-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
W DS w Zakopanem ! Pusia z Zamościa u Anecik pod opieką Toli i moją.
Jo37 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem wsparcie powinno być dla zamojskiego psiaka. -
W DS w Zakopanem ! Pusia z Zamościa u Anecik pod opieką Toli i moją.
Jo37 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Na zamojskiego psiaka. Wena nie dostała wsparcia ze zbiórki dla staruszków. -
Zapraszam na bazarek Dla Kody, Luny i Pikselka. Każdy kupujący może przeznaczyć 10% od zakupionej rzeczy na wybrany przez siebie cel ( zgodny z regulaminem).
-
Zapraszam na bazarek na rzecz zamojskich psiaków https://www.dogomania.com/forum/topic/358898-my-się-zimy-nie-boimy-zamojskie-psiaki-zapraszają-na-bazarek-czynny-do-15022023- Realizuję zamówienia na kominy i mitenki. Każdy kupujący może przekazać 10% wartości zakupu na wybrany cel ( zgodny z regulaminem bazarku )
-
Podpisane.
-
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
Jo37 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
To już piąta rocznica śmierci Amber <*> -
Wysłałam PW do AniB.