tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Ja mieszkam na Kapturze i kilka razy w tygodniu jeżdże przez zamłynie, ale niestety nigdy suni nie widziałam, w kazdym razie będę sie teraz rozglądać bo sporo jeżdżę w tych okolicach. Wiem co czujesz pbkkatka bo moja sunia też kiedys zagineła, na szczęście odnalazła sie po tygodniu, a pomogły w tym właśnie rozwieszane ogłoszenia na ulicach.
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Trzebaby chyba też sprawdzic czy nie ma przypadkiem zapalenia oskrzeli, moja Tinka jak je miała to własnie tak odkrztuszała. -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Anhata nie ma za co, bardzo się cieszę, że się udało, mam przynajmniej taką nadzieję:) Ja jestem niezmiernie wdzięczna kochanej Monice z Pionek i jej koleżance Magdzie za ich odzew na mojego maila i znalezienie domku dla sunieczki:):) -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Już odpchałam:) Z niecierpliwością czekam na wieści:) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A czy Drop dostawał antybiotyk bo może to mu rozregulowało układ pokarmowy i przdałoby sie podawać przez jakiś czas jakieś probiotyki, np. trilac albo lakcid? -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='moni12']Kochani chce nawiązać kontakt z Kimś ze schroniska w Radomiu, najlepiej na pocztę lub pw. Ogłosiłam wsród znajomych zbiórkę starych kocy , poduszek itp. Idzie zima.Chciałabm informacje co sie przydaje np. jakies kołdry ma kolezanka na zbyciu, ale nie wiem czy psiaki tego nie rozerwia i bałaganu tylko nie narobią. Prosze Was o odpowiedzi.[/QUOTE] Monia ja bardzo rzadko jeżdżę do schroniska, ale napewno Red i DORKA Ci pomogą bo one są tam często, Luisien bardzo często jeździ do schroniska i odwiedza psiaki w boksach, na pewno też bedzie wiedziała co sie może przydać:) wielkie dzięki za pomoc:) Myślę że koce, poszwy i wszystko co da się łatwo wyprać jest potrzebne. -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Biedna Perełka, mam tylko nadzieję, że los odpowiednio odwdzięczy sie tym ludziom. Dobrze, że ma Ciebie Aniu:) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
tula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
Ale jaki solidarny, jak ucieka to i kumpli chce zabrać:):) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
tula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
no bo pewnie Ramzes nie zgadza się z tym, że u Ciebie Yumanji są złe psy:):) -
Pani stara sie oczywiście cały czas coraz bardziej oswajać Sarunię, ale nie robi tego na siłę tylko pomalutku i stopniowo. Nie poznałam Pani Lidii osobiście ale po naszych wszystkich rozmowach wiem, że jest to super osobą. Przy którejś z rozmów Pani Lidia zapytała mnie czy uważam, że Sara ma u niej lepiej niż w schronisku:) Ludzie często biorąc psa ze schronu uważają że uchylili mu nieba (co przeważnie jest prawdą), a Pani naszej Sary martwi sie czy oby sunia ma u niej dość dobrze:)
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Sabina dowiedz się proszę i daj znać czy można wykupić Jankesikowi drugi taki pakiet z ogłoszeniami to ja go chętnie zasponsoruję:) -
I jeszcze: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/329/b23bbac73801ba84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/329/1fe7c3472ebcb6e4med.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecane zdjęcia Saruni:) przepraszam za opóźnienie:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/333/fb0ed0e28d7669d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/329/c634bcd47b401617med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/330/1783ddc770b427b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/334/529c30b9b4a0e796med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/333/3ebd052e8353ac2fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
a ja tak z ciekawości zapytam, Kameo co ci pseudowłasciciele mówili jak odbierałaś sunię? Monday ja oczywiście będę robiła cafeanimal także i gumtree wa-wa i adopcjapsa. -
Mój pan chciał mnie uśpić (Radom)-piękna onka z lecznicy prosto do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
sunia przepiękna i widać, że bardzo szczęśliwa:) -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Dobrze, a gdzie Ty jesteś nasz niezbędniku????[/QUOTE] he, he w Karwi byłam z rodzinką, ale tylko kilka dni i już jestem z powrotem:) umówimy sie jakoś w tym tygodniu Red to podjadę i porobię fotki maleńkiej:) -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
cholera co za ludzie:angryy: dziewczyny koniecznie weźcie rachunek za paliwo i dajcie im żeby zwrócili kasę, biedna sunia, juz drugi właściciel idiota jej sie trafił:shake: -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
a ja jak wróce moge podjechac i fotki porobić w przyszłym tygodniu:) -
U Sary wszystko dobrze:), niestety nadal najbardziej lubi przesiadywaćw swojej budce, ale po tym pogryzieniu musi minąć trochę czasu zanim znowu sie otworzy. Dostałam zdjęcia:multi: ale wkleję je dopiero jak wróce do domu w niedzielę:) Bardzo proszę o cierpliwość;)
-
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Ja tez jestem bardzo ciekawa jakie warunki ma piesio, a skoro chłopak jest z Radomia to chyba łatwo będzie sprawdzić? Ala poproś o jego adres i pojedźcie sprawdzić warunki jesli znajdziesz chwilę. -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nescca bardzo mi przykro że musiałaś rozmawiać z jakąś pełną nienawiści babą, której pewnie nie na rękę jest że Zulus tak dobrze się u Was czuje i każdego dnia ma się lepiej, my w każdym razie jesteśmy Wam wdzięczne tak bardzo, że nie potrafię tego wyrazić:) Super z Was kobiety i nie przejmuj się, najważniejsze jest dobro psiaka. A tak przy okazji, czy wyświetlił Ci się jej nr? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Tula, napisz mi na PW. Nie jestem w stanie codziennie, ale coś się postaram pomóc.[/QUOTE] Wielkie dzięki Anhata:) zaraz wysyłam PW:)