Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Moim zdaniem wsparcie powinno być dla zamojskiego psiaka.
  2. Na zamojskiego psiaka. Wena nie dostała wsparcia ze zbiórki dla staruszków.
  3. Deklaracji nie mogę dać ale zrobię bazarek. Teraz mogę tylko zaoferować zrobienie komina i mitenek z włóczek, które mam na stanie. Można sobie wybrać wzór i kolor na moim bazarku Link w podpisie.
  4. RTG jak dla mnie jest konieczne. Jeżeli nowotwór będzie rozsiany do płuc to nie będzie robiona operacja. Będzie tylko leczenie paliatywne.
  5. Rak nie wybiera. Mam tylko nadzieję, że uda się zrobić operacje i sunia choć trochę pożyje sobie w komforcie.
  6. Jeżeli możecie to pokażcie znajomym kominy i mitenki z bazarku. Może ktoś z zewnątrz coś kupi. Bardzo mi szkoda suni. Dobrze, że wyszła ze schroniska ale inaczej sobie wyobrażałam jej przyszłość.
  7. Zapraszam na bazarek Dla Kody, Luny i Pikselka. Każdy kupujący może przeznaczyć 10% od zakupionej rzeczy na wybrany przez siebie cel ( zgodny z regulaminem).
  8. Zapraszam na bazarek na rzecz zamojskich psiaków https://www.dogomania.com/forum/topic/358898-my-się-zimy-nie-boimy-zamojskie-psiaki-zapraszają-na-bazarek-czynny-do-15022023- Realizuję zamówienia na kominy i mitenki. Każdy kupujący może przekazać 10% wartości zakupu na wybrany cel ( zgodny z regulaminem bazarku )
  9. Szkoda, że tak mało ludzi oddzwania i ma odwagę zrezygnować.
  10. Dziękuję za pierwsze wiadomości. Oby tylko przestała wyć. Odkarmimy sunię i może uda jej się znaleźć DS.
  11. To już piąta rocznica śmierci Amber <*>
  12. Wysłałam PW do AniB.
×
×
  • Create New...