Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. z dobrych wiadomosci to to , ze Mary juz całkowicie przystosowała sie do nowego żywienia leith dla dziadków i nie ma juz żadnych sensacji biegunkowo - wymiotnych karmiona jest 2 razy dziennie / a nie jak inne psy 1 raz / a i tak by zjadła konia z kopytami :evil_lol: taka jestem Marylka ;)
  2. [quote name='Patikujek_Zabrze']Musimy Mysię poprosić o jakieś fotki ona chyba z nim na spacerki chodzi a jak nie [B]to ja mu coś pstryknę ładnego[/B]:)[/quote] to pewnie trzeba bedzie Keremu zrobic ładne :lol: zdjecia i może na allegro by go ktoś wtedy wystawił ? :oops:
  3. ale jestem przystojny :loveu: [IMG]http://foto.onet.pl/upload/10/74/_621150_n.jpg[/IMG] mysmy juz tez wrócili znad morza z Arnim i również nie obyło sie bez weta w naszym wypadku był to kleszcz w łapie ale taki że łapa nam zaropiała były antybiotyki i zero plaży i morza w Chłapowie było bardzo dobrze jezeli chodzi o psy - dużo ich tam i nikt sie nie " czepia " ani na plazy ani w miejcowosci zdjecia mam i chetnie bym sie pochwaliła tylko szkolenia jeszcze z wstawiania i zmniejszania nie przeszłam :cool3: cierpliwosci ;)
  4. mocne kciuki :thumbs: bardzo mocne :thumbs: za naszego dziadzia Liska
  5. Gonia :loveu: czy ten piesek [B]Perełka [/B]to jest ten sam cosmy go widziały jak byłysmy u Kajtka i mówiłas że podobny do Mary Jane ? [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6646/peraff2.png[/IMG]
  6. hopaj Piraciku :multi: tak długo az cie ktos do domu nie zabierze :lol:
  7. dobra :eviltong: dobra :eviltong: jasne , że bez majtek bo ja piesek jestem i w kalesonkach tobym wyglądał smiesznie :evil_lol:
  8. Dimuchna no co my mamy z toba zrobić ?:shake: jak ci ten domek znależć ?:-(
  9. [quote name='Beata J.'][B]Ale mam ładny podpis[/B] :lol:[/quote] pięęęęęękny jestem zachwycona :loveu: tak jak i tym , że wreszcie nasz Baron doczekał sie ludzkiego zainteresowania na razie wirtualnego ale może i w realu ktos go pokocha :oops:
  10. Gonia :loveu: a jak Ci dam płytke CD to mi przegrasz te wszystkie zdjecia Marylki z watku ? pokaz co tam mamy :lol: tylko moze Kube sobie na razie daruj bo nie wiem czy chciałby sie pokazywać na dogo / no ten typ tak ma /
  11. poczekajmy jak wrócisz z urlopu :loveu: porozmawiam pod koniec sierpnia z wetka co z tymi guzami bo narazie panujemy nad sytuacja i regulujemy serducho to pierwsza sprawa od tego duzo zależy co dalej robic :oops:
  12. [quote name='Ania-Sonia']Luka ciągle czeka :-( :-( :-( [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img436.imageshack.us/img436/1396/im000423nd2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] ale mam jezorka :evil_lol: i kawał michy :cool3:
  13. postaram sie cos dowiedziec ale moze blizej imprezy :lol: a z Kierownikiem to ostatnio kontakt utrudniony bo na maile nie odpisuje a dzwonic ciagle i mu sie wtrącać to troche niewypada :oops: ja tam lepsza jestem w załatwianiu spraw na żywo niż przez telefon a do Mielca jednak mam 50 km i to jeszcze jestem zdana na Tz - a a z nim to też czasami różnie bywa ;) ale cos pomysle :loveu:
  14. [quote name='Ulka18']Hienka mieszka przy samym przejsciu, nie sposob jej nie zauwazyc, jednak nie ma sunia szczescia...domku nadal nie ma. Ewa, moze by pomyslec o wystawieniu Hienki na Dniach Mielca? Niestety mnie wtedy nie ma, bo tak to bym ja wziela na smyczce do prezentacji.[/quote] a kiedy dokładnie jest planowana ta prezentacja piesków - planowaliscie juz które psiaki beda sie pokazywać ? i gdzie cała ta impreza ma sie odbywać ? i z kim sie ewentualnie kontaktować w tej sprawie jak Ciebie nie będzie ? duzo zadałam pytań ale nie jestem w temacie :oops: tak na odległość
  15. musimy sie umówic :lol: na nowa sesje blizej soboty :cool3:
  16. pokaz sie ludziom Bibunia :multi:
  17. to możemy liczyc na pomoc ? :loveu: bo Kajtka bardzo szkoda w schronie - on juz swoje odsiedział wszędzie ! patrzac na jego zachowanie i przeszłośc to mysle , że najlepiej by mu było z własnym spokojnym starszym ale zakochanym w nim panem , lepiej bez wiekszej konkurencji zeby nie musiał walczyc o swoje na kazdym kroku , bo on już chyba nie ma siły :shake: najbardziej czego mu trzeba to tak jak człowiekowi po przejsciach - spokoju i odrobiny miłosci to oczywiscie moje zdanie ale tak własnie mysle :lol:
  18. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7075/mroweczka7yf3.jpg[/IMG] __________________ [SIZE=4][COLOR=Teal][B] Mróweczka jestem !!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  19. [SIZE=4][COLOR=Teal][B]Baron [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: za ciotkami idzie do góry :multi:
×
×
  • Create New...