eviltong: to nasza Bibi już zasiada za Kierowniczym biurkiem sie porobiło :evil_lol: trzeba ją szybko wyadoptować bo jeszcze się przyzwyczai
-
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
labkowaty na 1 strone :multi: -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
ewatr replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
kłapciuszku do góry smigaj :multi: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki za powodzenie :thumbs: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
ech zapomnieli o mnie :-( -
VANILIA & CARMEL StArSzE,kOcHaNe psiaki-nowe zdj.str.5
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopajcie psinki :multi: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poszło 50 zł dla Wiktorii na konto p.Hani trzymam kciuki co powie wet :thumbs: -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
hopaj Luka :multi: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopaj Krajeczko :multi: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopa sliczna :multi: -
[quote name='ania14p']Ciocia Ania ostatnio kocha czarne wiewiórki Amor, Amper, Tajemniczy Brunet, Agat i wszystkie inne kocha, nie muszą być czarne i [B]Was dziewczyny kocham też [/B](bez podtekstów proszę:evil_lol: )![/quote] z wzajemnościa :loveu::loveu::loveu: z wzajemnością :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia o której będziesz w schronie ? bo ja będe tak wieczorkiem koło 19.30 bo wtedy moge miec wybieg tylko dla siebie i Marylki - tak sie umówiłam z Haliną - można tez od 13 - 15 godziny ale ja niestety juz od jutra do roboty więc zostaje mi tylko wieczór Mary jest w kojcu nr 23 z Magnuskiem na wejsciu pokazała mu zęby / aż się zdziwiłam przecież to taka spokojną sunia ale widac do czasu / jak za mocno się zacząl przymilac - ustaliła od razu kto rządzi w tym kojcu Magnus zwiał z podkulonym ogonem i ona ma spokój :evil_lol: Ulka 18 , ARKA dziekuje Wam za słowa otuchy i wsparcie :iloveyou: bede go jeszcze potrzebowac bo do tej pory nie borykałam się z tak ciężka chorobą u psiaka , jest to dla mnie nowa sytuacja , do tej pory zawsze stawałam na głowie ale coś mogłam pomóc a teraz wygląda na to , że za wielkiej szansy na wyleczenie nie ma - guzów jest dużo sa też na sutkach sunia jest bardzo wiekowa no i to serce :-( trzeba uważać żeby nawet szybciej nie chodziła bo - zwłaszcza w tym upale od razu sinieje jej język i ma niedotlenienie oddycha tak mocno jakby serce jej miało wyskoczyć ja osobiście jeszcze z p.weterynarz się nie widziałam ale wiem , że najważniejsze jest powolne ale jej odchudzenie i jeszcze raz odchudzenie tak mi powiedziano bo nadwaga obciąża bardzo i tak słabe serce na zaburzenia serca dostaje krople przepisane przez weta jak będe wiedziec o jakis konkretnych potrzebach dla suni to napiszę na wątku - jak na razie to Marylka również w Kundelku może liczyć na moja wirtualna opiekę tak że na odżywki wzmacniające i karmę leith wystarczy