tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Zadzwonił do mnie przed chwilą z Allegro chłopak zainteresowany adopcją Bezika, tego białego malucha. Chłopak jest z Lublina, jest młody ma 18 lat jak mi powiedział, zgadza sie na wizyte przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Powiedziałam mu ze zorganizujemy zaraz po świetach tą wizytę, czy wiecie kto mógłby taką wizyte w Lublinie przeprowadzić, może Bico? -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Super:) jeszcze raz dzięki Lilyeth:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday ja tez daje Akorda na gumtree raz na wawę raz na kraków, to dawaj na które miasto Ci wygodniej:) Dzisiaj dostałam zapytanie o Grete poprosiłam pana o przesłanie nr tel. -
Kraków/Radek - młody, duży, podobny do wilczarza pies czeka na dom...
tula replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Ja tu w moich okolicach moge porozwieszać choć pewnie duzo nie dam rady niestety bo w drugi dzień świąt wyjeżdżam na trzy dni, ale zaraz po powrocie chętnie pomogę. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
To mocno trzymamy kciuki za szybką adaptacje Betuni w nowym domku i czekamy na relację:) Aniu, Lilyeth wielkie dzieki dla Was:loveu: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
To tak jak dla mnie, mój tz zawsze sie ze mnie śmieje że nawet jak zobaczę najbrzydszego jego zdaniem psa to powiem: ale śliczny:) No i oczywiście Lady jest śliczna:loveu: i nie spocznę dopóki nie trafi do swojego domku. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red kobietko Ty to sie skup na pisaniu tekstów chłopakom do ogłoszeń, bo my tu czekamy;):evil_lol: -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Na pewno sie nauczy wołać na dwór to jeszcze maluch, a obgryzanie to niestety uroki posiadania szczeniaczka:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday ja podrukuję zdjęcia suczek i podwiozę Red:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red to jak bedziecie u niego to pogadajcie, może zrobimy mu jakąś paczke na święta narazie co myslicie? Mi też go jakos szkoda, najgorsza jest chyba samotność... -
Moja skromna wpłata też była za marzec, bo w pierwszym poście jest chyba że za kwiecień (mój błąd nie wpisałam tego w tytule przelewu), w tym tygodniu wpłacę jeszcze za kwiecień. Ściskam mocno Mandarynkę:)
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja tak jak mówiłam moge wydrukowac fotki i komuś przekazać bo nie będzie mnie po świetach. Red a ten człowiek to jak daje sobie radę, ma z czego żyć wogóle? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No i to są fotki do ogłoszeń:) Lady jakby nam urosła:) Widać że b ardzo sie cieszyła że wyszła na spacerek i myzianko miała:) A ta baba od Songa to głupia jest i tyle, ale chyba wie gdzie go oddała to może by chociaż adres jakiś podała. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Lilith zdjęcia są super, wyraźne i suczaki fajnie wyszły:) Ale tą gulą trzeba sie poważnie zainteresować, ja mogę zadzwonic do kierowniczki schroniska i powiedziec zeby wetka ja dokładnie obejrzała, ale może zabrać ja gdzieś indziej do weta? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Margoś jest the best:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Margoś przecudny:) a brzuszek ma taki sam łaciaty jak moja Zuzia:) Fajnie że pani chce pracować z Marmurkiem to najważniejsze. -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do niej zadzwonię i dowiem się jak Dianka i ile może kosztować leczenie. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak dla Malty troszeczke inny tekst by sie przydał, działaj Red:) Jeśli Wlodi nie da rady pojechac i zrobic zdjęć to ja narazie mogę wydrukować te które Ty Monday im robiłaś. Do schronu raczej nie dam rady pojechać przed świętami i w święta bo w poniedziałek wielkanocny wyjeżdżam na turnus z Igorkiem. -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith wielkie dzięki, jeśli będziesz mogła pomóc to super, podam Ci konto p.Sylwi na PW, ja też już co nieco jej przelałam. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tekst fajny, dzięki Red:) To jeszcze czekam na tekściki dla sunieczek które są u Omar:) I dla Marsa i Aresa:) Acha zrobiłam Grecie ogłoszenia na gumtree warszawa i adopcjapsa, narazie.. -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Post 62 i 63 str 7 chyba:) -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Skrzacik został, ale narazie dziewczyny go nie zabierają bo jest puszczany luzem i dostaje dobrze jeść. Red napisz jak będziesz miała chwilkę teksty dla suniek które są w schronie i dla tych które u Omar są też:) -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Nazie p.Sylwia wydała 150 zł, ale nie ma juz środków, a Diankę czekają kolejne wizyty i dalsze leczenie..mam tylko nadzieję że sunia wyzdrowieje:( -
Ale Kaja to pyszczek ma nieziemski:)
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No oczywiście że ogłaszamy:) Wczoraj zrobiłam mu gumtree warszawa, wklejam go tez na cafeanimal i adopcjapsa, ja allegro niestety nie robie ale na pewno ma je u Monday. Marlenka to chyba juz lepszy ten Celestynów, dobrze by było gdyby im jak juz tam będą ktoś fajne fotki porobił.