tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
[SIZE=2][COLOR=black]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, a dogomaniacy z Brzegu niestety nie liczą się z wyborem dogomanii:([/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
-
MA DOM - Yogi, który mało co przypominał pekińczyka wreszcie szczęśliwy!!!
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Akcja była niesamowita:) Monday i Pati to nasze superdogomaniaczki:):loveu::loveu: Monday zadzwoń do Wlodiego w sprawie tej suni on ma głos decydujący w każdej sprawie i na pewno pomoże. -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ok. :). Cacuś ma: [url]http://lodz.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=230976389&Guid=12b2a7d6-6310-a20b-2784-e3a4ffff2235[/url], [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/[/url], [url]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/34_Wielorasowe/9238_Malutki_s_odki_pieseczek_Cacu_szuka_dobrego_opiekuna_.html[/url], [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20367,Lw==.html[/url].[/QUOTE] wielkie dzięki Dogo:):) ja będę mu robiła cafeanimal, adopcjapsa i jak pozwolą mi zdublować ogłoszenie to gumtree warszawa ewentualnie kraków:) -
[quote name='3 x']no ten tego panie wet nazwały ja sobie roboczo Vileda wiec nie wiem czy jest się czym chwalic ;)[/QUOTE] brzmi jeszcze lepiej "sunia w typie mopa Vileda":):) pewnie ludzie czytający ogłoszenie będą sie zastanawiać co to znowu za nowa rasa:)
-
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red spróbujesz porobić Cacusiowi takie fotki? bardzo prosimy:) Ale myślę ze na razie trzeba robić ogłoszenia z tymi co są, mi już nie raz udawało sie wyadoptować psiaka mimo ze miał zdjęcia zza krat. -
A sunia w typie mopa ma jakieś imię?:) Bo nie moge w ogłoszeniach pisać "sunia w typie mopa":)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A kiedy wracasz, bo ja naprawdę nie wiem na jakie konto w tej chwili można zrobić przelew. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Udało:) rozmawiałam z p. Alą, poprosiłam żeby zastanowiła się i okresliła, które sunie i psiaki najszybciej nalezy wysterylizować. Prosiłam też zeby porozmawiała z wetem na temat jakis sensownych cen za sterylizacje i kastracje, mam nadzieję że szybko sie wszystkiego dowiemy. Jeśli chodzi o suczkę do aktualnej sterylizacji, to jest to Myszka, dziewczyny czy gdzieś jest może jakaś jej fotka bo jakoś nie kojarzę? Pani Ala chyba wetowi płaci z sterylki i leczenie gotówką więc nie zna jego nr konta, ale powiedziała ze wolałaby żeby z góry nie dostawał pieniędzy tylko za konkretnie wykonaną pracę, Kpina jeśli byś chciał to ja prześlę Ci nr do p.Ali a Ty konkretnie porozmawiasz z nią na temat swojej propozycji, co o tym myślisz? Może to ją także zdopinguje:) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No kot wypas:):) miejsce faktycznie przepiękne tylko pozazdrościć Dropowi takiego terenu, Jacku super relacja, jak zwykle:) Swoją część za paliwo prześlę Ci na konto. Bardzo się cieszę że Drop trafił do tak wspaniałej rodziny. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Hurra, hurra, hurra, dużo szczęścia piesku w nowym domku:):) Wielkie dzieki Wiking dla Ciebie i Tz za zawiezienie Dropa:) A jeszcze chciałam zapytać co ze zbiórką za paliwo? -
MA DOM - Yogi, który mało co przypominał pekińczyka wreszcie szczęśliwy!!!
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Faktycznie strasznie biedny, ale zapewne juz niedługo po opieką Anny stanie się pięknym jednookim piratem. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
ok będę próbować a Ty idź i rób sie na bóstwo, na pewno będziesz świetnie wyglądać:) -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Oj ja to bym się właśnie na to "nie tylko" najchętniej umówiła, ale nie wiem czy na te kilka godzinek uda mi sie wyrwać. No i tam gdzie będę na szczęście net bardzo dobrze działa (przynajmniej tak było ostatnio), więc i ja działać będę mogła choć na odległość:) -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Faktycznie Cacuś ma w sobie coś magicznego co przyciąga ludzi, ja mimo że nie znałam jego historii to właśnie na niego zwórciłam uwagę, aż dziw bierze że jeszcze nikt go nie pokochał na zawsze. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
O świetnie Marzenko że zgodziłaś sie poprowadzić również drugi wątek:), chociaż chyba nie miałaś wyjścia, wszyscy liczyli właśnie na Ciebie:) Co do aktualnych psiaków to Mila już jest w nowym domu z czego bardzo się cieszę, Amelka ma faktycznie jechać na dniach i mocno za to trzymam kciuki. Reszta niestety nadal czeka...a raczej p.Ala czeka aż znajdą się dobre domy bo psiakom u niej z pewnością bardzo dobrze, one na szczęście nie zdają sobie sprawy z jakimi problemami musi się borykać ich ukochana pani. Ja również życzę Ci udanej zabawy, a jak nie dasz rady się jutro do jakiejś sensownej godziny dodzwonić do P.Ali to pisz a ja przejmę słuchawkę i będę do niej dryndać. -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Kurcze ja to chyba mam coś z głową:oops: miałam wczoraj fotki wkleić i znowu zapomniałam, już sie poprawiam:) ale są niestety takie sobie... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/342/01f0932b98ceba0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/342/064ef1c1939ee5c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/342/9015d171884534d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/313/e6635335c6703767med.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/342/6250dd5a55271f11med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red to jakbys chciała to daj znac kiedy jedziemy zrobic fotki, bo za tydzień wyjeżdżam i nie będzie mnie dwa tygodnie. -
oczywiście, że Iza musi pogadać z hotelikami bo ja znają i to psiaki od niej tam są, ale uważam że nie powinno to być dla tych ludzi problemem zrobić kilka fotek tym bardziej że chyba każdy wie w jak trudnej sytuacji jest Iza. 3x ja narazie zrobie ogłoszenia suni mopa z ta jedną fotką ale muszę wiedzieć jaka ona w końcu jest, bo wcześniej pisałas że zabki pokazuje:)
-
trzymam kciuki, bardzo mocno.
-
A nie można by tej osoby co hotelik prowadzi poprosić o zrobienie i wysłanie zdjęć na maila?