tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Lilith pisałaś, a ja znowu skleroza jestem, to tekst ( skoro pozwoliłaś to ja pozwoliłam sobie ściagnąć od Ciebie sporą część ogłoszenia:)): [FONT=Arial]"Te maleńkie istotki widzą w człowieku wszystko co dobre. Całym swym istnieniem chcą być przy swoim opiekunie. Chcą się tulić, bawić, chcą oddychać przy ludzkiej istocie. Wbrew i na przekór wszystkiemu, są……… żyją i czekają na miłość. Tylko ta miłość ludzka jeszcze do nich nie trafiła. Pozwólmy szczeniętom znaleźć swoje szczęście.[/FONT] [FONT=Arial]Ich mama już szczenna została podrzucona do pani, która ma już prawie 60 psiaków, a ludzie z okolicznej wsi ciągle podrzucają jej kolejne. Maluchy mają obecnie ok. 8 tygodni, są śliczne, maleńkie i czekają na dobre domy. Ich mama jest kilkuletnią skrzywdzoną przez los i ludzi sunią i gdyby ktoś chciał ją pokochać to również czeka…[/FONT] [FONT=Arial]Na zdjęciu nr 1- słodki Bezik, [/FONT] [FONT=Arial]Na zdj. nr 2 - maleńka Pralinka,[/FONT] [FONT=Arial]Na zdj. nr 3 - złocisty Ptyś, [/FONT] [FONT=Arial]na zdj nr 4 -Lola z maluchami.[/FONT] [FONT=Arial]Pomożemy w transporcie;[/FONT] [FONT=Arial]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT] [FONT=Arial]tel: 505-252-365[/FONT] [FONT=Arial]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [FONT=Arial]Podawałam dane do ogłoszenia na siebie bo juz nie chciałam nikogo obciążać, ale jeśli ktoś jeszcze jest chętny rozmawiać z potencjalnymi zainteresowanymi to ja nie mam nic "na przeciwko wręcz przeciwnie":):)[/FONT] -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
To ja biorę gumtree kraków:) cafeanimal, adopcjapsa. Na gumtree kraków zrobię wyróżnione:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Ludziska musimy sie sprężyć bo trzeba maluchy wyżywić i zaszczepić, ja poproszę nr konta, za każdą nawet najdrobniejszą pomoc finansową będziemy niezmiernie wdzięczne :loveu:[/B] -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Oczywiście od dzisiaj bedę również ogłaszac maluchy, mam troche opóźnienia bo ogłaszam też oprócz stałych 24 zwierzaków nowe szczeniorki od p.Ali. -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
To naprawdę super:) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Kochana mordeczka:loveu::loveu: -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Chłopaki odkąd pisze że szukają domów a nie jednego domu mają bardzo dużo wyświetleń aż dziwne że nikt nie dzwoni... -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak koniecznie trzeba dobrze odrobaczyć, wet do którego chodzę z moimi suczkami opowiadał że miał przypadek suni, która straciła wzrok po szczepieniu na nosówkę własnie dlatego że wczesniej nie została odrobaczona i szczepionka w powiązaniu z robaczycą spowdowała komplikacje i w efekcie utratę wzroku. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Aniu zabawki dla poprzednich maluchów były o ile pamiętam od Beaty:) Aniu skoro Ty kupujesz maluchom jedzenie to może podaj nr swojego konta tak będzie o wiele łatwiej jeśli ktoś bedzie miał możliwośc płacenia na nie, ja w każdym razie czekam na nr konta:) Red mi mówiła że maluchy mają u Ciebie jak w niebie:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ok to ja napiszę ze dostałam zapytanie w sprawie Skrzatka i dlatego własnie pytałam w jakim jest wieku i jak długo jest u tego faceta. Malibo dzięki:loveu::loveu: Aniu ja też poszukam jakiś zabawek dla maluchów i oczywiście moja deklaracja jest aktualna, a Ty masz może konto? -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Punk deklarował 50 zł miesięcznie:loveu:, przeslijcie mu proszę dziewczyny nr konta Ja narazie moge jednorazowo zadeklarować 30 zł i tez poproszę o nr konta na jaki mam wpłacić. Dziewczyny a powiedzcie mi czy gdyby sie zgłosił ktos w sprawie Skrzacika to tez będziecie go mogły odebrać czy jednak narazie tam zostaje? I chciałabym wiedziec w jakim mniej więcej wieku jest Skrzacik i może wiecie czy on od malutkiego tak na tym łańcuchu? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red to napisz tekściki jak możesz:) Ja narazie ogłaszam je razem ale zaznaczam ze mogą iść do adopcji osobno. Julia napisała o piskach sporo w poście nr 772:) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
I fajnie:) Dorcia musi przywyknąć biedulka takie zmiany w życiu pewnie są dla niej niezrozumiałe. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
