tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Lilith:) a ja skleroza zapomniałam wstawić linku do ogłoszeń o który prosiła Monday, juz sie poprawiam, choc pewnie nie bedzie długo aktywny, bo jutro znowu uaktualnię: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Slodkie-malenstwa-potrzebuja-domow-W0QQAdIdZ197268943[/URL] dzisiaj miałam parę zapytań na maila i jedno telefoniczne, ale narazie nic konkretnego. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja ją ogłaszam i ma allegro u Lilith -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Przemek a jak nie chce Ci sie szukac na wątku fotek, to podaj maila a ja Ci podeślę zdjęcia szczeniaczków które są aktualnie do wzięcia od p.Ali:) Nie mam zdjęć tylko jednej nowej szczeniakowatej suni która jest od niedawna, syn p. Ali zrobił m.in. jej zdjęcia ale w jakiś niewiadomy sposób zaginęły u osoby która je przesyłała. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
kolejny wieczór Lady w schronie, ile ja bym dała żeby ona w końcu była w domu... -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
tez nie rozumiem tego braku zainteresowania Akordzikiem, ale na pewno i on szybko do domku pójdzie, ogłaszany jest cały czas, a ja wklejam jego ogłoszenie na cafeanimal dwa razy dziennie. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Też tak myslę, poróbcie wyróznione ogłoszenia na gumtree Cygankowi i często go wklejajcie na cafeanimal. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']tula, wklej link do ogłoszeń dla Ptysia i Bezika... Będę robić im ogłoszenia.[/QUOTE] dzisiaj odnowię im ogłoszenia i zaraz potem wstawię link do któregoś, dzięki dziewczyny:) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday wielkie dzięki, bo ja w pisaniu tekstów średnia jestem i sie już wogóle nie wyrabiam:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red ostatnio miała straszne urwanie głowy i dlatego nie miała czasu wybrac się do tej pani, ja wydrukowałam i przekazałam Red fotki Akorda, Grety i Malty. -
Już półtora roku czeka na dom-długowłosa sunia-nareszcie znalazła dom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monia ja ją cały czas ogłaszam, cpyknij jej przy okazji więcej fotek jak będziesz mogła. Nie rozumiem dlaczego nikt sie Easy nie interesuje bo to śliczna sunia. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Pralinka wczoraj pojechała, podobno bardzo fajni ludzie, pan pracuje w handlu zagranicznym, przez całe życie miał pieski. Pralinka zaczęła niestety trochę łysieć przy oczkach i p. Ala nie wie czy to jakies uczulnie czy nie nużyca, dzisiaj nowi Państwo suni mają z nia jechać do weta. Za jakis czas poprosimy kogos z Wawy o wizytę poadopcyjną. Dziewczyny trzeba intensytwnie ogłaszać Ptysia i Bezika bo rosną... -
A ja tak se czekam na teksty do ogłoszeń dla dziewczyn, a przy okazji wspomnę też o tekstach dla Marsa i Aresa:cool3::mad:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith to jak się umawiamy z ta kasą na wyróznione allegro Lady, mam Ci przelać czy jakoś podrzucić do domu? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zdjecia są de luxe:) chłopaki to prawdziwi modele, Marsik taki słodki a Ares to prawdziwy przystojniak:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']to ewentualnie AnnaA mogłaby Alę wspomóc karmą, która jej zostanie jesli ciotki of corsa nie mają nic przeciwko[/QUOTE] Ja oczywiście jestem "za" u p. Ali szczeniaczków sporo i karma na pewno sie bardzo przyda:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwonił do mnie bardzo fajny pan z Warszawy zainteresowany Pralinką, rozmawiał z p.Alą i miał dziś przyjechac po malutką. Jutro zadzwonię do p.Ali i zapytam czy Pralinka pojechała:) -
Red kochana, stwórz jakieś piekne teksty dla Marko i Kaji, bo ja jutro wracam i chciałabym zacząć ogłaszać pięknotki:)
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja ogłaszam cały czas:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']wróciłam po Świętach, jakby co, to w sprawie wizyty przed adopcyjnej piszcie do mnie na pw, postaram się pomóc.[/QUOTE] Bico wielkie dzięki za to że się zjawiłaś i za chęc pomocy, niestety sprawa nieaktualna. Ten gość okazał sie jakimś idiotą.. Przepraszam że zawracałam Wam dziewczyny głowę.. -
Mandarynka to taki słodki, wyrośnięty dzieciak:)
-
Kraków/Radek - młody, duży, podobny do wilczarza pies czeka na dom...
tula replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Mi Red przekazała "trochę" plakatów, kawał dobrej roboty dziewczyny zrobiłyście. Jak tylko wrócę to bedę rozklejac w mojej okolicy czyli mniej więcej tam gdzie psiaka znalazłyście i na mieście też cos porozklejam. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A ja Wam wszystkim chciałym życzyć wspaniałych, pogodnych i pełnych miłości Świąt a zwierzakom życzę aby szybciutko znalazly wymarzone domki:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Gajunia jest prześliczna:) psoci jak to maluch no i pewnie chce wszystkiego spróbować cwaniara:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Może do tych Mąkos to by dac jakiegos psiaka ze schronu, zawsze będzie tam miał lepiej niż w schronisku..