Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [SIZE=2][COLOR=black]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, a dogomaniacy z Brzegu niestety nie liczą się z wyborem dogomanii:([/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
  2. Akcja była niesamowita:) Monday i Pati to nasze superdogomaniaczki:):loveu::loveu: Monday zadzwoń do Wlodiego w sprawie tej suni on ma głos decydujący w każdej sprawie i na pewno pomoże.
  3. Aniu czy już Ci mówiłam że psiaki mają u Ciebie jak w raju? :)
  4. [quote name='Dogo07']Ok. :). Cacuś ma: [url]http://lodz.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=230976389&Guid=12b2a7d6-6310-a20b-2784-e3a4ffff2235[/url], [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/[/url], [url]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1_Psy/34_Wielorasowe/9238_Malutki_s_odki_pieseczek_Cacu_szuka_dobrego_opiekuna_.html[/url], [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20367,Lw==.html[/url].[/QUOTE] wielkie dzięki Dogo:):) ja będę mu robiła cafeanimal, adopcjapsa i jak pozwolą mi zdublować ogłoszenie to gumtree warszawa ewentualnie kraków:)
  5. [quote name='anhata']BeataM, bardzo proszę. Tula, byłaś pod urzędem ? ja chora jestem,ale moi rodzice byli.[/QUOTE] Byłam ale króciutko z rodziną, Toz i nasi wspaniali dogomaniacy zorganizowali świetną akcję, gratulacje:) Anhata dużo zdrówka zyczę:)
  6. [quote name='3 x']no ten tego panie wet nazwały ja sobie roboczo Vileda wiec nie wiem czy jest się czym chwalic ;)[/QUOTE] brzmi jeszcze lepiej "sunia w typie mopa Vileda":):) pewnie ludzie czytający ogłoszenie będą sie zastanawiać co to znowu za nowa rasa:)
  7. [quote name='paulorosa']hop do góry[/QUOTE] Paulorosa Mela już ma domek:)
  8. Red spróbujesz porobić Cacusiowi takie fotki? bardzo prosimy:) Ale myślę ze na razie trzeba robić ogłoszenia z tymi co są, mi już nie raz udawało sie wyadoptować psiaka mimo ze miał zdjęcia zza krat.
  9. A sunia w typie mopa ma jakieś imię?:) Bo nie moge w ogłoszeniach pisać "sunia w typie mopa":)
  10. A kiedy wracasz, bo ja naprawdę nie wiem na jakie konto w tej chwili można zrobić przelew.
  11. Udało:) rozmawiałam z p. Alą, poprosiłam żeby zastanowiła się i okresliła, które sunie i psiaki najszybciej nalezy wysterylizować. Prosiłam też zeby porozmawiała z wetem na temat jakis sensownych cen za sterylizacje i kastracje, mam nadzieję że szybko sie wszystkiego dowiemy. Jeśli chodzi o suczkę do aktualnej sterylizacji, to jest to Myszka, dziewczyny czy gdzieś jest może jakaś jej fotka bo jakoś nie kojarzę? Pani Ala chyba wetowi płaci z sterylki i leczenie gotówką więc nie zna jego nr konta, ale powiedziała ze wolałaby żeby z góry nie dostawał pieniędzy tylko za konkretnie wykonaną pracę, Kpina jeśli byś chciał to ja prześlę Ci nr do p.Ali a Ty konkretnie porozmawiasz z nią na temat swojej propozycji, co o tym myślisz? Może to ją także zdopinguje:)
  12. No kot wypas:):) miejsce faktycznie przepiękne tylko pozazdrościć Dropowi takiego terenu, Jacku super relacja, jak zwykle:) Swoją część za paliwo prześlę Ci na konto. Bardzo się cieszę że Drop trafił do tak wspaniałej rodziny.
  13. Hurra, hurra, hurra, dużo szczęścia piesku w nowym domku:):) Wielkie dzieki Wiking dla Ciebie i Tz za zawiezienie Dropa:) A jeszcze chciałam zapytać co ze zbiórką za paliwo?
  14. Faktycznie strasznie biedny, ale zapewne juz niedługo po opieką Anny stanie się pięknym jednookim piratem.
  15. ok będę próbować a Ty idź i rób sie na bóstwo, na pewno będziesz świetnie wyglądać:)
  16. Oj ja to bym się właśnie na to "nie tylko" najchętniej umówiła, ale nie wiem czy na te kilka godzinek uda mi sie wyrwać. No i tam gdzie będę na szczęście net bardzo dobrze działa (przynajmniej tak było ostatnio), więc i ja działać będę mogła choć na odległość:)
  17. Faktycznie Cacuś ma w sobie coś magicznego co przyciąga ludzi, ja mimo że nie znałam jego historii to właśnie na niego zwórciłam uwagę, aż dziw bierze że jeszcze nikt go nie pokochał na zawsze.
  18. O świetnie Marzenko że zgodziłaś sie poprowadzić również drugi wątek:), chociaż chyba nie miałaś wyjścia, wszyscy liczyli właśnie na Ciebie:) Co do aktualnych psiaków to Mila już jest w nowym domu z czego bardzo się cieszę, Amelka ma faktycznie jechać na dniach i mocno za to trzymam kciuki. Reszta niestety nadal czeka...a raczej p.Ala czeka aż znajdą się dobre domy bo psiakom u niej z pewnością bardzo dobrze, one na szczęście nie zdają sobie sprawy z jakimi problemami musi się borykać ich ukochana pani. Ja również życzę Ci udanej zabawy, a jak nie dasz rady się jutro do jakiejś sensownej godziny dodzwonić do P.Ali to pisz a ja przejmę słuchawkę i będę do niej dryndać.
  19. Kurcze ja to chyba mam coś z głową:oops: miałam wczoraj fotki wkleić i znowu zapomniałam, już sie poprawiam:) ale są niestety takie sobie... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/342/01f0932b98ceba0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/342/064ef1c1939ee5c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/342/9015d171884534d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/313/e6635335c6703767med.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/342/6250dd5a55271f11med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  20. Beatko spróbuj jak masz miniaturke teej ulotki nacisnąć na niej prawym klawiszem myszy i wyświetlą Ci się na pasku m.in. "właściwości" na samym końcu, jak w to wejdziesz to możesz zamienić dokument pdf na jpg wybierając "galeria fotografii systemu windows" i zatwierdzając.
  21. Red to jakbys chciała to daj znac kiedy jedziemy zrobic fotki, bo za tydzień wyjeżdżam i nie będzie mnie dwa tygodnie.
  22. Bardzo dobre wieści, super:) Wielkie dzięki dla wszystkich którzy pomagają Kreci:) Beatko a czy możesz tą info o stanie zdrowia malutkiej jakoś ładnie wkomponować w tekst do ogłoszeń?
  23. oczywiście, że Iza musi pogadać z hotelikami bo ja znają i to psiaki od niej tam są, ale uważam że nie powinno to być dla tych ludzi problemem zrobić kilka fotek tym bardziej że chyba każdy wie w jak trudnej sytuacji jest Iza. 3x ja narazie zrobie ogłoszenia suni mopa z ta jedną fotką ale muszę wiedzieć jaka ona w końcu jest, bo wcześniej pisałas że zabki pokazuje:)
  24. trzymam kciuki, bardzo mocno.
  25. A nie można by tej osoby co hotelik prowadzi poprosić o zrobienie i wysłanie zdjęć na maila?
×
×
  • Create New...