Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Biedactwo:-( dobrze że jest już bezpieczny. Dostałam PW od Helga& Ares, niestety nie mogę dużo pomóc ale poproszę o nr konta na PW to dorzuce do operacji maluszka chociaż 30 zł. mam nadzieję że te ludzkie namiastki nie wezmą sobie za chwilę następnego maleństwa do "pomocy":angryy:
  2. Myślę że to bardzo dobry pomysł Monday:) Przepraszam że jeszcze się z Tobą nie skontaktowałam w sprawie odebrania zabawki ale przez ten cały szpital w domu nie miałam nawet czasu zadzwonić.
  3. Tak ten pierwszy raz jest zawsze stresujący:):) a ekspertką od załatwiania hoteli to Monday nasza kochana jest:) ja tez sie dorzucę do hoteliku, pewnie duzo tego nie bedzie niestety. Trzymam kciuki za udaną akcję:)
  4. Ogłaszam, ale przyznam ze wstydem że przez ostatnie trzy dni mam opóźnienie w ogłoszeniach bo dzieciaki bo bardzo chorują i nie mam na nic czasu:(
  5. Tym bardziej że ostatnio dogo działało już całkiem dobrze. Dziewczyny stwórzcie proszę jakiś choćby tymczasowy tekścik do ogłoszeń dla suni i córeczki, bo chyba można już je zacząć ogłaszać tym bardziej że teraz z domami nie tak łatwo. Aniu wielkie dzięki dla Ciebie że znowu tak nam pomagasz i zgodziłaś się zaopiekować maleństwem:loveu:
  6. [quote name='lilith27']Które to psiaki, gdzie są zdjęcia?[/QUOTE] Post 517 i dalej str chyba 52, Lala to najciemniejsza ze szczeniąt ma dwa zdjęcia na rękach u Marzenki, Bajbusa zdjęć indywidualnych tam nie ma ale on jest prawie identyczny jak Dzidzia no i ich mama Kaja też jest do adopcji pilnie.
  7. Wiking jak dobrze, że nie zostawiłeś suni bez pomocy, fajnie że mamy kolejnego radomskiego dogomaniaka:loveu:
  8. Red jak zawsze super robota:) Jak tylko bedę mogła pomóc ogłoszeniami lub jakoś wspomóc finansowo to jestem gotowa.
  9. Wlodi do niej jeździ, ona nadal jest wystraszona, ale robi malutkie postępy. Ja Selenkę cały czas ogłaszam i jest maleńka szansa że może mieć dom, ale to wszystko zależy od tego czy da sie wyprowadzić z boksu i jak zareaguje na panią, która jest nią zainteresowana. Strasznie się denerwuję, pani ma przyjechac zobaczyć sunię na początku maja.
  10. dziewczyny zajrzyjcie prosze na watek do którego link podała Luka, trzeba jak najszybciej pomóc tej suni z Radomia a ja niestety nie jestem teraz mobilna:(
  11. Luka dzięki za PW:), od nas z Radomia oprócz mnie na dogo aktywnie działają i sa bardzo godni zaufania i polecenia Red, DORKA, Monday, Lilith, Wlodi, Anhata, Beata M:) Ja niestety jestem aktualnie uziemiona w domu z dzieciakami, a w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej wyjeżdżam na turnus z synem na dwa tygodnie, więc aktywnie pomóc niestety nie mogę ale mogę pomóc w ogłoszeniach gdyby były takie potrzebne. Połowa z nas jest z radomskiego TOZu który zajmuje się schroniskiem dla bezdomnych zwierząt. Skoro sunia nie jest całkiem zdrowa to może lepiej byłoby ją tymczasowo zbarać razem z maluchami do schronu i ogłaszać, chyba że uda sie znaleźć jakis DT to byłoby o niebo lepsze ale teraz z tym bardzo trudno.
  12. Ale by było fajnie gdyby coś widział, mógłby podziwiać swoje włości i zobaczyć wspaniałych ludzi, którzy dali mu dom:)
  13. Dziewczyny kolejny szczeniaczek - Ptyś pojechał wczoraj do domku:) Przyjechała po niego młoda dziewczyna z Warszawy, wcześniej rozmawiała ze mną i z p.Ala przez telefon i kontaktowała sie mailowo. Psiak docelowo będzie mieszkał u jej mamy w Kielcach, chyba dziś go tam zawozi. P. Ala z tą pania z Kilec tez rozmawiała, ona jest nauczycielką w średnim wieku. Ze szczeniorków malutkich zostaje więc do ogłaszania Bezik i ta malutka kremowa sunia, tylko że ona ma dopiero jakies 7 tygodni więc adopcja będzie możliwa dopiero za jakies 2. Miałam dziś telefon w sprawie Ptysia z Allegro, poleciłam tej pani właśnie ta malutką sunię dziś prześlę jej fotki i zobaczymy...... Pilne do ogłaszania są te szczeniaczki starszaki: Lala i Bajbus i ich mama Kaja, jednak przydałyby się nowe fotki, nie wybiera sie ktoś przypadkiem w okolice Warki przejazdem? :)
  14. Ziutka dzieki wielkie za tekscik:), dzisiaj postaram sie poogłaszać dziewczyny, ostatnio mam niestety opóźnienie bo dzieciaki mi chorują i mam mały szpital w domu:(
  15. Ale wspaniałe wieści:):) Moonek nareszcie szczęśliwy i może nawet zakochany:loveu::loveu::multi::multi::)
  16. Malibo a znalazłabyś czas żeby wkleić jakiś link z Waszego ogłoszenia to bym sobie tekst przekopiowała, dla Kaji również:)
  17. Monday dzięki za tekst:) Ciesze się że Akordzik pojedzie do domku:)
  18. Pisał do mnie gość gdzies spod Stargardu Szczecińskiego zainteresowany adopcją obu suczek, bo jak sam pisał nie chciał by zostały rozdzielone, dzwoniłam do niego i szczerze powiem wrażenia raczej średnie. Raczej nie dałabym mu żadnej z nich, choc nie twierdzę że to zły człowiek. Monday a może Ty napiszesz dla Malty jakis fajny tekścik?:loveu:
  19. Myśle że dla dziewczyn każde kolejne psy są równie ważne, w innym wypadku nie robiły by tego co robią:)
  20. Prawdziwe z nich słodziaki:)
  21. Red nieźle czyli nie jest źle czyli jest dobrze, ja tak rozumiem:)
  22. Może gdzies w okolicach marketów...
  23. Lilith chyba nikt nie zawoził, ja niestety nie jeżdżę tam teraz ale jak macie dziewczyny w wersji elektronicznej to podeślijcie mi na maila a ja prześlę na maila do kierowniczki schroniska, a potem jak będzie ktos jechał to podwiezie też plakat papierowy.
  24. Mam:) dostałam od Red, rozwiesiłam trochę w mojej okolicy, koło lasu kapturskiego i tam gdzie jeżdżę na rehabilitację z Igorkiem tzn na Wjazdowej, w weekend postaram sie dalej rozklejać:) Ja moją Tinkę jak nawiała znalazłam własnie dzięki rozklejaniu plakatów, a dokładnie zadzwonił chłopak który zobaczył plakat na koniówce koło lasu. Zawiozę też plakat do mojego weta. Trzymam kciuki żeby własciciel się znalazł.
×
×
  • Create New...