Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Trzeba się dziewczynom dołożyć do transportu bo u nich tez sytuacja finansowa nieciekawa:( To kto ostatecznie będzie się kontaktował z doddy, chyba najlepeij jakby jej numer miała Mestudio?
  2. Doddy na transportowym napisała że koło wtorku jadą Wawa-Bydgoszcz...
  3. Ta pierwsza fotka fantastyczna:) Kaja jest the best, jeszcze raz dzięki:)
  4. Kurcze, Biafra trzymaj się, 3x dzięki za info. Przelałam na odbudowę 50 zł, niestety więcej narazie nie mogłam:(
  5. Wspaniała wiadomość:):) Wielkie dzięki dla Was dziewczyny dzięki Wam obie sunie są teraz szczęśliwe:) Powiedzcie tylko skąd Wy takie super domki bierzecie?:)
  6. A może ta pani wzięłaby Marsa on jest łagodny i spokojny..
  7. straszne aż coś ściska w sercu, tylko dlaczego skoro inni uważali że trzeba ewakuować to słuchali jednego faceta zwanego kierownikiem...
  8. Ja Marsa i Aresa cały czas ogłaszam, oczywiście każdy ma osobne ogłoszenia. Tak bardzo bym chciała żeby w końcu ktoś zadzownił w sprawie choć jednego z nich...
  9. Na transportowym Doddy napisała że szukają tarnsportu z Bydgoszczy do Warszawy dla amstaffki, zaproponowałam więc że gdyby miały jakiś transport to może my byśmy sie dorzuciły i w drodze powrotnej zabrałyby Roxy do Inowrocławia. dzisiaj dostałam odpowiedź od Doddy że chyba będą same wiozły tą sunię do Warszawy i mogłyby potem zabrać naszą, całkowity koszt transportu w obie strony to 200 zł, Mestudio co Ty na to zeby dowieźć malutką do Warszawy i żeby dołożyć sie częściowo do transportu? Chyba jeszcze jakaś kasa na maluchy została? A jak nie to najwyżej jakąś zrzutkę zrobimy, chyba że nowi państwo chcieliby pokryć część transportu.
  10. Agnieszka przesłała mi zdjęcia Zuzi:):) Dziękuję Agnieszko:) oto nasza ukochana sunieczka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/291/80e4695f9193a83fmed.jpg[/IMG][/URL] w ulubionym fotelu:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/291/8068094355814a83med.jpg[/IMG][/URL] Mięsko już wyjadłam!
  11. [quote name='Monday']tula - ja też[/QUOTE] Monday ale ja zrobiłam tylko wpis na tym ogólnym transportowym, a Ty założyłaś wątek, to znaczy że zapytanie jest w dwóch miejscach i dobrze:)
  12. wpisałam tez na ogólnym wątku transportowym że szukamy transportu.
  13. Anhata jak już będzie czas to bedziemy ogłaszać maluchy, dobrze że cała rodzinka jest bezpieczna:)
  14. Anhata musisz najpierw zarejestrowac sie na jakims portalu na który wkleja się zdjęcia np na Fotosiku, tam zamieścisz fotki a potem tu kopiuje się linki do zdjęć, ja przynajmniej tak robię:)
  15. Pewnie że szkoda jak znajdują domy to trzeba je ogłaszać:)
  16. Witaj Agnieszko:):) Bardzo się ciesze że udało Ci się odnaleźć wątek Zuzi i biednej Łateczki, bardzo się cieszymy że Zuzia jest u Was i nareszcie jest szczęśliwa:) Juz sie nie moge doczekac zdjęć, gdybys miała jakieś problemy z ich wklejeniem na wątek to prześlij je na mojego maila, którego podawałam przez telefon: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ja chętnie je wkleję:)
  17. Red ja poczekam tylko chciałam sie przypomnieć żebyś nie pomyślała że nie pamiętam o psiakach:)
  18. No a do tego powiększoną macicę i ropę w zębie, cóż "wspaniała" opieka weterynaryjna w schronisku... dobrze że odkąd jest u pani Elżbiety ma taką dobrą opiekę, kochana malutka Zuziunia:)
  19. Dostałam od Dorki nr kom do pani Elżbiety, która wraz z córkami zaadoptowała Zuzię:) Dzwoniłam i Zuzia ma się bardzo dobrze:):):) Co jakis czas dokucza jej pęcherz i nerki ale jest na to regularnie leczona, uwielbia Panią Elżbietę i chodzi za nią krok w krok:) Mimo ze to już staruszka Zuzia potrafi jeszcze na spacerku dla zaczepki i zabawy łapać ludzi za nogawki:) mam obiecane fotki, jak tylko dostanę to od razu wkleję na wątek:) DORKA, Red macie serdeczne pozdrowienia od Pani Elżbiety, całej rodzinki i Zuzi oczywiście:)
  20. Dobry pomysł z tym ogłaszaniem jako w typie rasy, mi ona tez przypomina border collie:) Wiking tak jak Ci pisałam ogłoszenia są za free, chyba że zdecydujemy się na wyróżnione, ale narazie spróbujmy bez wyróżniania:)
  21. [B]Przepraszam za offa ale bardzo pilnie szukam kogos z Bytomia do sprawdzenia domu dla jamniczka, którego juz bardzo długo ogłaszam, jesli kogos znacie to prosze o pomoc:)[/B]
×
×
  • Create New...