Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Lilith pisałaś, a ja znowu skleroza jestem, to tekst ( skoro pozwoliłaś to ja pozwoliłam sobie ściagnąć od Ciebie sporą część ogłoszenia:)): [FONT=Arial]"Te maleńkie istotki widzą w człowieku wszystko co dobre. Całym swym istnieniem chcą być przy swoim opiekunie. Chcą się tulić, bawić, chcą oddychać przy ludzkiej istocie. Wbrew i na przekór wszystkiemu, są……… żyją i czekają na miłość. Tylko ta miłość ludzka jeszcze do nich nie trafiła. Pozwólmy szczeniętom znaleźć swoje szczęście.[/FONT] [FONT=Arial]Ich mama już szczenna została podrzucona do pani, która ma już prawie 60 psiaków, a ludzie z okolicznej wsi ciągle podrzucają jej kolejne. Maluchy mają obecnie ok. 8 tygodni, są śliczne, maleńkie i czekają na dobre domy. Ich mama jest kilkuletnią skrzywdzoną przez los i ludzi sunią i gdyby ktoś chciał ją pokochać to również czeka…[/FONT] [FONT=Arial]Na zdjęciu nr 1- słodki Bezik, [/FONT] [FONT=Arial]Na zdj. nr 2 - maleńka Pralinka,[/FONT] [FONT=Arial]Na zdj. nr 3 - złocisty Ptyś, [/FONT] [FONT=Arial]na zdj nr 4 -Lola z maluchami.[/FONT] [FONT=Arial]Pomożemy w transporcie;[/FONT] [FONT=Arial]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT] [FONT=Arial]tel: 505-252-365[/FONT] [FONT=Arial]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [FONT=Arial]Podawałam dane do ogłoszenia na siebie bo juz nie chciałam nikogo obciążać, ale jeśli ktoś jeszcze jest chętny rozmawiać z potencjalnymi zainteresowanymi to ja nie mam nic "na przeciwko wręcz przeciwnie":):)[/FONT]
  2. To ja biorę gumtree kraków:) cafeanimal, adopcjapsa. Na gumtree kraków zrobię wyróżnione:)
  3. [B]Ludziska musimy sie sprężyć bo trzeba maluchy wyżywić i zaszczepić, ja poproszę nr konta, za każdą nawet najdrobniejszą pomoc finansową będziemy niezmiernie wdzięczne :loveu:[/B]
  4. Oczywiście od dzisiaj bedę również ogłaszac maluchy, mam troche opóźnienia bo ogłaszam też oprócz stałych 24 zwierzaków nowe szczeniorki od p.Ali.
  5. Kochana mordeczka:loveu::loveu:
  6. Chłopaki odkąd pisze że szukają domów a nie jednego domu mają bardzo dużo wyświetleń aż dziwne że nikt nie dzwoni...
  7. Tak koniecznie trzeba dobrze odrobaczyć, wet do którego chodzę z moimi suczkami opowiadał że miał przypadek suni, która straciła wzrok po szczepieniu na nosówkę własnie dlatego że wczesniej nie została odrobaczona i szczepionka w powiązaniu z robaczycą spowdowała komplikacje i w efekcie utratę wzroku.
  8. Aniu zabawki dla poprzednich maluchów były o ile pamiętam od Beaty:) Aniu skoro Ty kupujesz maluchom jedzenie to może podaj nr swojego konta tak będzie o wiele łatwiej jeśli ktoś bedzie miał możliwośc płacenia na nie, ja w każdym razie czekam na nr konta:) Red mi mówiła że maluchy mają u Ciebie jak w niebie:)
  9. Ok to ja napiszę ze dostałam zapytanie w sprawie Skrzatka i dlatego własnie pytałam w jakim jest wieku i jak długo jest u tego faceta. Malibo dzięki:loveu::loveu: Aniu ja też poszukam jakiś zabawek dla maluchów i oczywiście moja deklaracja jest aktualna, a Ty masz może konto?
  10. Punk deklarował 50 zł miesięcznie:loveu:, przeslijcie mu proszę dziewczyny nr konta Ja narazie moge jednorazowo zadeklarować 30 zł i tez poproszę o nr konta na jaki mam wpłacić. Dziewczyny a powiedzcie mi czy gdyby sie zgłosił ktos w sprawie Skrzacika to tez będziecie go mogły odebrać czy jednak narazie tam zostaje? I chciałabym wiedziec w jakim mniej więcej wieku jest Skrzacik i może wiecie czy on od malutkiego tak na tym łańcuchu?
