-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie obijamy sie :mad: -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
MAKSIO : [IMG]http://wwww.psitulmnie.pl/images/galeria/psy2004/3334.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img323.imageshack.us/img323/533/stajz204cr.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2161/opnegarg554nb.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/91/02bbfe3880b020fd.jpg[/IMG][/URL] te zdjęcia to tylko do wydawcy kalendarza na następny rok [SIZE=3][B] PRAWIE WSZYSTKIE PORY ROKU SZCZęSLIWEGO PSA [/B][/SIZE] z dopiskiem psia metamorfoza MIłOść POTRAFI :loveu:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Kamilka a daleko masz do Dimka ? bo jak nie - to najprościej jest zobaczyć psiaka :lol: i wtedy wiele wątpliwosci sie samych rozstrzyga a dziewczyny z dogomanii na pewno pomogą i doradzą co i jak :loveu: -
właśnie dopiero dzisiaj / specjalnie przed wyjazdem nad morze :eviltong:/ dorobiłam sie cyfrowego aparatu tak że zdjęcia do kompa beda najwcześniej za 2-3 tygodnie no i jeszcze trzeba nauczyć się je zmniejszac odpowiednio i wstawiac , ale damy rade i wtedy sie pochwale moim biało - kremowym skarbem ;) Armani /w skrócie Arni:loveu: / jest już dorosłym facetem ma skończone w czerwcu 2 lata i bardzo żałuję , że nie mam w kompie jego zdjęć z młodości są tylko na papierze i trudno sie nimi podzielić w internecie :eviltong:
-
oj to ! to ! :lol: zjątka naszego ulubieńca :loveu: ale myśmy nie zapomnieli o szantażu :eviltong: - co z artykułem nastrajamy się do napisania czegoś wzruszjącego ? a zreszta to co się dzieje realnie to już samo w sobie jest tak " mocne " ze nie da się sknocić pisząc o tym :oops: a ty Irmo piszesz tak pięknie - rozmarzyłam się - śliczny Serwuś z maleńkim podopiecznym i swoją ukochana panią na tle ogrodu / cała polska by podziwiała :evil_lol: / no co nie kusząca perspektywa :cool3: a tak serio warto !!!!!!!!! i będe Ci wiercić dziure w " brzuchu ";) i chyba nie tylko ja ?
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek spacerujemy wieczorkiem :painting: -
[quote name='Madzia_19']a z jakiej hodowli masz swojego goldka?[/quote] az wziełam rodowód żeby być dokładna - Dogstar ale jak się tak wczytuje w ten rodowód to mojego Armaniego tatuś to Angelo Polaris więc nie wiem czy nie mamy jakiegoś powinowactwa :evil_lol:
-
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiktoria na wieczorny spacerek maszeruje:loveu: -
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/29/26/_613694_n.jpg[/IMG] Ma taką minę jakby spał na swoim :lol: [quote name='Madzia_19']bo on chyba myśli, że śpi na swoim :lol: C rano, gdy tylko usłyszy, że się obudziłam to szybko przybiega, liże mnie po rękach, trąca mja rekę nosem... a jak tylko wstanę to natychmiast kładzie się na poduszkę i śp smacznie dalej ;)[/quote] wychodzi na to , że te typy tak mają :loveu: jakbym o swoim czytała aż szkoda zakładać mu wątek :oops: bo tu już wszystko opisane :evil_lol:
-
[quote name='Madzia_19']cóż... mnie kiedyś zaczepił policjant i spytał czy byłam już z psem na wystawie. Gdy powiedziałam, że nie to powiedział, że wato, bo jest piękny :) mnie, gdy byłam nad morzem nikt ze SM nie zaczepił :) musisz się dowiedzieć czy jest tam niestrzeżona plaża. Jeśli tak, to ok :)[/quote] dzięki za info :loveu: a to białe cudo w twoim podpisie to jakbym swojego widziała ;) ech jakie one wszystkie piękne :lol:
-
[quote name='Madzia_19']sporej ilości ludzi chcących go pogłaskać :) wiem z doświadczenia :)[/quote] no tak :eviltong: tego to wszędzie można się spodziewać jak się maszeruje z goldkiem :evil_lol: ale czy dotyczy to też służb porządkowych " spacerujących " po Chłapowskiej plaży :cool3:
-
na spacer człapiemy w tym upale :oops: ale nie ma wyjscia :cool3:
-
[quote name='ania14p']No dobrze, możesz jechać, tylko bez przesady, moje sochaczewskie pieszczochy pozwolą mi na odwiedziny u Amora, zresztą nic im nie powiem:evil_lol: ![/quote] odrazu kamień z serca mi spadł :eviltong: i trzymam za słowo :oops: a zresztą psiaki mi wszystko po powrocie wyszczekaja jak na spowiedzi :evil_lol:
-
słuchajcie a wie ktoś jak jest w Chłapowie koło Władysławowa już jadę za tydzień / nocleg mam zaklepany /ale nie wiem czego mogę sie spodziewać na plaży z goldenem?:shake:
-
Moja schroniskowa miłość biega za TM :( [*][*][*]
ewatr replied to Patikujek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pomagam w hopamiu :multi: -
z tego co się zdążyłam zorientować to najważniejsze żeby potencjalny właściciel był na tyle zdeterminowany żeby po psiaka przyjechać osobiście i pobyć z nim przez moment :oops: no bo w końcu - takie jest moje zdanie - w zwierzaku trzeba się zwyczajnie zakochać :loveu: wtedy żeby nie wiem co to go się już do schronu nie odda nawet jak zje drzwi do sypialni jak uczynił pies mojej koleżanki w ramach buntu , że poszli do pracy i za długo nie wracali ;) a własciciele byli i tak szczęśliwi , że mają takiego inteligentnego psa i na każdy spotkaniu towarzyski do tej pory musimy tej opowieści wysłuchiwac czy nam się to podoba czy nie ;) no ale to jest właśnie to ślepa miłość do grobowej deski :iloveyou: bo czy inna ma sens ????
