Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. ostatnio coraz częsciej ludzie okazują się nieodpowiedzialni :shake: wszystko ma być [B]szybkie , łatwie i przyjemnie :oops: [/B] [B]a kto z nas widział żeby życie takie właśnie było ?[/B] trzeba trudu , poświęcenia , lojalności , przywiązania i tego co coraz żadziej występuje u ludzi [B]człowieczeństwa :-( [/B] [B]hopaj Nosek :multi: to nie był jeszcze twoj dom[/B]
  2. słuchajcie a może skontaktować sie z jakąś rodziną zastępcza czy rodzinnym domem dziecka już sama nie wiem:shake: przecież taki piesek mógłby się im przydać a on by był szczęsliwy :lol:
  3. nie zapominamy o Wiktorii :shake: :loveu: :shake:
  4. ale słodki Lisiolek :loveu: ma fajną jamkę na upały - mądry piesek a jaki przedsiębiorczy :evil_lol:
  5. A Dimek mówi : [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/6065/dim5sg.jpg[/IMG] pomóżcie mi :-(
  6. Krajeczko na górę do Cioć :lol:
  7. :multi::lol::multi: do góry Neruś
  8. [B]Mróweczka[/B] to ja :loveu: taki jestem " przytulacz ";) [FONT=Times New Roman][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/5915/boks194rude62yf.jpg[/IMG][/FONT]
  9. czy on już w nich chodzi :crazyeye::lol:??????????:evil_lol:
  10. a ja się pokaże :lol: to tak na wszelki wypadek dla przypomnienia [SIZE=4][COLOR=Teal][B]BIBI jestem :[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5830/63zz.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/734/88gk1.jpg[/IMG]
  11. czy są jakies wieści o naszej zwycięskiej suni :loveu:
  12. hopaj bo tak daleko to nikogo już nie ma :-(
  13. taka jestem słodka Marylka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko po co te kraty :-( ?
  14. bardzo grzeczny i spokojny Kajtuś chce o sobie przypomnieć :oops:
×
×
  • Create New...