  11. Red to napisz tekściki jak możesz:) Ja narazie ogłaszam je razem ale zaznaczam ze mogą iść do adopcji osobno. Julia napisała o piskach sporo w poście nr 772:)
  12. I fajnie:) Dorcia musi przywyknąć biedulka takie zmiany w życiu pewnie są dla niej niezrozumiałe.
  13. MMD przykro mi że poznałaś na własnej skórze równiez ta ciemniejszą stronę tego forum, ale najważniejsze że się nie zrażasz i robisz swoje:) Dziewczyny edytowałam posty ze zdjęciami nowych sunieczek ze szczeniaczkami, powstawiałam imiona i teraz juz wiadomo jakiej są maluchy płci. Jakies teksty postaram sie jutro (tzn dzisiaj) "stworzyć" bo sie późno robi i mózg mi kiepsko juz pracuje:) Aha i jeszcze jedna prośba do dziewczyn które robią ogłoszenia tym większym szczeniakom, piszcie że one juz mają 5 miesięcy.
  14. Super że psiaki już bezpieczne, wielkie dzięki dziewczyny:loveu::loveu:, troche szkoda że Skrzacik został, ale ja bedę go i tak ogłaszać a może znajdzie sie dla niego jakiś fajny dom, oby tylko ta rodzina dopilnowała żeby go wypuszczał. Ja moge pożyczyc aparat, raczej niestety nie dam rady sie wyrwać i pojechać choć bardzo bym chciała poznać osobiście Anię i zobaczyc maluchy, no i piękną bieluteńką Korę.
  15. No to super:) bardzo się cieszę, Monia jak będziesz coś więcej wiedziała to pisz proszę, Toro to taki piękny psiak i widać że kocha ludzi. Bądź szczęśliwy psiaku:) A zamieszkał w Radomiu?
  16. Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za pomoc, jak tylko sie dodzwonię do p. Ali to postaram się jakies teksty stworzyć choć u mnie z tym cieniutko niestety.
  17. No to jednak szkoda że nie będziecie miały tego aparatu bo mogłybyscie uwiecznić Red jak siedzi na tylnym siedzeniu z ON-kowatą sunią, to byłby niezapomniany widok:):):)
  18. prawda:) na tym ostatnim zdjęciu jest przepiekny:) pani Ala mówiła ze on jest wielkości tamtych trzech maluchów mimo że jest od nich sporo młodszy.
  19. Marsik przesłodki, jak batonik:) Red słońce a czy Ty jak oczywiście znajdziesz chwilę za parę dni to mogłabyś chłopakom jakieś fajne teksty do ogłoszeń napisać?
  20. Ja baardzo mocno trzymam kciuki, szkoda że nie moge pomóc, może jeszcze kiedys wrócą te czasy gdy woziłam z Wami psiaki. A czy aparat się przyda bo mogę pożyczyć oczywiście. AnnaA wielkie dzięki za opiekę nad maluchami:) Mestudio super że możesz dać rzeczy na bazarek, bardzo dziękujemy:), ale ja jestem zielona w wystawianiu bazarków i już się całkiem nie wyrabiam, a czy mogłabyś Ty taki bazarek wystawić?
  21. Dzięki Lilith:) A teraz druga mamusia i maleństwo, jeszcze zbyt młode do adopcji ma dopiero ok 4-5 tygodni to suczka. Sunia-mama zwana Viki jest dość młoda ok 1,5 roku, wielkości pod kolano, łagodna, bardzo przypomina sznaucera. To ta sunia która była w tak ciężkim stanie, teraz jak widać czuje się już nieźle: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/9af6340e362b316emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/269/02349e6a6e36525bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/270/f2b51d86d4622505med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/274/d54d2d286cd94af6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/8f9d3a17de2c1433med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='mtf zalesie']ona ma 3 szczyle a pani ala mowila ze zostawiala 2 - to ta suka wzieta od sasiadow,nie ta wrzucona w zawansowanej ciazy ktora psy pogryzly[/QUOTE] No ale zostały 3:) pani Ala nie miała tej malutkiej czarnej szczeniaczki serca uspić. Wykąpię maluchy i wstawię zdjęcia tej drugiej suni ze szceniaczkiem, jest cudny. Lilith tak one wszystkie do ogłoszeń tylko jeszcze nie mam opisów bo się do p.Ali nie dodzwoniłam.
  23. Zdjecia są pozmniejszane tylko nie miałam czasu więcej powstawiać a chciałam pokazać te na których najdokładniej widac psiaki i warunkach w jakich mieszkały. Zdjęcia bardzo dobre, tylko jeszcze się nie wyrobiłam żeby wszystkie nowe fotki od p.Ali na wątku augustowskim powstawiać. Postaram się potem jeszcze więcej powklejać.
  24. [B]Sunia już kilkuletnia nazwana Lola i jej ok 8 tygodniowe maluchy:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/274/89bc4154c74f7be4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/274/35e5dcaf184898aemed.jpg[/IMG][/URL] [B]Malutka, czarniutka Pralinka:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/b58af7f7644fe294med.jpg[/IMG][/URL] [B]Labkowaty Ptyś:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/d8d9939b95e1fa6emed.jpg[/IMG][/URL] [B]Jaśniutki Bezik, choć nie widać tego na zdjęciu najwiekszy z miotu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/1cd98cb21fda1011med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...