-
[quote name='ania14p']Nikt nie pozwolił ciotce na żaden urlop jechać, co to za ekstrawagancja:mad: , Amorem trzeba się zajmować:lol: ![/quote] żeby tylko Amorem ;) tego szczęscia w Mielcu [B]500[/B] sztuk :loveu: to do końca życia by na urlop nie pojechał :shake: no chyba .......że jakieś malutkie zastępstwo na Mieleckich wątkach by się dało wyprosić :eviltong:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka'][quote name='ewatr']słuchajcie a może skontaktować sie z jakąś rodziną zastępcza czy rodzinnym domem dziecka już sama nie wiem:shake: przecież taki piesek mógłby się im przydać a on by był szczęsliwy :lol:[/quot Ewatr -[B] SKONTAKTUJ SIĘ, TO FENOMENALNY POMYSŁ! [/B] DIMEK PRZECXIEŻ KOCHA DZIECI![/quote] jeden problem :placz: jestem 550 km od miejsca pobytu Dimka myśle , że łatwiej znależć cos bliżej Olsztyna ja zwyczajnie wierze w kontakt osobisty :eviltong: opowiem wam w skrócie taka historie : do mnie do biura przyniesiono miniaturkę króliczka leżał sobie w pudełku miał złamaną nogę / ktoś dla zabawy wyrzucił go :angryy: z 1 piętra w bloku :placz: / znalazł się u nas bo nasi pracownicy wzięli go z tzw.interencji i mieli zawieżć do weterynarza ale zanim to uczynili postawili to pudło pod biurkiem jednej z naszych koleżanek ale takiej całkiem [B]antyzwierzęcej [/B] zawsze nas pod nosem albo całkiem jawnie wyśmiewała jak marwiłyśmy się o nasze domowe i nie tylko zwierzaki i nigdy nie mogła zrozumieć po co my sobie takimi rzeczami głowę zaprzątamy :eviltong: stało więc sobie to pudło koło jej nóg do momentu aż biedny króliczek troszkę sie oswoił z sytuacją i chciał wyjść na zewątrz i o mało nie wypadł z tą pogruchotana noga - wzięła go nasza koleżanka na ręce , biedny wystraszony króliczek [B]wtulił się w nią z całych sił i na " dobicie " polizał ją[/B] [B]po twarzy swoim malenkim jęzorkiem i.. była " kupiona "[/B] :lol: :lol: :lol: sama zawiozła go do weta , wydała na operacje nogi 300 zł / wartość rynkowa królika 50 zł ;) / i do dnia dzisiejszego wysłu****emy jaki on kochany , jedyny w swoim rodzaju itd, az do znudzenia :evil_lol: troche sie rozpisałam nie całkiem na temat ale chodzi mi o to że łatwiej jest coś komuś wytłumaczyć , przekonać do czegoś jak ktoś to zobaczy dotknie , najlepiej by było taki rodzinny dom dziecka zainteresować Dimkiem na miejscu żeby dzieci mogły się z nim pobawić a opiekunowie zobaczyć jak może być wspaniale i jaka radość dla dzieci :loveu: dlatego tez wydawał mi się wspaniały ten pomysł z piknikiem tym rozbrajacym napisem [B]szukam domu[/B] to sa troche chwyty poniżej pasa :evil_lol: ale często daja pozytywne rezultaty -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Korek wakacje wakacjami ale ty do roboty ;) i się pokazywać :multi: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na gore Nero :multi: :lol: :multi: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
żeby psiny te upały przetrzymały w dobrym zdrowiu :oops: to może w najgorszym :-( razie po wakacjach adopcje nabiorą przyspieszenia :cool3: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krajeczko hopamy :lol: :multi: :lol: