Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. W tym miesiącu jestem spłukana, ale od czerwca deklaruję 30 zł co miesiąc:)
  2. Dzisiaj poszukam konta p. Ali i wieczorkiem podeślę Ci Hesia na PW, bardzo Ci dziękujemy:):)
  3. Bardzo Was przepraszam ale niestety mój tz nie jedzie, we wtorek miał jechać do Kołobrzegu na prezentacje i dlatego własnie jechałby przez Toruń ale niestety dzisiaj okazało się że została ona odwołana. Bardzo mi przykro bo byłam pewna, że tym razem sie uda i że Roxy w końcu pojedzie do domku:(
  4. Ja też psiaka cały czas ogłaszam i przykro że nic o nim nikt nie pisze.
  5. No jeszcze Izie tylko anginy brakowało:( A nie ma tam w okolicy jakiś wolontariuszy, którzy pomogliby jej dokarmiać zwierzeta? Zawsze w parę osób łatwiej.
  6. Przelałam jeszcze 50 zł na karmę na Twoje konto 3x, niestety więcej narazie nie dam rady niestety, niech Iza się trzyma, wszyscy o niej cały czas myślimy.
  7. Wracałby po 2-3 dniach ale narazie to czekamy jak będzie z drogami, zadzownię do Red i zapytam czy w razie co możemy wziąć jej transporterek, a jak sie zgodzi to podam jego wymiary na wątku i powiesz Mestudio czy Roxy sie zmieści.
  8. Ok zapytam, w domu mam taki wiklinowy transporter Red dla kota ale ma uszkodzone drzwiczki i nie wiem czy nie byłby za mały, obejrzę go dokładnie, myslę że w razie co Red sie nie obrazi jak go sobie pożyczymy:) Teraz zależy wszystko tylko od pogody i od tego jaka będzie trasa i czy mój tz będzie mógł nią pojechać w delegację, bedę informowała na bieżąco.
  9. bardzo możliwe że mój tz będzie na poczatku przyszłego tygodnia tzn najprawdopodobniej we wtorek jechał przez Toruń albo Inowrocław, ale dobrze byłoby żeby malutka była w transporterku, co o tym Mestudio myslisz?
  10. 3x to prześlij mi ten nr swojego konta to narazie zamiast na Biafry wpłacę coś na Twoje na karmę.
  11. Niestety transport Doddy nieaktualny bo ktos juz im podwiózł sunię. Szukamy dalej.
  12. Ale Margo szaleje:) aż się ciepło na sercu robi kiedy patrzę na te zdjęcia:)
  13. Skontaktuję się z Doddy i poprosze aby dała mi swój nr kom a potem przekażę Ci go Mestudio na pW ok? Chyba Ty musisz sama dokładnie ustalić kiedy i skąd dziewczyny moga zabrac Roxy bo tak przez pośredników to może nic z tego nie wyjść.
  14. [quote name='Anna_33']Tula, jak na karme, to najlepiej na normalne fundacyjne konto :-) Na amortyzatory bedziemy chyba zbierac na konto 3 x. Ale tak, jak pisalam, porozmawiam jeszcze z Iza. No i musimy wiedziec ile trzeba uzbierac.[/QUOTE] Na fundacyjne konto wpłaciłam juz 50 zł z dopiskiem POWÓDŹ a chciałabym jeszcze coś wpłacić, to przeleję na konto Biafry, dużo tego nie będzie ale jeszcze z 50 postaram się dodać. Dziewczyny dzięki za wieści bo ja się bardzo denerwuję jak myślę jak Biafra sobie radzi. A czy ktoś ma jakiś dobry tekst z prośbą o pomoc dla Biafry to bym mailam po znajomych porozsyłała? Jak macie to wklejcie proszę na wątek.
  15. Dzięki Ellig, w takim razie wpłacę na konto Biafry.
  16. I jak transport ustalony? Kontaktowałyście się z Doddy?
  17. Pomóc można kupując i przesyłając karmę lub wpłacając coś na zakup karmy i odbudowę, można też kupować cegiełki na allegro, myślę że liczy się każdy grosz i nawet najmniejsza wpłata jest bardzo cenna, sytuacja jest bardzo dramatyczna:(
  18. 3x to może ja zamiast wpłacać na prywatne konto Biafry narazie przeleję cos na karmę, skoro Biafra i tak nie ma jak zakupów robić? Daj znac jak bedzie lepiej.
  19. [quote name='3 x']tula - trafią na pewno chodzi tylko o rozróznienie deklracji od wpłat "powodziowych"[/QUOTE] dzięki 3x :) postaram sie na prywatne konto tez coś przelać.
  20. Tak jak pisałam na watku Siwej i Dakoty wpłaciłam na konto fundacji 50 zł ale tylko z dopiskiem POWÓDŹ bo wczoraj była taka informacja na wątku, mam nadzieję że te pieniądze trafią do Biafry? Bardzo prosze o PW z prywatnym nr konta Biafry bo miałam ale chyba wykasowałam, a postaram się jeszcze coś przelać w najbliższym czasie.
  21. [B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B]
  22. [B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B]
  23. [B]Bardzo Was przepraszam za offa ale bardzo potrzebna pomoc dla Biafry, która ma u siebie kilka psów, kilkanascie kotów i 20 koni, u niej jest [COLOR=red]powódź[/COLOR], część zwierząt musiała zostać ewakuowana, karma została zalana, potrzebna karma i pieniądze na odbudowę kojców. Proszę jesli możecie pomóc w jakiś sposób to kliknijcie w mój banerek:([/B]
×
×
  • Create New...