Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Przelałam na konto Łatka 60,00 zł. składa się na to 50,00 od helli za marzec i 10,00 od Agnieszki103 (2x5,00 zł za marzec i kwiecień )
  2. Tak na prawdę to babę należałoby zgłosić na policję, że próbowała otruć psa.
  3. Jak dobrze. Poproszę o numer konta. Mam dla suni 70,00 zł.
  4. A czy ta pani nie przetrzymałaby go za opłatą np. 100,00 plus karma?
  5. Z Luną jest taki sam problem jak z Pikselem. Dobre domy chcą spędzać czas ze swoim psem, wyjeżdżać na wakacje, pojechać do znajomych. Z Luną to niemożliwe. Dochodzi jeszcze kłopot z zapewnieniem opieki na czas nieobecności domowników.
  6. Dlaczego prawie każdy wpis odbierasz jako atak na siebie i pouczanie? Moje i innych posty były tylko próbą wyjaśnienia, że fundacja to kilka osób, które nie mają nieograniczonych możliwości aby pomóc każdemu, natychmiast, tu i teraz. Pomyśl jak poczuła się Tola. Stanowimy grupę osób, które pomagają jak tylko mogą. Nikt z nas nie odmawia pomocy o ile może jej udzielić. Nie zawsze jest to możliwe i po myśli proszącego, niestety. Szkoda by było gdybyś zrezygnowała z Dogo.
  7. Ja mu się nie dziwię. Pamiętam jak Amber do mnie trafiła to nie było mowy o chrupkach. Dostawałam próbki karm z zaprzyjaźnionego sklepu i hrabianka zaakceptowała tylko jeden smak Acany. Dzisiaj o tej karmie nie ma mowy bo jest strasznie droga.
  8. Wczoraj minęło pięć lat od przyjazdu Hany do Warszawy. Tortu nie było bo znowu smakołyk podwórkowy spowodował rewolucję w brzuszku. Był za to dzień na wsi i spacer bez smyczy.
  9. Nie mogę dać deklaracji ale może ktoś kupiłby mitenki albo komin. Cała kasa poszłaby na pieska. Bazarek w moim podpisie się skończył ale rzeczy są dostępne.
  10. Niestety, uroda na wsi nie ma znaczenia. Inna sprawa, że każdemu zwierzakowi należy się dobre życie.
×
×
  • Create New...