tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
[quote name='3 x']były trzy Tula, nie wiem na szybko, musze odszukac na watku kaukazów coś mi świta, ze ten największy wypłoszek ze zdjęcia ale musze to sprawdzić[/QUOTE] to daj znać proszę:) to poogłaszam maleństwo
-
a który szczeniaczek z tych od policji jeszcze został?
-
Pbkkatka napisz jeśli możesz w jakiej dzielnicy sunia zaginęła i gdzie najczęściej chodziłyście na spacery, prześlij też jeśli możesz plakat o zaginięciu to też porozwieszam jak będę jeździła po mieście, mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Malutka jest przecudowna, chciałam namówic mamę żeby ją wziąć, ale chyba sie nie uda, ma teraz na głowie całą moją rodzinkę, dwie sunie staruszki w tym Zuzkę po drugiej operacji, ech szkoda, u nas by się jej nie nudziło, moja Amelka pewnie by jej na krok nie odstępowała. Ale od dziś będę namiętnie maleńką ogłaszać:)
-
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dropa ogłaszałam z tel. Red -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Trzeba zrobic mu badania, tylko nie wiem czy Toz pokrywa koszty czy robimy zrzutkę? -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Drop jest dzisiaj w Metrze... -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nagraj to bałagam:) -
Krecia jest wspaniała:) przy okazji dzisiejszej wizyty w Pankracym z moją sunią nie omieszkałam oczywiście poprosić o to by zobaczyc malutką, doktor Sebastian wyprowadził ją z klatki, miała wyjśc na spacerek ale zanim to nastąpiło zdążyła juz nasiusiać w gabinecie:) Wzięlam ja na chwileczke na zewnątrz, ale było już ciemno i czuła sie niepewnie, choć była bardzo zaciekawiona wszystkim. Doktor mówił coś o Nootropilu, to pewnie o ten lek chodziło, on ma poprawiać system nerwowy i funkcję mózgu, wiem bo przez długi czas podawałam go synowi. Krecia ma faktycznie zachwiania równowagi, ale bardzo fajnie na mnie reagowała, jak to szczeniaczek:) Ma cudowne jeszcze szczenięce futerko, taki puszek, no po prostu jest niesamowita:) Beatko wielkie dzięki że jej tak pomagasz:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/333/75c3b21646711a2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/333/5a595e1c00af4823med.jpg[/IMG][/URL]
-
Byłam dzisiaj późnym wieczorem w Pankracym z moją Zuzią i widziałam maleńką, jest śliczna i słodka, ale bardzo zestresowana. Zrobiłam parę fotek maleństwu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/337/a03259a040bf20c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/221/954f393343b2d086med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/337/cf1d9abae65dc3cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/337/3bf181077299c354med.jpg[/IMG][/URL]
-
Jeździłam dzisiaj po zamłyniu i kapturze i rozglądałam się ale niestety nigdzie suni nie widziałam. Pbkkatka dobrze żebyś rozwieszała plakaty tam gdzie z sunią najczęsciej chodziłaś bo ona zna te miejsca i może krązyc gdzie w pobliżu. Ja z moją Tinką i Zuzią czesto jeździłam do lasu kapturskiego i właśnie tam zobaczył plakat Tinki jeden chłopak i zadzwoni, pojechałam natychmiast i była. Mocno trzymam kciuki żeby Twoja sunia sie znalazła i cały czas będę się mocno rozglądać.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Super wielkie dzieki Marlenka:) głosowanie z tego co przeczytałam jest od 16 września to może najlepiej jak zaczniemy rozsyłac info własnie wtedy żeby nikt nie zapomniał. Marlenka a kto zaadoptował Milę? -
Widziałyśmy wczoraj tą sunię jak byłyśmy z Red w lecznicy z kociakami schroniskowymi robić im testy, własnie miałam jutro zrobić jej zdjęcia jak będę w lecznicy z moją Zuzą, to ta sunia z padaczką, prawda? Beata szacunek:) Bardzo mi szkoda Kreci, teraz chyba strasznie panuje ta babeszioza bo wczoraj były dwa psiaki z tym cholerstwem. Mam nadzieję że Krecia została zdiagnozowana na czas i szybko wróci do zdrowia.