tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
tula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Biedactwo:-( dobrze że jest już bezpieczny. Dostałam PW od Helga& Ares, niestety nie mogę dużo pomóc ale poproszę o nr konta na PW to dorzuce do operacji maluszka chociaż 30 zł. mam nadzieję że te ludzkie namiastki nie wezmą sobie za chwilę następnego maleństwa do "pomocy":angryy: -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
To wielkie podziękowania dla Hesi:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Myślę że to bardzo dobry pomysł Monday:) Przepraszam że jeszcze się z Tobą nie skontaktowałam w sprawie odebrania zabawki ale przez ten cały szpital w domu nie miałam nawet czasu zadzwonić. -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Tak ten pierwszy raz jest zawsze stresujący:):) a ekspertką od załatwiania hoteli to Monday nasza kochana jest:) ja tez sie dorzucę do hoteliku, pewnie duzo tego nie bedzie niestety. Trzymam kciuki za udaną akcję:) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ogłaszam, ale przyznam ze wstydem że przez ostatnie trzy dni mam opóźnienie w ogłoszeniach bo dzieciaki bo bardzo chorują i nie mam na nic czasu:( -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Tym bardziej że ostatnio dogo działało już całkiem dobrze. Dziewczyny stwórzcie proszę jakiś choćby tymczasowy tekścik do ogłoszeń dla suni i córeczki, bo chyba można już je zacząć ogłaszać tym bardziej że teraz z domami nie tak łatwo. Aniu wielkie dzięki dla Ciebie że znowu tak nam pomagasz i zgodziłaś się zaopiekować maleństwem:loveu: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']Które to psiaki, gdzie są zdjęcia?[/QUOTE] Post 517 i dalej str chyba 52, Lala to najciemniejsza ze szczeniąt ma dwa zdjęcia na rękach u Marzenki, Bajbusa zdjęć indywidualnych tam nie ma ale on jest prawie identyczny jak Dzidzia no i ich mama Kaja też jest do adopcji pilnie. -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Wiking jak dobrze, że nie zostawiłeś suni bez pomocy, fajnie że mamy kolejnego radomskiego dogomaniaka:loveu: -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Red jak zawsze super robota:) Jak tylko bedę mogła pomóc ogłoszeniami lub jakoś wspomóc finansowo to jestem gotowa. -
Wlodi do niej jeździ, ona nadal jest wystraszona, ale robi malutkie postępy. Ja Selenkę cały czas ogłaszam i jest maleńka szansa że może mieć dom, ale to wszystko zależy od tego czy da sie wyprowadzić z boksu i jak zareaguje na panią, która jest nią zainteresowana. Strasznie się denerwuję, pani ma przyjechac zobaczyć sunię na początku maja.
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
dziewczyny zajrzyjcie prosze na watek do którego link podała Luka, trzeba jak najszybciej pomóc tej suni z Radomia a ja niestety nie jestem teraz mobilna:( -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Luka dzięki za PW:), od nas z Radomia oprócz mnie na dogo aktywnie działają i sa bardzo godni zaufania i polecenia Red, DORKA, Monday, Lilith, Wlodi, Anhata, Beata M:) Ja niestety jestem aktualnie uziemiona w domu z dzieciakami, a w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej wyjeżdżam na turnus z synem na dwa tygodnie, więc aktywnie pomóc niestety nie mogę ale mogę pomóc w ogłoszeniach gdyby były takie potrzebne. Połowa z nas jest z radomskiego TOZu który zajmuje się schroniskiem dla bezdomnych zwierząt. Skoro sunia nie jest całkiem zdrowa to może lepiej byłoby ją tymczasowo zbarać razem z maluchami do schronu i ogłaszać, chyba że uda sie znaleźć jakis DT to byłoby o niebo lepsze ale teraz z tym bardzo trudno. -
Ale by było fajnie gdyby coś widział, mógłby podziwiać swoje włości i zobaczyć wspaniałych ludzi, którzy dali mu dom:)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny kolejny szczeniaczek - Ptyś pojechał wczoraj do domku:) Przyjechała po niego młoda dziewczyna z Warszawy, wcześniej rozmawiała ze mną i z p.Ala przez telefon i kontaktowała sie mailowo. Psiak docelowo będzie mieszkał u jej mamy w Kielcach, chyba dziś go tam zawozi. P. Ala z tą pania z Kilec tez rozmawiała, ona jest nauczycielką w średnim wieku. Ze szczeniorków malutkich zostaje więc do ogłaszania Bezik i ta malutka kremowa sunia, tylko że ona ma dopiero jakies 7 tygodni więc adopcja będzie możliwa dopiero za jakies 2. Miałam dziś telefon w sprawie Ptysia z Allegro, poleciłam tej pani właśnie ta malutką sunię dziś prześlę jej fotki i zobaczymy...... Pilne do ogłaszania są te szczeniaczki starszaki: Lala i Bajbus i ich mama Kaja, jednak przydałyby się nowe fotki, nie wybiera sie ktoś przypadkiem w okolice Warki przejazdem? :) -
Ziutka dzieki wielkie za tekscik:), dzisiaj postaram sie poogłaszać dziewczyny, ostatnio mam niestety opóźnienie bo dzieciaki mi chorują i mam mały szpital w domu:(
-
Ale wspaniałe wieści:):) Moonek nareszcie szczęśliwy i może nawet zakochany:loveu::loveu::multi::multi::)
-
Malibo a znalazłabyś czas żeby wkleić jakiś link z Waszego ogłoszenia to bym sobie tekst przekopiowała, dla Kaji również:)
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday dzięki za tekst:) Ciesze się że Akordzik pojedzie do domku:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Pisał do mnie gość gdzies spod Stargardu Szczecińskiego zainteresowany adopcją obu suczek, bo jak sam pisał nie chciał by zostały rozdzielone, dzwoniłam do niego i szczerze powiem wrażenia raczej średnie. Raczej nie dałabym mu żadnej z nich, choc nie twierdzę że to zły człowiek. Monday a może Ty napiszesz dla Malty jakis fajny tekścik?:loveu: -
Myśle że dla dziewczyn każde kolejne psy są równie ważne, w innym wypadku nie robiły by tego co robią:)
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Prawdziwe z nich słodziaki:) -
Red nieźle czyli nie jest źle czyli jest dobrze, ja tak rozumiem:)
-
Kraków/Radek - młody, duży, podobny do wilczarza pies czeka na dom...
tula replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Może gdzies w okolicach marketów... -
Kraków/Radek - młody, duży, podobny do wilczarza pies czeka na dom...
tula replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Lilith chyba nikt nie zawoził, ja niestety nie jeżdżę tam teraz ale jak macie dziewczyny w wersji elektronicznej to podeślijcie mi na maila a ja prześlę na maila do kierowniczki schroniska, a potem jak będzie ktos jechał to podwiezie też plakat papierowy. -
Kraków/Radek - młody, duży, podobny do wilczarza pies czeka na dom...
tula replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Mam:) dostałam od Red, rozwiesiłam trochę w mojej okolicy, koło lasu kapturskiego i tam gdzie jeżdżę na rehabilitację z Igorkiem tzn na Wjazdowej, w weekend postaram sie dalej rozklejać:) Ja moją Tinkę jak nawiała znalazłam własnie dzięki rozklejaniu plakatów, a dokładnie zadzwonił chłopak który zobaczył plakat na koniówce koło lasu. Zawiozę też plakat do mojego weta. Trzymam kciuki żeby własciciel się znalazł.