MMD przykro mi że poznałaś na własnej skórze równiez ta ciemniejszą stronę tego forum, ale najważniejsze że się nie zrażasz i robisz swoje:) Dziewczyny edytowałam posty ze zdjęciami nowych sunieczek ze szczeniaczkami, powstawiałam imiona i teraz juz wiadomo jakiej są maluchy płci. Jakies teksty postaram sie jutro (tzn dzisiaj) "stworzyć" bo sie późno robi i mózg mi kiepsko juz pracuje:) Aha i jeszcze jedna prośba do dziewczyn które robią ogłoszenia tym większym szczeniakom, piszcie że one juz mają 5 miesięcy. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Super że psiaki już bezpieczne, wielkie dzięki dziewczyny:loveu::loveu:, troche szkoda że Skrzacik został, ale ja bedę go i tak ogłaszać a może znajdzie sie dla niego jakiś fajny dom, oby tylko ta rodzina dopilnowała żeby go wypuszczał. Ja moge pożyczyc aparat, raczej niestety nie dam rady sie wyrwać i pojechać choć bardzo bym chciała poznać osobiście Anię i zobaczyc maluchy, no i piękną bieluteńką Korę. -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
No to super:) bardzo się cieszę, Monia jak będziesz coś więcej wiedziała to pisz proszę, Toro to taki piękny psiak i widać że kocha ludzi. Bądź szczęśliwy psiaku:) A zamieszkał w Radomiu? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za pomoc, jak tylko sie dodzwonię do p. Ali to postaram się jakies teksty stworzyć choć u mnie z tym cieniutko niestety. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No to jednak szkoda że nie będziecie miały tego aparatu bo mogłybyscie uwiecznić Red jak siedzi na tylnym siedzeniu z ON-kowatą sunią, to byłby niezapomniany widok:):):) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
prawda:) na tym ostatnim zdjęciu jest przepiekny:) pani Ala mówiła ze on jest wielkości tamtych trzech maluchów mimo że jest od nich sporo młodszy. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Marsik przesłodki, jak batonik:) Red słońce a czy Ty jak oczywiście znajdziesz chwilę za parę dni to mogłabyś chłopakom jakieś fajne teksty do ogłoszeń napisać? -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja baardzo mocno trzymam kciuki, szkoda że nie moge pomóc, może jeszcze kiedys wrócą te czasy gdy woziłam z Wami psiaki. A czy aparat się przyda bo mogę pożyczyć oczywiście. AnnaA wielkie dzięki za opiekę nad maluchami:) Mestudio super że możesz dać rzeczy na bazarek, bardzo dziękujemy:), ale ja jestem zielona w wystawianiu bazarków i już się całkiem nie wyrabiam, a czy mogłabyś Ty taki bazarek wystawić? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dzięki Lilith:) A teraz druga mamusia i maleństwo, jeszcze zbyt młode do adopcji ma dopiero ok 4-5 tygodni to suczka. Sunia-mama zwana Viki jest dość młoda ok 1,5 roku, wielkości pod kolano, łagodna, bardzo przypomina sznaucera. To ta sunia która była w tak ciężkim stanie, teraz jak widać czuje się już nieźle: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/9af6340e362b316emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/269/02349e6a6e36525bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/270/f2b51d86d4622505med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/274/d54d2d286cd94af6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/8f9d3a17de2c1433med.jpg[/IMG][/URL] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']ona ma 3 szczyle a pani ala mowila ze zostawiala 2 - to ta suka wzieta od sasiadow,nie ta wrzucona w zawansowanej ciazy ktora psy pogryzly[/QUOTE] No ale zostały 3:) pani Ala nie miała tej malutkiej czarnej szczeniaczki serca uspić. Wykąpię maluchy i wstawię zdjęcia tej drugiej suni ze szceniaczkiem, jest cudny. Lilith tak one wszystkie do ogłoszeń tylko jeszcze nie mam opisów bo się do p.Ali nie dodzwoniłam. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zdjecia są pozmniejszane tylko nie miałam czasu więcej powstawiać a chciałam pokazać te na których najdokładniej widac psiaki i warunkach w jakich mieszkały. Zdjęcia bardzo dobre, tylko jeszcze się nie wyrobiłam żeby wszystkie nowe fotki od p.Ali na wątku augustowskim powstawiać. Postaram się potem jeszcze więcej powklejać. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[B]Sunia już kilkuletnia nazwana Lola i jej ok 8 tygodniowe maluchy:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/274/89bc4154c74f7be4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/274/35e5dcaf184898aemed.jpg[/IMG][/URL] [B]Malutka, czarniutka Pralinka:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/b58af7f7644fe294med.jpg[/IMG][/URL] [B]Labkowaty Ptyś:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/d8d9939b95e1fa6emed.jpg[/IMG][/URL] [B]Jaśniutki Bezik, choć nie widać tego na zdjęciu najwiekszy z miotu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/1cd98cb21fda1011med.jpg[/IMG][/URL]