-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
A czy ta pani nie przetrzymałaby go za opłatą np. 100,00 plus karma?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Jo37 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wpłaciłam. Niestety niewiele. -
Dlaczego prawie każdy wpis odbierasz jako atak na siebie i pouczanie? Moje i innych posty były tylko próbą wyjaśnienia, że fundacja to kilka osób, które nie mają nieograniczonych możliwości aby pomóc każdemu, natychmiast, tu i teraz. Pomyśl jak poczuła się Tola. Stanowimy grupę osób, które pomagają jak tylko mogą. Nikt z nas nie odmawia pomocy o ile może jej udzielić. Nie zawsze jest to możliwe i po myśli proszącego, niestety. Szkoda by było gdybyś zrezygnowała z Dogo.
-
Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.
Jo37 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wielka szkoda.