Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. :grin::grin::grin::grin::grin::grin::loveu:no faktycznie mniej miłe szczególnie dla mniejszej koleżanki, ale i tak słodkie:)
  2. Kpina ja bym sie chętnie podjęła ale jest to niestety dla mnie czasowo niewykonalne:( ogłaszam ponad 30 zwierzaków i ciagle dochodzą nowe. Już z tym ciężko sie wyrabiam, a gdybym miała prowadzić wątek i wklejać fotki to podejrzewam, że całkowicie podupało by u mnie ogłaszanie a to jest dla mnie priorytet. Może Marzenuś by sie podjęła:loveu:, ona zna psiaki p. Ali i dobrze sie w sytuacji orientuje. Jeśli chodzi o szczepienia to oczywiście potrzeba, wiem bo mi Ala o tym ostatnio mówiła. Co do suczki która teraz potrzebuje sterylki to sie dowiem. Kpina jeśli chcesz edytować post to musisz wejść w edycję zaawansowaną, u mnie tylko tak działa:)
  3. Ja ostatnio zgłaszałam maluką cudowną sunię z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192276-moja-pani-chciała-mnie-uśpić...2-5kg-maleństwo-w-typie-chihuahua[/URL] to może ktos inny by zgłosił jakąś sunię od p.Ali bo ja nie chcę nadużywać uprzejmości Soemy:) Kpina ja nie mam namiarów na weta psiaków p. Ali, ale myślę że ona najlepiej sama dogada się co do cen zabiegów z nim bo każdy wet chętniej rozmawia o kosztach ze stałymi klientami, tylko trzeba Ale przycisnąć żeby pogadała, ja się tym zajmę:):)
  4. Asior fotka niesamowita, śliczny chłopiec i śliczna psinka:)
  5. komiks super by był z tego:):) chomiczek jak zwykle wypas, znowu się uśmiałam do łez:) ale to nowe liskowate maleństwo też bardzo mnie urzekło.
  6. Molli dzięki za info ale już jedna sunia od p.Ali została wysterylizowana dzięki akcji Soemy, więc nie wiem czy byłaby szansa na kolejną sterylizację.
  7. [quote name='kaskadaffik']To dajcie na Asię, ona najwięcej o psach przez telefon powie, a ja tylko tam pracuje ;)[/QUOTE] A jaki jest nr do Asi? Bo ja chłopakom ogłoszenia na paru portalach robię:)
  8. 3x a masz więcej fotek suni-mopa po metamorfozie? To bym jej chociaż cafeanimal porobiła. No i jaka ona w końcu jest łagodna jak baranek czy złośnica:)?
  9. ciotka skleroza miała wkleic zdjęcia:oops:dzisiaj sie poprawię.
  10. Ja też trzymam kciuki za Jurandzika, kochanego dziadunia i mocno Was ściskam.
  11. Witaj serdecznie Farmerka63:) Lista przytulisk jest juz zgłoszona, dzisiaj chyba będzie stworzona na Krakvecie ankieta na które przytulisko głosujemy, bardzo prosimy o głosy i o zachęcanie znajomych do głosowania. Jak już wszystko będzie gotowe do głosowania to prześlę Ci PW:) Serdecznie dziękujemy:)
  12. Ulotka super:) oby ktoś pokochał Lady. Wiking na temat kastracji pogadaj z Wlodim:)
  13. [quote name='ania z poznania']Do usług :)! Napisz tylko, czy jakieś sztuczki znasz i czy potrafisz się zachować w domu :diabloti:[/QUOTE] oj znam, znam:):evil_lol:
  14. prześlij mi na maila:)
  15. [quote name='Monday']To zdjęcia tula wklej:cool3:[/QUOTE] nie moge wkleić bo by sie domki biły o mnie:eviltong::) a nie chcę Lusi konkurencji robić, chociaż ona to i tak bezkonkurencyjna jest:loveu: Aniu czasem chętnie bym choć na chwilkę zmieniła miejsce zamieszkania, jak się zdecyduję to walę do Ciebie jak w dym:):)
  16. [quote name='ania z poznania']Dziewczyny, wykupię dla Tuli pakiet 30ogłoszeń na bazarku Jenny19.[/QUOTE] Dla mnie?:):) super tylko poproszę o domek bez dzieci bo swoich mam już czasem dosyć:):)
  17. No problem Nescca w końcu robię to dla cud pieska:):):)
  18. Ja w październiku przeleję na jedno opakowanie karsivanu, tylko bardzo proszę o przypomnienie mi na pw i nr konta bo skleroza ze mnie:)
  19. Fionka musi się znaleźć, bardzo mocno w to wierzę, też rozklejam palakty i jak jeżdżę to cały czas się rozglądam po wszystkich uliczkach, placach i łąkach.
  20. [quote name='kpina']Tula masz pelna skrzynke[/QUOTE] już wyczyściłam:)
  21. [quote name='marlenka']Ciotki rozsyłajcie pw zeby Ala wygrała na Krakwecie .... sytuacja u niej dramatyczna . Każda sterylka to koszt 200-250 zł .. kolejne suki do sterylizacji , kasy zaczyna brakowac ...własciwie to już dawno sie skończyła Ala łata dziury pieniedzmi odłozonymi na opał a co sie stanie jak przyjdą mrozy ?[/QUOTE] Marlenka ja od paru dni nic innego nie robię tylko wysyłam PW z prośbą o głsowanie na Alę:) zaniedbałam przez to nawet ogłoszenia, oby sie udało.
  22. Kpina no wspaniale że pojawiłeś się na wątku :) i że chcesz pomóc p.Ali i jej psiakom. Ja niestety nie mam jak jechać do p.Ali i porobić zdjęć psiakom, ale cały czas staram się robić im ogłoszenia i będę to robić nadal, chociaż tak mogę pomóc. Wątku i bazarków niestety nie dam rady prowadzić bo i tak ogłoszenia robię w wolnych chwilach w nocy, ale mogę zadzwonić do p.Ali i zapytać o najpilniejsze sterylki i ceny zabiegów:)
  23. Ja chciałam przekazac to nieszczęsne 30 zł to może chociaż na część szczepień będzie:):)
  24. zdjęcia fantastyczne:) tylko powiedz mi kobieto gdzie Wyście poleźli?:):)
  25. ja będę robić cafeanimal, tylko teraz mam problem które zdjęcia wybrać:):)
×
×
  • Create New...