Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='Ulka18']Dzisiaj w GC NOWINY jest artykul o mieleckim schronisku. Jest zdjecie Pana Kierownika z Pimpusiem wyzelkiem. Jak artykul bedzie w wersji elektronicznej zaraz wkleje.[/quote] to czekamy :lol: dobrze sie dzieje , że piszą o schronisku może komus serce zmieknie i jakas pomocna dłoń się wyciągnie do piesków :multi:
  2. [quote name='Beata J.']Sama mam borderka i czuję się w obowiązku pomóc. W sumie niewiele mogę zrobić ale jeśli jeszcze nie jest na allegro to mogę go wystawić[/quote] nie ma chłopak allegro :shake: dziekuje bardzo:Rose: za pomoc bo on bardzo sie męczy w ciasnym boksie bez spacerków spróbuje napisac pare zdan na jego temat - tyle co wiem i jeszcze raz dziekuje :loveu:
  3. hopać słodziaki na góre :multi:
  4. ja to tak sobie mysle, że trzeba do tego tematu / schroniska / podchodzić jak niektórzy aktorzy [B]" nieważne co mówią dobrze czy żle byleby mówili " [/B]dlatego cokolwiek sie da wymyslec to trzeba próbować realizować żeby ludzie ciągle coś słyszeli o sprawie i nie mogli tak łatwo zapomniec każda najmniejsza wzmianka w prasie , dwa zdania w radiu , skromny plakacik na słupie byleby mówili .......... o pieskach z Mielca sama [B]strona w internecie[/B] rozwiązała worek z adopcjami :lol: to dzieki Wam :Rose: tym którzy ja tworzą - juz 160 piesków grzeje pupy na łóżeczkach [B] to wielka sprawa :multi:[/B]
  5. miłosny piesek maszeruje sie pokazać :eviltong:
  6. [quote name='brazowa1']Piekny ten pies.Niestety,nie zaadoptuje go wirtualnie,bo mam "swoje" schroniskowe",moge go tylko podbic...[/quote] dziekujemy :Rose:za kazdy przejaw zainteresowania zapraszamy do odwiedzania psiaka chociaż na wątku bo tak mało ludzi go odwiedza :shake:
  7. Mróweńko nie chowaj sie po dołkach :shake:
  8. [quote name='Ulka18']Ja teraz juz nie wystawiam aukcji, bo 16 wyjezdzam, do 26 nie bede miala kompa, wiec jesli mozecie to wtedy linki Magdarynce podeslijcie, zeby wystawila kolejna. Na razie jest aukcja Pandusi i czekamy na domek.[/quote] widze , że na zasłużony odpoczynek tym razem Ciocia Aga jedzie :loveu:
  9. nasze psiaki o sobie chca przypomniec :mad:
  10. witam :loveu: jak tam nasz bezłapek najprzystojniejszy :lol: był moze gdzies na wczasach a moze sie wybiera ?
  11. Gonia może sobie krzywdy nie zrobia :evil_lol: dziewczyny w schronisku mówią na ta pare " Black & weith" fajnie razem wygladaja jak biegaja po wybiegu :lol: ona biała grubiutka a on chudy i czarny jak smoła i tak biegną truchtem obok siebie
  12. bo ludzie to czasem oczu nie maja :oops: i wypatrzyć nie mogą
  13. [quote name='oktawia6']i jak u Piracika i jego wielbicielki???[/quote] Piracik to "żywe srebro" on podbija serca nawet panów układających podjazd nie czeka aż go ktos zauważy :eviltong: tylko robi wszystko , żeby musiał zauważyć ;) a co do wielbicielek to są ich 2 - przychodza do chłopaka czesto ale na razie czekamy cierpliwie az wynajmą to mieszkanie :oops:
  14. :thumbs: :thumbs: za Wiktorie bo to chyba najbardziej biedna dziewczyna na dogo :-(
  15. Pandusia ciotka podnosi :multi:
  16. ech :shake: a ty dalej czekasz ???????????
  17. pieska do dzieci - nikt nie potrzebuje :shake:
  18. ja nie pozwole ganiac Babci Marylki :evil_lol: trzeba bedzie cos zrobic z tym Magnusem bo jak nie to bedzie miał fizycznie ze mna doczynienia :mad: a z ta zazdroscia to chyba cos w tym jest ;) bo dziewczyny mówią ze grzeczna a przy mnie toby te psy gryzła a Magnus ,jak ja jestem , to sie ewidentnie boi do mnie zbliżyć stoi bidak z podwinietym ogonem w słusznej odległosci a Mary pcha mi sie już na kolana jak tylko siąde nisko na palecie a jak się nie może cała zmiescic , no bo duza jest , to chociaż 2 nogi i łepetyne połozy i tylko łypie na Magnusa:eviltong: no zbliż sie teraz to ci obie pokażemy :mad: bedziemy monitorować sprawe ich wspólnego boksu i jakby co to wkroczymy ;) Ulka18 super :lol: , że cos drgnęło w sprawie Mielca oby udało się zainteresowac jak najwiecej osób tym schroniskiem bo tam sami wspaniali ludzie nie wystarczą , jeszcze trzeba kasy i moze jakiejs nowej lokalizacji bo tam gdzie obecnie jest schron to o wybiegach nie ma co marzyc bo gdzie ?
  19. Bibi hopamy :multi:
×
×
  • Create New...