ostatnio coraz częsciej ludzie okazują się nieodpowiedzialni :shake:
wszystko ma być [B]szybkie , łatwie i przyjemnie :oops: [/B]
[B]a kto z nas widział żeby życie takie właśnie było ?[/B]
trzeba trudu , poświęcenia , lojalności , przywiązania
i tego co coraz żadziej występuje u ludzi [B]człowieczeństwa :-( [/B]
[B]hopaj Nosek :multi: to nie był jeszcze twoj dom[/B]