tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Kpina ja bym sie chętnie podjęła ale jest to niestety dla mnie czasowo niewykonalne:( ogłaszam ponad 30 zwierzaków i ciagle dochodzą nowe. Już z tym ciężko sie wyrabiam, a gdybym miała prowadzić wątek i wklejać fotki to podejrzewam, że całkowicie podupało by u mnie ogłaszanie a to jest dla mnie priorytet. Może Marzenuś by sie podjęła:loveu:, ona zna psiaki p. Ali i dobrze sie w sytuacji orientuje. Jeśli chodzi o szczepienia to oczywiście potrzeba, wiem bo mi Ala o tym ostatnio mówiła. Co do suczki która teraz potrzebuje sterylki to sie dowiem. Kpina jeśli chcesz edytować post to musisz wejść w edycję zaawansowaną, u mnie tylko tak działa:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja ostatnio zgłaszałam maluką cudowną sunię z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192276-moja-pani-chciała-mnie-uśpić...2-5kg-maleństwo-w-typie-chihuahua[/URL] to może ktos inny by zgłosił jakąś sunię od p.Ali bo ja nie chcę nadużywać uprzejmości Soemy:) Kpina ja nie mam namiarów na weta psiaków p. Ali, ale myślę że ona najlepiej sama dogada się co do cen zabiegów z nim bo każdy wet chętniej rozmawia o kosztach ze stałymi klientami, tylko trzeba Ale przycisnąć żeby pogadała, ja się tym zajmę:):) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Molli dzięki za info ale już jedna sunia od p.Ali została wysterylizowana dzięki akcji Soemy, więc nie wiem czy byłaby szansa na kolejną sterylizację. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik']To dajcie na Asię, ona najwięcej o psach przez telefon powie, a ja tylko tam pracuje ;)[/QUOTE] A jaki jest nr do Asi? Bo ja chłopakom ogłoszenia na paru portalach robię:) -
3x a masz więcej fotek suni-mopa po metamorfozie? To bym jej chociaż cafeanimal porobiła. No i jaka ona w końcu jest łagodna jak baranek czy złośnica:)?
-
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
ciotka skleroza miała wkleic zdjęcia:oops:dzisiaj sie poprawię. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
tula replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam kciuki za Jurandzika, kochanego dziadunia i mocno Was ściskam. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Witaj serdecznie Farmerka63:) Lista przytulisk jest juz zgłoszona, dzisiaj chyba będzie stworzona na Krakvecie ankieta na które przytulisko głosujemy, bardzo prosimy o głosy i o zachęcanie znajomych do głosowania. Jak już wszystko będzie gotowe do głosowania to prześlę Ci PW:) Serdecznie dziękujemy:) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ulotka super:) oby ktoś pokochał Lady. Wiking na temat kastracji pogadaj z Wlodim:) -
prześlij mi na maila:)
-
[quote name='Monday']To zdjęcia tula wklej:cool3:[/QUOTE] nie moge wkleić bo by sie domki biły o mnie:eviltong::) a nie chcę Lusi konkurencji robić, chociaż ona to i tak bezkonkurencyjna jest:loveu: Aniu czasem chętnie bym choć na chwilkę zmieniła miejsce zamieszkania, jak się zdecyduję to walę do Ciebie jak w dym:):)
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No problem Nescca w końcu robię to dla cud pieska:):):) -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja w październiku przeleję na jedno opakowanie karsivanu, tylko bardzo proszę o przypomnienie mi na pw i nr konta bo skleroza ze mnie:) -
Fionka musi się znaleźć, bardzo mocno w to wierzę, też rozklejam palakty i jak jeżdżę to cały czas się rozglądam po wszystkich uliczkach, placach i łąkach.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='kpina']Tula masz pelna skrzynke[/QUOTE] już wyczyściłam:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Ciotki rozsyłajcie pw zeby Ala wygrała na Krakwecie .... sytuacja u niej dramatyczna . Każda sterylka to koszt 200-250 zł .. kolejne suki do sterylizacji , kasy zaczyna brakowac ...własciwie to już dawno sie skończyła Ala łata dziury pieniedzmi odłozonymi na opał a co sie stanie jak przyjdą mrozy ?[/QUOTE] Marlenka ja od paru dni nic innego nie robię tylko wysyłam PW z prośbą o głsowanie na Alę:) zaniedbałam przez to nawet ogłoszenia, oby sie udało. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Kpina no wspaniale że pojawiłeś się na wątku :) i że chcesz pomóc p.Ali i jej psiakom. Ja niestety nie mam jak jechać do p.Ali i porobić zdjęć psiakom, ale cały czas staram się robić im ogłoszenia i będę to robić nadal, chociaż tak mogę pomóc. Wątku i bazarków niestety nie dam rady prowadzić bo i tak ogłoszenia robię w wolnych chwilach w nocy, ale mogę zadzwonić do p.Ali i zapytać o najpilniejsze sterylki i ceny zabiegów:)