Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='ania14p']Trudno, to od czasu do czasu wstawię stare zdjęcie, no i ewatr też przecież kiedyś wróci:cool3: ![/quote] ukłony wielkie dla Ani14p za zastępstwo :calus: - już sie " wybyczyłam" i wróciłam tam gdzie moje miejsce czyli na dogo i do psiaków :Dog_run: teraz jakby co - to ciocia Ania 14p może troche oddechu złapac bo jak karze to zastępstwo z mojej strony ma zapewnione na kazdym wskazanym wątku Pozdrawiam Ewatr
  2. oby dało się coś pomóc suni :-( choć troszkę jej ułatwić życie ja w poniedziałek jak wrócę do pracy dorzucę się do zbiórki kasy tyle mogę zrobić no i tradycyjne hopaj Wiktorio :loveu:
  3. [quote name='irma']Dimek ma obserwatora na allegro może to coś znaczy... [URL="http://www.allegro.pl/item116098483_dim_chory_na_bezdomnosc_wielbiciel_dzieci.html"]http://www.allegro.pl/item116098483_dim_chory_na_bezdomnosc_wielbiciel_dzieci.html[/URL][/quote] tu na allegro jest trochę interesujących Cie danych - kontakt , wiek psa itp.
  4. [quote name='Ulka18']Dopiero teraz zauwazylam na lewej nozce pod ogonkiem taka kulke....juz zapytalam kierownika co to jest...mam nadzieje,ze szybko odpisze. I moze Ewatr cos zauwazyla podczas spacerkow. już jestem - uf jak gorąco !!!!!!!!!!!!! Aga :calus: jaką mam wspaniała niespodziankę po powrocie takie piękne zdjęcia i allegro :Rose: Merunia pięknieje z dnia na dzień :loveu: a co do kulki na nodze to ja niczego nie zauważyłam w trakcie spacerów na nogach i w okolicy szyi miała takie trudne do wyczesania kołtuny z siersci moze to jest to / od ponad 3 lat nikt tego nie robił / i ona troche sie jednak broniła jak za długo ją próbowałam czesać a brzucha to mi za bardzo pokazać nie chciała no to jednak oznaka całkowitego poddania a na to zaufanie to trzeba jeszcze trochę popracować oby to nie było nic niepokojącego
  5. każda dodatkowa informacja o Wiktorii w necie jest jak najbardziej wskazana może ktoś wreszcie sie na nią natknie i bedzie mógł wziążc sunie do domu pomysł bardzo mi się podoba tylko najpierw trzeba by mieć aktualne informacje jaki jest stan psiaka w tym momencie , jak się czuje czy jest jakoś leczona itp.ale o te informacje musimy prosić wolontariuszki :oops:
  6. nasze 3 łapkowce :multi::multi::multi:
  7. Bibi szuka domku :lol:
  8. [quote name='ania14p']Amor wraca na górę, bo ciotka na urlopie zamiast opalić się na prześliczny złocisty kolor, [B]będzie kafejek internetowych szukała[/B]:evil_lol: ![/quote] prosze się nie śmiać :eviltong: ale taka obcja tez jest rozpatrywana :evil_lol:
  9. mądry i wspaniały Dimek :bye::bye::bye:
  10. no to my też na chwile wyjeżdzamy :bye::bye::bye: więc hopamy :multi:
  11. :multi::multi::multi::multi: hopamy
  12. [quote name='Ania-Sonia'][B]Alternatywne, niekonwencjonalne źródło energii ;)[/B] :evil_lol:[/quote] jak wyżej .............nadal szuka domu :loveu: no w tym upale nie wypada powidzieć [B]ogrzania [/B]zastąpmy może [B]kochania [/B]
  13. maleństwo nasze szuka i czeka :-(
  14. Kamilka chyba nie zapomniała o piesku :shake:
  15. :loveu: i tak cię wszyscy kochamy tylko czy ty to wiesz ? lepszy byłby jeden konkretny adorator ludzki i to na stałe :oops:
  16. :painting: bierze ciotka na spacerek
  17. Kajtuś jesteś takim spokojnym i łagodnym pieskiem :loveu: zjadającym szybciutko każdą ilość karmy jaką ciotka może dostarczyć do tego pięknego beżowego pysia , nie jesteś nachalny tylko grzecznie czekasz w kolejce na swoją kolej ale jak już ona nadejdzie ........ to błyskawicznie zmiatasz z ręki wszystko co do okruszka :eviltong: nie lubisz gwałtownych ruchów myśle że zle ci sie kojarzą ale przy spokojnym zrównoważonym człowieku Kajtuś by rozkwitł bo jest bardzo mądrym ,spokojnym i pogodnym pieskiem az dziw po tym co przeżył ale nie zmarnowało mu to charakteru tylko nauczyło ostrożności i troszkę dłużej musi trwać aklimatyzacja ................... chociaż mnie widział 2 raz w życiu i dał się od razu wygłaskać ,,nakarmić znowu wygłaskać itd. całkiem mu to pasowało nie można go tylko na siłe przytrzymać na miejscu ale on już sobie posiedział na siłe na miejscu 3 lata to do końca jego psiego życia będzie dość :angryy:
  18. Dimuś ty tak bardzo zasłużyłeś sobie na dom :-( gdzie on jest ???
×
×
  • Create New...