tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
W tym miesiącu jestem spłukana, ale od czerwca deklaruję 30 zł co miesiąc:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poszukam konta p. Ali i wieczorkiem podeślę Ci Hesia na PW, bardzo Ci dziękujemy:):) -
Bardzo Was przepraszam ale niestety mój tz nie jedzie, we wtorek miał jechać do Kołobrzegu na prezentacje i dlatego własnie jechałby przez Toruń ale niestety dzisiaj okazało się że została ona odwołana. Bardzo mi przykro bo byłam pewna, że tym razem sie uda i że Roxy w końcu pojedzie do domku:(
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
tula replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
cudna:) i podrosła malutka:) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A dlaczego tylko ona tam jeżdzi? -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja też psiaka cały czas ogłaszam i przykro że nic o nim nikt nie pisze. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
No jeszcze Izie tylko anginy brakowało:( A nie ma tam w okolicy jakiś wolontariuszy, którzy pomogliby jej dokarmiać zwierzeta? Zawsze w parę osób łatwiej. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Przelałam jeszcze 50 zł na karmę na Twoje konto 3x, niestety więcej narazie nie dam rady niestety, niech Iza się trzyma, wszyscy o niej cały czas myślimy. -
Wracałby po 2-3 dniach ale narazie to czekamy jak będzie z drogami, zadzownię do Red i zapytam czy w razie co możemy wziąć jej transporterek, a jak sie zgodzi to podam jego wymiary na wątku i powiesz Mestudio czy Roxy sie zmieści.
-
Ok zapytam, w domu mam taki wiklinowy transporter Red dla kota ale ma uszkodzone drzwiczki i nie wiem czy nie byłby za mały, obejrzę go dokładnie, myslę że w razie co Red sie nie obrazi jak go sobie pożyczymy:) Teraz zależy wszystko tylko od pogody i od tego jaka będzie trasa i czy mój tz będzie mógł nią pojechać w delegację, bedę informowała na bieżąco.
-
bardzo możliwe że mój tz będzie na poczatku przyszłego tygodnia tzn najprawdopodobniej we wtorek jechał przez Toruń albo Inowrocław, ale dobrze byłoby żeby malutka była w transporterku, co o tym Mestudio myslisz?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x to prześlij mi ten nr swojego konta to narazie zamiast na Biafry wpłacę coś na Twoje na karmę. -
Niestety transport Doddy nieaktualny bo ktos juz im podwiózł sunię. Szukamy dalej.
-
Ale Margo szaleje:) aż się ciepło na sercu robi kiedy patrzę na te zdjęcia:)
-
Skontaktuję się z Doddy i poprosze aby dała mi swój nr kom a potem przekażę Ci go Mestudio na pW ok? Chyba Ty musisz sama dokładnie ustalić kiedy i skąd dziewczyny moga zabrac Roxy bo tak przez pośredników to może nic z tego nie wyjść.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Tula, jak na karme, to najlepiej na normalne fundacyjne konto :-) Na amortyzatory bedziemy chyba zbierac na konto 3 x. Ale tak, jak pisalam, porozmawiam jeszcze z Iza. No i musimy wiedziec ile trzeba uzbierac.[/QUOTE] Na fundacyjne konto wpłaciłam juz 50 zł z dopiskiem POWÓDŹ a chciałabym jeszcze coś wpłacić, to przeleję na konto Biafry, dużo tego nie będzie ale jeszcze z 50 postaram się dodać. Dziewczyny dzięki za wieści bo ja się bardzo denerwuję jak myślę jak Biafra sobie radzi. A czy ktoś ma jakiś dobry tekst z prośbą o pomoc dla Biafry to bym mailam po znajomych porozsyłała? Jak macie to wklejcie proszę na wątek. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ellig, w takim razie wpłacę na konto Biafry. -
I jak transport ustalony? Kontaktowałyście się z Doddy?
-
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Pomóc można kupując i przesyłając karmę lub wpłacając coś na zakup karmy i odbudowę, można też kupować cegiełki na allegro, myślę że liczy się każdy grosz i nawet najmniejsza wpłata jest bardzo cenna, sytuacja jest bardzo dramatyczna:( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x to może ja zamiast wpłacać na prywatne konto Biafry narazie przeleję cos na karmę, skoro Biafra i tak nie ma jak zakupów robić? Daj znac jak bedzie lepiej. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']tula - trafią na pewno chodzi tylko o rozróznienie deklracji od wpłat "powodziowych"[/QUOTE] dzięki 3x :) postaram sie na prywatne konto tez coś przelać. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Tak jak pisałam na watku Siwej i Dakoty wpłaciłam na konto fundacji 50 zł ale tylko z dopiskiem POWÓDŹ bo wczoraj była taka informacja na wątku, mam nadzieję że te pieniądze trafią do Biafry? Bardzo prosze o PW z prywatnym nr konta Biafry bo miałam ale chyba wykasowałam, a postaram się jeszcze coś przelać w najbliższym czasie. -
[B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B]
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B] -
Radom-dramat psów u psych.chorego-wszystkie psiaki już szczęśliwe w domkach!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B]