Jump to content
Dogomania

Izabela_2027

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Izabela_2027

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Jedyna nadzieja w tych ziołach dziękuję bardzo i pozdrawiamy.
 2. Powiem szczerze nie probowałam jeszcze,a jak wyglada wtedy suplementacja?
 3. O dziękuję zawsze coś napewno włączę.
 4. Badania dermatologiczne zrobione i profilaktyka przeciw pchłom też.
 5. Właśnie wróciłam od weta.Myślałam,że dobrałam karmę,że mniej się drapie mój west a tu brakło Encortonu 10 i katastrofa. Dowiedziałam,się też,że to nie pokarmówka. Przerabiałam wszystkie karmy.Czy może ma ktoś z Państwa jakąś radę co można by podawać oprócz encortonu i hepatilu osłonowo na złagodzenie alergii. Wiem, że roztocza,pyłki ale już poradzić sobie nie można. Szkoda mi pieska truć tym sterydem ale nie daje rady wygryza się,drapie,liże.Zaczęło się jak miał 8 miesięcy.Jak tak dalej pojdzie to pojdzie mu wątroba i nerki. Jestem załamana. Pozdrawiam. Iza.
 6. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź o tej kastracji wspomniał mi weterynarz. Pozdrawiam.
 7. Mam 1,5 rocznego pieska,nie wiem co ostatnio mu się stało ale zaczął atakować wszystkie psy. Potrafi rzucić się na wilczura czy dobermana. Chodzi w kagańcu bo rzucił się na sitzu.Miał podawane sterydy na alergię.Odstawione aktualnie.NIE mam pojęcia skąd ta agresja,poświęcam mu dużo czasu,wybiegany jest też.
 8. Mam podobny problem z moim 1,5 rocznym Westem na spacerze atakuje każdego psa,toleruje jedynie labladora szwagierki i terriera koleżanki. Nie wiem co robić,chodzi w kagańcu bo rzucił się na Shitzu.Potrafi się rzucić na wilczura czy nawet dobermana.
 9. Nie mam zamiaru tutaj robić reklamy ale udało nam się trafić na jedyną nie alergizującą karmę BOSCHA z koziną i ziemniakami a przerabialiśmy 1,5 roku wszystko to zawdzięczam jedynej takiej mądrej Pani weterynarz i doradcy ze sklepu zoologicznego. Zniknął uporczywy świąd,alergia,drapanie,lizania,zaczerwienienia.Pies wkońcu śpi całą noc, jest zadowolony.Polecam jest warta swojej ceny.
 10. Witam słyszałam o dobroczynnym szamponie z aloesu,ponieważ nawilża w czym pańswo kąpiecie małych alergików?
 11. Mój pies jest okropnym alergikiem przerabialiśmy wszystkie karmy i BOSCH z koziną strzał w dziesiąstkę jedyne mięso na ktore nie jest uczulony jest to fakt karma dla seniorów alle myślę,że to nie problem. Ważne,że zniknął świąd uporczywy ,lizanie,drapanie.
 12. Ja miałam ten sam problem z moim Westem,znajoma zrobila testy z krwi okazało się ,że piesek jest uczulony na wszelki rodzaj mięsa jedynie kozina,struś,i bodajże wielbłąd. My trafiliśmy z karmą z Boscha z koziną pies przestał się drapać lizać zniknął świąd. Odstawiliśmy sterydy,a znajoma przeszła na karmę mokrą ze strusia problem zniknął. ŻYCZĘ powodzenia i dużo zdrówka.
 13. Mam pieska alergika,słyszałam,że dobre dla Westów są szampony z aloesem ponieważ nawilżają? Czym pańswto kąpiecie westy alergików?Pozdrawiamy.
 14. Rzeczywiście na SENIORZE się nie zestarzeje :)
×
×
 • Create New...