Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Trzymaj sie Kasiu:calus:tak bardzo mi przykro że Fionka sie jeszcze nie znalazła Dzisiaj była u mnie siostra cioteczna i pokazywałam jej zdjęcie Fionki, ona mieszka na Borkach, mówiła że jakieś trzy tygodnie temu widziała tam dużą białą sunię za którą biegały mniejsze psy, ale nie może powiedzieć że czy to była Fionka bo widziała ją z pewnej odległości. Też ma przykleić plakaty.
  2. Kasiu wklejam zdjęcia, które mi przesłałaś: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/203/4ec0e34b7339889dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/316/2ceb670576f888d3med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Wielkie dzięki Aleksandra za dołączenie do wątku i pomoc dla psiaków p.Ali:loveu::loveu: a gdybyście się dziewczyny u Ali spotkały to pewnie i zdjęć by sie udało więcej zrobić:) Na razie na krakvecie mamy przewagę, kto może niech zachęca do głosowania.
  4. Bardzo dziękujemy za ogłoszenia:loveu::loveu: chomiczek na pewno znajdzie wspaniały domek, Madallena z pewnością taki wybierze:) A zanim to nastapi to ja chcę kolejny komiks z chomiczkiem w roli głównej:)
  5. Kurcze szkoda że to nie byla Fionka:( no i kolejny, biedny psiak porzucony przez ludzi:( ja też cały czas sie rozglądam, czasami sie łapię że nie patrze na jezdnię tylko na boki, jeżdżę specjalnie małymi uliczkami. Fionka musi gdzieś być...
  6. No i Ania znalazła sposób na wybredną panienkę:) Watek na krakvecie juz otwarty, był zamknięty tylko czasowo:) Zachęcajcie kochani do głosowania kogo się da, każdy głos bardzo ważny:)
  7. ale fantastyczne zdjęcia, parka bliźniaków rzeczywiście:) ale są szczęśliwe, wielkie dzięki dla Was:loveu::loveu: ja przez to głosowanie na krakvecie jestem strasznie opóźniona w czytaniu wątków bo od paru dni tylko wysyłam pw, dlatego spóźnione ale z całego serca najlepsze życzenia dla Ciebie Lilka:loveu::loveu: Kasę przeleję dzisiaj bo też z wpłatami się opóźniłam wstyd przyznać:oops:
  8. śliczna sunia, biedulinka:( dobrze Aniu że ją zabrałaś. Coś z tym futerkiem przydałoby sie zrobić, kapiel by się przydała i strzyżenie. A chyba jakaś pani oferowała darmowe strzyżenie schroniskowych psiaków, wydaje mi się że gdzieś tak czytałam albo ktos z dogomaniaków mi mówił?
  9. własnie temat został zamkniety, nie wiemy czemu, wszyscy myśleli ze tylko nie można dodawać wpisów a okazało się że głosować także, jeśli cos sie tylko zmieni to będę pisać:roll: A Blanka to wybredna dziewczynka jak widać, i nic dziwnego, jedzonko domowe najlepsze:)
  10. Trzymam kciuki, bardzo mocno, oby to była Fionka.
  11. bardzo podobna sunia , ale wydaje mi sie patrząc na zdjęcia że Twoja sunia ma jaśniejszy nosek, taki jak ja to nazywam wylizany (moja ukochana śp. sunia właśnie taki miała), no i faktycznie brak wilczego pazura, ale to wszytko trzeba sprawdzić. Trzymam mocno kciuki.
  12. wielkie dzięki beka i majqa:) jeśli możecie to przesyłajcie PW do znajomych:)
  13. Ale super informacje, dzięki Wiking:)
  14. nie nie Aniu nie tylko nadzieja ale ciągłe piasnie PW, maili i widomości na innych forach i portalach:) Wielu dogomaniaków właśnie to teraz robi:) I Wy jesli możecie tez przeslijcie maile do swoich przyjaciół moze pomogą:) Bardzo prosimy. Aniu bardzo dziękuję za Twój głos:)
  15. A ja wpadłam na pomysł z jeszcze jednym portalem, ale na wszelki wypadek nie będę pisać nazwy, już zabrałam się za wysyłanie:)
  16. Ja wczoraj siedziałam do 2 w nocy i wysyłałam PW na dogo, dzisiaj przesłałam prośbę do znajomych spoza dogo mailem, potem dalej bedę wysyłała PW bo może jeszcze ktoś nie słyszał o głosowaniu. A psiak o którym pisze Akrum bardzo potrzebuje pomocy, jego życie to koszmar:-(
  17. Ja na początek deklaruje 20 zł miesięcznie jeśli tylko uda się go wyrwać z tego piekła.
  18. Ale się cieszę że Rajunia nareszcie będzie miała dobrze, WIELKIE DZIĘKI dla wszystkich którzy jej pomagają:loveu::loveu:
  19. dziewczyny bardzo Wam dziękujemy za oddawanie głosów na p.Alę, zachęcajcie jeśli możecie też swoich znajomych:)
  20. Głosujemy, głosujemy i innych zachęcamy:)
  21. [SIZE=2]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze Was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, dzięki Wam może wygrać. [COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR] [/SIZE][B][SIZE=2][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][U]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie (przegrywamy z Brzegiem:-(), można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu/zalogowaniu): [/U][/SIZE][/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]można głosować też w ten sposób: [COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
  22. [SIZE=2]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze Was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, dzięki Wam może wygrać. [COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR] [/SIZE][B][SIZE=2][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][U]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie (przegrywamy z Brzegiem:-(), można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu/zalogowaniu): [/U][/SIZE][/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]można głosować też w ten sposób: [COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
  23. [SIZE=2]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze Was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, dzięki Wam może wygrać. [COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][B][SIZE=2][U]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie (przegrywamy z Brzegiem:-(), można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu/zalogowaniu): [/U][/SIZE][/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]można głosować też w ten sposób: [COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
  24. [SIZE=2]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze Was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, dzięki Wam może wygrać. [COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR] [/SIZE][B][SIZE=2][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][U]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie (przegrywamy z Brzegiem:-(), można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu/zalogowaniu): [/U][/SIZE][/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]można głosować też w ten sposób: [COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
  25. [SIZE=2]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze Was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, dzięki Wam może wygrać. [COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR] [/SIZE][B][SIZE=2][U]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie (przegrywamy z Brzegiem:-(), można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu/zalogowaniu): [/U][/SIZE][/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]można głosować też w ten sposób: [COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...