Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Ja mieszkam na Kapturze i kilka razy w tygodniu jeżdże przez zamłynie, ale niestety nigdy suni nie widziałam, w kazdym razie będę sie teraz rozglądać bo sporo jeżdżę w tych okolicach. Wiem co czujesz pbkkatka bo moja sunia też kiedys zagineła, na szczęście odnalazła sie po tygodniu, a pomogły w tym właśnie rozwieszane ogłoszenia na ulicach.
  2. Biedna Krecia:( co za wstrętny babsztyl:angryy: jak można coś takiego zrobić, a może ta baba mieszka na tym osiedlu, bo uważam, że nie powinno to zostać dla niej bez echa. Mam nadzieję, że uda się pomóc sunieczce.
  3. Trzebaby chyba też sprawdzic czy nie ma przypadkiem zapalenia oskrzeli, moja Tinka jak je miała to własnie tak odkrztuszała.
  4. Anhata nie ma za co, bardzo się cieszę, że się udało, mam przynajmniej taką nadzieję:) Ja jestem niezmiernie wdzięczna kochanej Monice z Pionek i jej koleżance Magdzie za ich odzew na mojego maila i znalezienie domku dla sunieczki:):)
  5. Już odpchałam:) Z niecierpliwością czekam na wieści:)
  6. A czy Drop dostawał antybiotyk bo może to mu rozregulowało układ pokarmowy i przdałoby sie podawać przez jakiś czas jakieś probiotyki, np. trilac albo lakcid?
  7. [quote name='moni12']Kochani chce nawiązać kontakt z Kimś ze schroniska w Radomiu, najlepiej na pocztę lub pw. Ogłosiłam wsród znajomych zbiórkę starych kocy , poduszek itp. Idzie zima.Chciałabm informacje co sie przydaje np. jakies kołdry ma kolezanka na zbyciu, ale nie wiem czy psiaki tego nie rozerwia i bałaganu tylko nie narobią. Prosze Was o odpowiedzi.[/QUOTE] Monia ja bardzo rzadko jeżdżę do schroniska, ale napewno Red i DORKA Ci pomogą bo one są tam często, Luisien bardzo często jeździ do schroniska i odwiedza psiaki w boksach, na pewno też bedzie wiedziała co sie może przydać:) wielkie dzięki za pomoc:) Myślę że koce, poszwy i wszystko co da się łatwo wyprać jest potrzebne.
  8. Biedna Perełka, mam tylko nadzieję, że los odpowiednio odwdzięczy sie tym ludziom. Dobrze, że ma Ciebie Aniu:)
  9. W pierwszym poście Beata napisała że Mela ma około roku
  10. Ale jaki solidarny, jak ucieka to i kumpli chce zabrać:):)
  11. no bo pewnie Ramzes nie zgadza się z tym, że u Ciebie Yumanji są złe psy:):)
  12. Pani stara sie oczywiście cały czas coraz bardziej oswajać Sarunię, ale nie robi tego na siłę tylko pomalutku i stopniowo. Nie poznałam Pani Lidii osobiście ale po naszych wszystkich rozmowach wiem, że jest to super osobą. Przy którejś z rozmów Pani Lidia zapytała mnie czy uważam, że Sara ma u niej lepiej niż w schronisku:) Ludzie często biorąc psa ze schronu uważają że uchylili mu nieba (co przeważnie jest prawdą), a Pani naszej Sary martwi sie czy oby sunia ma u niej dość dobrze:)
  13. Sabina dowiedz się proszę i daj znać czy można wykupić Jankesikowi drugi taki pakiet z ogłoszeniami to ja go chętnie zasponsoruję:)
  14. I jeszcze: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/329/b23bbac73801ba84med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/329/1fe7c3472ebcb6e4med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Obiecane zdjęcia Saruni:) przepraszam za opóźnienie:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/333/fb0ed0e28d7669d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/329/c634bcd47b401617med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/330/1783ddc770b427b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/334/529c30b9b4a0e796med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/333/3ebd052e8353ac2fmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. a ja tak z ciekawości zapytam, Kameo co ci pseudowłasciciele mówili jak odbierałaś sunię? Monday ja oczywiście będę robiła cafeanimal także i gumtree wa-wa i adopcjapsa.
  17. sunia przepiękna i widać, że bardzo szczęśliwa:)
  18. [quote name='red']Dobrze, a gdzie Ty jesteś nasz niezbędniku????[/QUOTE] he, he w Karwi byłam z rodzinką, ale tylko kilka dni i już jestem z powrotem:) umówimy sie jakoś w tym tygodniu Red to podjadę i porobię fotki maleńkiej:)
  19. sunia prześliczna:) i zdjęcia ma super:) brakuje mi tylko fotki przy człowieku bo ludzie wtedy wiedzą jakiej wielkości jest psiak i czesto o takie fotki pytają.
  20. cholera co za ludzie:angryy: dziewczyny koniecznie weźcie rachunek za paliwo i dajcie im żeby zwrócili kasę, biedna sunia, juz drugi właściciel idiota jej sie trafił:shake:
  21. a ja jak wróce moge podjechac i fotki porobić w przyszłym tygodniu:)
  22. U Sary wszystko dobrze:), niestety nadal najbardziej lubi przesiadywaćw swojej budce, ale po tym pogryzieniu musi minąć trochę czasu zanim znowu sie otworzy. Dostałam zdjęcia:multi: ale wkleję je dopiero jak wróce do domu w niedzielę:) Bardzo proszę o cierpliwość;)
  23. Ja tez jestem bardzo ciekawa jakie warunki ma piesio, a skoro chłopak jest z Radomia to chyba łatwo będzie sprawdzić? Ala poproś o jego adres i pojedźcie sprawdzić warunki jesli znajdziesz chwilę.
  24. Nescca bardzo mi przykro że musiałaś rozmawiać z jakąś pełną nienawiści babą, której pewnie nie na rękę jest że Zulus tak dobrze się u Was czuje i każdego dnia ma się lepiej, my w każdym razie jesteśmy Wam wdzięczne tak bardzo, że nie potrafię tego wyrazić:) Super z Was kobiety i nie przejmuj się, najważniejsze jest dobro psiaka. A tak przy okazji, czy wyświetlił Ci się jej nr?
  25. [quote name='anhata']Tula, napisz mi na PW. Nie jestem w stanie codziennie, ale coś się postaram pomóc.[/QUOTE] Wielkie dzięki Anhata:) zaraz wysyłam PW:)
×
×
  • Create New...