Zrobiłam dwa przelewy na konto ZEA
Jeden to 110,00 dla Łatka u Onaa ( wpłaty na moje konto od helli 2x 50,00 i od Agnieszki103 2x 5,00 zł.
Drugi przelew to 100,00 dla Kody od urazki z Forum Ogrodniczego " Kompostownik.
Elu - ten komplet jest z mojego zapisu w tym wątku, że zrobię mitenki i komin dla
Freski. Muszę zbierać pieniądze dla Kody, którą czekają dwie ciężkie operacje.
W tej chwili mam na prawie wyłącznym utrzymaniu Piksela i Kodę i w 50% Lunę.
Elu - to tylko jedna wpłata. Ponieważ kropka73 zrobiła też zakup na moim bazarku
to wpłata całości będzie do mnie a ja przeleję Tobie 70,00 zł jak sunia przyjedzie.