Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Dzisiaj rozmwaiałam z p.Sylwią, [B]Diana jest bardzo chora[/B]:) okazało sie ze ma zaawansowaną robaczycę, zostały zaatakowane jelita, kilka dni temu stan był tragiczny, teraz jest juz trochę lepiej ale sunia potrzebuje leczenia. I tu pojawia sie problem bo p. Sylwi na to za bardzo nie stać, do tej pory wydała na leczenie 150 zł i po prostu nie ma już srodków. Jesli ktoś mógłby pomóc naszej Diance i p.Sylwi to bardzo bardzo prosimy o wpsarcie. Ja oczywiście tez pomogę, [B]sprawa jest bardzo pilna!![/B]
  2. Ja też pomoge jak będzie trzeba ogłoszeniami i czym będę mogła. Chyba musimy bardzo poprosić Wlodiego żeby wybrał się do p.Ali i zrobił sesję zdjęciową jej psiakom:)
  3. Lilith ale teraz przynajmniej wiemy że nalezy jej unikać, przydałoby sie sprawdzić jak żyją zwierzęta, które teraz posiada. Marlenka dzięki że nas ostrzegłaś.
  4. Ja również nie zgłaszam:) Natomiast zgałszam wielką prośbę do Red o tekściki do ogłoszeń dla obu suń:):)
  5. Tak jak pisałam Malibo ja rezerwuję gumtree warszawa, adopcjapsa i cafeanimal do ogłoszeń obu sunieczek:)
  6. Red słonko a ja przypominam o tekścikach dla chłopaków:)
  7. Malibo to podaj mi prosze na PW jaki mam dawac kontakt do ogłoszeń:)
  8. Malibo czyli narazie czekamy z ogłoszeniami? czy juz robić?
  9. ..i szczęśliwa:)
  10. [quote name='auraa']juz jest wątek o tych psach.[/QUOTE] Auraa ale to jest wątek tylko jednej zabranej suni Margo:) Margo wygląda ślicznie, a powiedzcie w jakim wieku ona teraz tak mniej więcej jest?
  11. Ja moge wpłacać tylko 10 zł miesięcznie niestety:(, bardzo proszę o nr konta na PW.
  12. A mówiłam Ci zebyś sobie konto w mbanku założyła:)
  13. Lilit ja pisałam wcześniej, że chętnie zasponsoruje wyróżnione allegro Lady tylko podeślij mi nr konta:)
  14. Ja też jestem bardzo ciekawa i ponawiam swoje pytanie co do danych do ogłoszeń...
  15. Mtf ja juz przesłałam Lilith nr konta. Pani Ala prosiła żeby bardzo podziękować darczyńcom bo za te pieniądze zaszczepi dwa szczeniaczki:)
  16. Beatko to i od nas Zosieńkę wyściskaj:)
  17. Lilith tak jak pisałam sprawdzę sobie czy nr konta p.Ali jest aktualny i podeślę Ci na PW, ok?
  18. [quote name='lilith27']Milena ale ja nie miałam gdzie go przyjąć i jak się nim teraz zająć. "Znaleźli mu dom" - tak twierdzą. Odezwę się przed świętami z życzeniami i zapytam czy wiedzą co u psa........ Pieniążki zebrane w kwocie 60 złotych za zgodą darczyńców pragnę przekazać p. Ali. Milena kto je weźmie?[/QUOTE] Lilith ale ja wiem że nie mogłaś zabrać Songo i bardzo dobrze to rozumiem, nie rozumiem natomiast dlaczego nie powiedzieli Ci gdzie dokładnie jest teraz psiak. Jak zaczęly sie kłopoty to pierwsze co zrobili to dzwonili do Ciebie a teraz nawet nie powiedzieli gdzie on jest, ci ludzie są według mnie nie w porządku, szczególnie w stosunku do Ciebie Lilith. mam tylko nadzieję ze tak jak twierdzili znaleźli mu dobry dom. Jesli chodzi o wpłaty to bardzo dziękuję, skontaktuje się z p.Alą i zapytam czy nie zmieniała nr konta a potem przesle Ci na PW, wielkie dzięki raz jeszcze:)
  19. Ale chyba w umowie mieli że nie mogą bez porozumienia z Toba Lilith oddawać sobie gdzieś psa, powinni Ci chociaż podać dokładny adres gdzie Songo przebywa żeby można było sprawdzić dom..
  20. Dziadunie kochane:loveu: ale warunki to chłopaki mają full wypas:cool3:
  21. Może im sie ta miska podobała:) Bardzo się ciesze że sunie mają się dobrze, wielkie dzieki dla Ciebie Malibo i dla Omar:loveu:. To czekamy na fotki do ogłoszeń i dane jakie podawać w ogłoszeniach. W sumie tą sunię onkowatą to możnaby juz zacząć ogłaszać ze zdjęciami, które zrobiła Monday, tylko jakiegoś kontaktu potrzebuję i tekściku - Red tu do Ciebie sie uśmiecham;) AniuA przed chwilą przelałam na konto, które mi podałaś 50 zł:)
  22. Wielkie dzięki Lilith:)
  23. Zrobiłam maluchom wyróznione na gumtree kraków.
×
×
  • Create New...