Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [quote name='3 x']były trzy Tula, nie wiem na szybko, musze odszukac na watku kaukazów coś mi świta, ze ten największy wypłoszek ze zdjęcia ale musze to sprawdzić[/QUOTE] to daj znać proszę:) to poogłaszam maleństwo
  2. a który szczeniaczek z tych od policji jeszcze został?
  3. Może w Pankracym wiedzą jak sunia ma na imię? Z niecierpliwością czekam na wieści z domku tymczasowego:)
  4. A ja nie wiem czy ominęłam, a w lecznicy też sie nie zapytałam, jak malutka ma na imię?:)
  5. Pbkkatka napisz jeśli możesz w jakiej dzielnicy sunia zaginęła i gdzie najczęściej chodziłyście na spacery, prześlij też jeśli możesz plakat o zaginięciu to też porozwieszam jak będę jeździła po mieście, mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  6. Malutka jest przecudowna, chciałam namówic mamę żeby ją wziąć, ale chyba sie nie uda, ma teraz na głowie całą moją rodzinkę, dwie sunie staruszki w tym Zuzkę po drugiej operacji, ech szkoda, u nas by się jej nie nudziło, moja Amelka pewnie by jej na krok nie odstępowała. Ale od dziś będę namiętnie maleńką ogłaszać:)
  7. Dropa ogłaszałam z tel. Red
  8. Trzeba zrobic mu badania, tylko nie wiem czy Toz pokrywa koszty czy robimy zrzutkę?
  9. Drop jest dzisiaj w Metrze...
  10. Dobrze że już po zabiegu, kochane maleństwo. W klatce nie było żadnego kocyka kiedy robiłam fotki bo została tam wsadzona na chwilę ponieważ swoją zabrudziła, ale dobrze że jedzie szybciutko do DT, przez 3 lata spała sobie pewnie w pieleszach i nagle zniknął jej dom i jej pani...
  11. Krecia jest wspaniała:) przy okazji dzisiejszej wizyty w Pankracym z moją sunią nie omieszkałam oczywiście poprosić o to by zobaczyc malutką, doktor Sebastian wyprowadził ją z klatki, miała wyjśc na spacerek ale zanim to nastąpiło zdążyła juz nasiusiać w gabinecie:) Wzięlam ja na chwileczke na zewnątrz, ale było już ciemno i czuła sie niepewnie, choć była bardzo zaciekawiona wszystkim. Doktor mówił coś o Nootropilu, to pewnie o ten lek chodziło, on ma poprawiać system nerwowy i funkcję mózgu, wiem bo przez długi czas podawałam go synowi. Krecia ma faktycznie zachwiania równowagi, ale bardzo fajnie na mnie reagowała, jak to szczeniaczek:) Ma cudowne jeszcze szczenięce futerko, taki puszek, no po prostu jest niesamowita:) Beatko wielkie dzięki że jej tak pomagasz:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/333/75c3b21646711a2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/333/5a595e1c00af4823med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Byłam dzisiaj późnym wieczorem w Pankracym z moją Zuzią i widziałam maleńką, jest śliczna i słodka, ale bardzo zestresowana. Zrobiłam parę fotek maleństwu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/337/a03259a040bf20c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/221/954f393343b2d086med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/337/cf1d9abae65dc3cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/337/3bf181077299c354med.jpg[/IMG][/URL]
  13. Jeździłam dzisiaj po zamłyniu i kapturze i rozglądałam się ale niestety nigdzie suni nie widziałam. Pbkkatka dobrze żebyś rozwieszała plakaty tam gdzie z sunią najczęsciej chodziłaś bo ona zna te miejsca i może krązyc gdzie w pobliżu. Ja z moją Tinką i Zuzią czesto jeździłam do lasu kapturskiego i właśnie tam zobaczył plakat Tinki jeden chłopak i zadzwoni, pojechałam natychmiast i była. Mocno trzymam kciuki żeby Twoja sunia sie znalazła i cały czas będę się mocno rozglądać.
  14. Beatko a odkąd mała jest u Ciebie to miała ataki? Bo w ogłoszeniu muszę napisać jak reaguje na leki.
  15. Beatka Ty nie rób kryptoreklamy firmie Philips tylko zrób zdjęcia z sunią na rękach:)
  16. Pamiętajcie zeby zrobić fotki malutkiej na rękach żeby było widać wielkość:) Jest słodka, sama mam sunię z padaczką i nigdy bym jej nie odddała.
  17. To dobrze że już lepiej, biedna sunieczka. A może to jej dziwne zachowanie i nieobecny wzrok są spowodowane własnie babeszją?
  18. Super wielkie dzieki Marlenka:) głosowanie z tego co przeczytałam jest od 16 września to może najlepiej jak zaczniemy rozsyłac info własnie wtedy żeby nikt nie zapomniał. Marlenka a kto zaadoptował Milę?
  19. Ja jak na razie nic nie zrobiłam:) Beatko jak już będziesz wiedziała jak sunia reaguje na leki i bedziesz miała fotki to postaram się pomóc w ogłoszeniach.
  20. No tak przeciez to wielki problem podac leki dwa razy dziennie, lepiej uśpić trzyletnią sunię:angryy: Trzymam kciuki za Krecię.
  21. Widziałyśmy wczoraj tą sunię jak byłyśmy z Red w lecznicy z kociakami schroniskowymi robić im testy, własnie miałam jutro zrobić jej zdjęcia jak będę w lecznicy z moją Zuzą, to ta sunia z padaczką, prawda? Beata szacunek:) Bardzo mi szkoda Kreci, teraz chyba strasznie panuje ta babeszioza bo wczoraj były dwa psiaki z tym cholerstwem. Mam nadzieję że Krecia została zdiagnozowana na czas i szybko wróci do zdrowia.
×
×
  • Create New...