Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Gonia jak bedziesz robic takie zdjecia : innym psiakom - to z Kundelka poznikaja pieski migiem ;) czego nam i pieskom bezdomnym życze :loveu: śliczne zdjecia Ci :lol: wyszły !!!!!!!!
  2. Aga :lol: z wzajemnoscia :loveu: z wzajemnoscia :loveu: to taka "mądralińska" sunia i coraz piekniejsza :eviltong: ja nawet na razie myslec nie chce , że moze cos sie okazać nie tak teraz sie blizej poznajemy i jakos tak mi sie wydaje, że ma byc dobrze ,że ona nie taka staruszka jak mówią i że ten cholerny nowotwór niezłosliwy chce w to wierzyć i na razie wierzę a co :cool3: martwic sie bedziemy jak bedzie trzeba własnie wróciłam od Mary ze spaceru bo wetka kazała mi obserwowac jak reaguje na lek na dusznosci , wyglada mi na to że pomaga owszem jeszcze dyszy mocno ale juz sladu nie ma sinego jezyka :lol:
  3. :multi::multi::multi::multi: brak mi słów :oops:
  4. hopamy :multi::lol::multi:
  5. [quote name='Beata J.']Bardzo proszę, niech ktoś zrobi bannerek Baronkowi. Ja niestety nie potrafię :shake:[/quote] hopamy po bannerek :multi:
  6. osobiscie wole brzuszek :loveu: a moze krówke zostawmy na jutro ;) ?
  7. Gonia :loveu:Ulka 18 :loveu: no czyż nie ma Marylka nawet brzuszka pieknego ;) Tak patrze na te zdjecia i na Mary na wybiegu i coraz bardziej nie moge uwierzyć w te jej 10- 12 lat toż ona sie coraz bardziej zachowuje jak " rozbrykany szczeniak ":loveu:
  8. Bibi to fantastyczna , rezolutna ale przy tym bardzo przytulasna sunia jak tylko czuje bezpieczenstwo przy człowieku na rekach ---zastyga , powoli oddycha i po prostu zasypia ......wreszcie spokojnym szczeniackim snem :lol: ludzie to młodziutki szczeniaczek który już w swoim zyciu przeżył tragedie która nawet dorosłego psa by powaliła :mad: a ona sie nie poddaje i dokazuje jak na malizne przystało :eviltong:
  9. mówisz i masz :evil_lol: trzeba bedzie wszystkie psiaki z watków na nowo pofotografować bo sa tego warte :loveu: tylko sukcesywnie a ja musze pomyslec o aparacie foto zeby Guni :loveu:głowy nie zawracać ;)
  10. dobra mysl :evil_lol: zeby sie za szyboko nie znudziła ;) chociaz .................... czy Marylka może sie znudzić :shake:
  11. Gonia sliczne zdjecia i ramki robisz :iloveyou: musisz mnie nauczyć !!!!!!!!!!
  12. a jak mówiłam mnie odwiedzić ! to oczywiscie myslałam o tym , że odwiedzisz Armaniego :loveu: / ja tylko tak w kątku bede siedzieć / ech ta młodzież no i jak ich nie kochac :evil_lol:
  13. jedziesz ! :evil_lol: może sie mnie ludzie nie przestraszą ;)
  14. [quote name='AgaG']dziś Zahir pokazał, jaki z niego kochany psiak. rano obudziło mnie warczenie - bardzo brzydkie. otwieram oczy i co widzę: Hugon wydostal się ze swego pokoju, gdzie z nim dziś spałam i warczy na zahira ohydnie, a ten miś nic - stoi spokojnie. wzięłam Hugona za kudły na karku :evil_lol:i mówię; pieronie jeden a Ty gdzie polazłeś... no i na tym się skończyło... a przecież gdyby xz:evil_lol:hir chciał to by pogryzł huga, tym bardziej, że ten drań najspokojnijeszego psa z równowagi wyprowadzi, no i dobrze, że z:evil_lol:hir jest taki duuuuży... bo hugo nie ośmilil się zebów użyć, czego by na pewno spróbował w przypadku małego psa... a :evil_lol:po poludniu: poszłam do mamy zrobić jej zakupy i zostawiłam Zahirka z Kropeczką u niej, a tu w sklepie odbieram smsa: "szybko, wyją!!" [B]i jak tu nie kochac tej mojej gromadki...[/B] ależ leciałam z tego sklepu...:lol::lol::lol:[/quote] zero nudy :evil_lol: zycie pełną piersia ;) suuuuuuuuper :multi: tylko zdrowa życze :eviltong:
  15. Maksio :multi::multi::multi::multi:
  16. a ja to tak zapytam :oops: nie ma wiecej zdjec Kerego ? bo ludzie to lubia i to szansa dla psiaka :cool3: no tak juz jest i nic na to nie poradzimy ;)
  17. domek odezwij sie !!!!!!!!!!!!!
  18. hopamy malenkiego pieska :loveu:
×
×
  • Create New...