Jump to content
Dogomania

wet-CBDNA_pl

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About wet-CBDNA_pl

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. Być może to jakieś pasożyty. Na pewno doradziłbym wizytę u lekarza i ewentualnie badanie kału, akurat w tej kwestii możemy pomóc.
 2. Suchy nos u psa to nie są pozytywne informacje, aczkolwiek musimy poznać więcej szczegółów aby móc pomóc i doradzić. Pies wykazuje jakieś dodatkowe, niepokojące objawy?
 3. Jeżeli nie wiesz za bardzo co Twój pies zjadł, a występują niepokojące objawy, to warto zwrócić się o pomoc do weterynarza. Jeżeli zabarwienie przeszło, a sam piesek czuje się dobrze, to myślę, że nic się nie stało i to kwestia nawet samej diety.. Natomiast tak jak pisze: warto dalej obserwować psa i z wszelkimi niepokojącymi sygnałami udać się do weterynarza.
 4. Co powiedział weterynarz? Warto napisać, żeby na przyszłość ludzie wiedzieli co robić mniej więcej w podobnych sytuacjach.
 5. Kleszcze potrafią wywołać wiele chorób. Ciężko niekiedy stwierdzić. Być może to nic takiego. Nie pozostaje niestety nic innego jak czekać na ocenę fachowca.
 6. Czy taki ataki się powtarzają? Jeżeli nie, to moim zdaniem na razie nie ma powodów do obaw. Na pewno obserwuj swojego psa.
 7. Dużo zależy od tego jaki był ten tips. Na pewno trzeba obserwować zachowanie psa, i w razie jakichkolwiek dziwnych lub niepokojących zachowań udać się do weterynarza.
 8. To wspaniałe wiadomości. Udało się do końca wyleczyć psa?
 9. Warto w takim przypadku skonsultować się z weterynarzem, wiele groźnych chorób rozwija się w taki sposób. Lepiej zawsze się upewnić.
 10. To dość niepokojące objawy, szczególnie, że pies mógł być źle traktowany u poprzedniego właściciela. Moim zdaniem konieczna jest tutaj jak najszybsza konsultacja i wizyta u weterynarza.
 11. Racja, akurat patrząc pod tym kątem trzeba zawsze uważać bo tak jak mowa powyżej, zamiast radości pies może potem przysporzyć problemowi niechcący wyrządzić krzywdę dziecku, miej ten fakt na uwadze.
 12. Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać jakie były wyniki badania oraz czy wszystko w porządku. Będziemy czekać na Twoja odpowiedź na forum.
 13. Mam podobne zdanie w tej kwestii, bez dobrych i specjalistycznych badań ani rusz, a akurat tak się składa że zajmujemy się tym na co dzień i będziemy w stanie pomóc.
 14. Akurat tego typu leki należy przed podaniem skonsultować z lekarzem i nie robić niczego na własną rękę bo możemy pogorszyć sytuację. Na co dokładnie cierpi piesek, jaka to alergia?
 15. Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie bezpośrednio na forum, ponieważ powyższy link nie che się otworzyć. Czy zaobserwowałaś jakieś dodatkowe, niepokojące objawy ?
×
×
 • Create New...