Jump to content
Dogomania

Adam_Elma

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Adam_Elma

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do bou - to jest tylko Twoje zdanie z ktorym ja sie gleboko nie zgadzam i mam nadzieje, ze wiekszosc uzytkownikow rowniez. Do JamniczaRodzina - dzieki, na tego typu odpowiedzi liczylem. Niestety okazalo sie, ze dla mojej suczki rezonans juz nie bedzie potrzebny :(
 2. Po pierwsze nie rozumiem jak bardzo trzeba być... nie wiem nawet jak to napisać, hm. bezmyślnym, żeby zwracać się w formie żeńskiej do gościa, który ma w nicku imię męskie Adam, z dodanym Elma, gdzie z tekstu wiadomości jasno wynika, że Elma to imię suczki? No to jest najbardziej irytujące w tej wypowiedzi. A tak poza tym jak można się czepić, że ktoś pyta na forum podpisanym: "Gdzie znaleźć najlepszego specjalistę, kogo warto polecić, kogo lepiej omijać i dlaczego" o opinie na temat rezonansu? Chyba po to jest forum, żeby pytać, np. o opinie, kogoś kto już był, wie co i jak, jakbyśmy wszystko mieli znajdować w google to proponuje od razu zlikwidować forum, a zwłaszcza dział o polecanych weterynarzach, przecież każdego można znaleźć w necie. Jak wiesz, że mi się nie spodoba to po co w ogóle piszesz taką kompletnie nic nie wnoszącą do tematu wiadomość?
 3. Cześć, mam wspaniałą suczkę rottweilerkę, ma na imię Elma, lat prawie 8, niestety ostatnio zachorowała i nie wiadomo dokładnie co jej jest. Chodzi o łapkę/bark. Powinien pomóc rezonans. Czy moglibyście polecić coś niedaleko Kielc, bo w Kielcach niestety nie ma możliwości tego badania? Może być Warszawa, Kraków i inne. A może jakieś miejsca odradzacie?
 4. Cześć, mam wspaniałą suczkę rottweilerkę, ma na imię Elma, lat prawie 8, niestety ostatnio zachorowała i nie wiadomo dokładnie co jej jest. Chodzi o łapkę/bark. Powinien pomóc rezonans. Czy moglibyście polecić coś niedaleko Kielc, bo w Kielcach niestety nie ma możliwości tego badania?
×
×
 • Create New...