Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Własnie jak maleńka, Red kiedy jedziemy zrobić nowe fotki?
  2. ale jak to plamki? łysieją mu te miejsca? a czy Pysio był odrobaczywiany? A Aniu jak był u Ciebie to nie zauważyłaś czy się gryzł po tych łapkach, bo może to na tle nerwowym, w końcu to duża zmiana dla niego..
  3. to bardzo się cieszę, że malutka będzie miała domek, ona jest przesłodka:) Marzenuś wysyłaj proszę jak znajdziesz czas do znajomych na PW prośbę o głosowanie na p. Ale w ankiecie:):)
  4. ja coś moge dołożyc do rachunku za leczenie w Pankracym ale dopiero na początku października:(
  5. super:):) wielkie dzięki Jaanna019:):) A co to za domek w Toruniu?
  6. na razie przytulisko p. Ali wygrywa, ale jeszcze kilka dni, ja cały czas piszę prośbę o głosowanie na Alę na wątkach i wysyłam prośby na PW, oby sie udało, dla Ali ta karma to byłaby wieeelka pomoc.
  7. A Drop dzisiaj jest znów w Metrze:):)
  8. babka nie daje sobie rady w życiu i już, smutne to bardzo, może ta wizyta w Pankracym i prośba o uśpienie suni to było wołanie o pomoc...dobrze że malutka tam trafiła a nie np do lecznic na Wolności. Beatko super że się tam wybrałaś, ja już mam fakturę za sterylke dzisiaj wyśle do Soemy, wczoraj nie piałam bo nie wiedziałam kiedy pojadę.
  9. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. To jest ten watek na temt karsivanu: http://www.dogomania.pl/threads/111323-karsivan wiele wpisów tam nie ma niestety ale można by popytać:)
  11. Lu_Gosiak tak sie zastanawiałam nad tym karsivanem bo już od dwóch wetów słyszałam średnio pochlebne opinie na jego temat, na dogo gdzieś jest też wątek dotyczący tego leku i osoby tam piszące polecają go raczej na problemy neurologiczne a nie na serce. Czy wet który badał Zulusa polecił konkretnie tylko ten lek? Ja podaję mojej Zuzi enarenal, dość dobrze się sprawdza, podobno jest też jakiś bardzo dobry lek, nie pamietam niestety nazwy ale jego koszt to ok 120 zł za opakowanie. Nie chcę się oczywiście wtrącać w zalecenia Waszego weta.
  12. Ja niestety nie dam rady już małego ogłaszać, nie chcę sie podejmować bo i tak tego nie zrealizuję, może ktoś ogłasza mniej niż 30 zwierzaków i mógłby mu porobić ogłoszenia?
  13. [quote name='bastis']pozwolilam sobie i ja zagłosowac na przytulisko P Ali[/QUOTE] Bardzo dziękuję:):)
  14. To ja to 30 zł które proponowałam dla Dropa prześlę na czyjeś konto na zakup karmy dla Blanki, choć niewiele tego.. to poprosze o nr konta na PW
  15. Bardzo się cieszę z dobrych wieści:)
  16. Widać że państwo kochają psiaki, szczęścia Pysiu:)
  17. Bardzo Wam dziękuję za oddawanie głosów na przytulisko p. Ali:) bardzo prosze Was również abyście przekopiowały prośbę na inne wątki i wysyłały do znajomych przez PW, liczy się każdy głos:)
  18. [quote name='Beata M']trzymam kciuki,żeby wszystko było ok![/QUOTE] Ja też bardzo mocno trzymam:)
  19. [quote name='malawaszka']nie wystarczy zrobić wpisu, tylko trzeba oddać głos w ankiecie na górze wątku![/QUOTE] fakt, źle napisałam:) już poprawiłam na wszystkich wątkach:)
  20. [quote name='Beata M']zagłosowałam na p.Ale :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję Beata:) potem będzie jeszcze głosowanie na Krakvecie, oczywiście napiszę kiedy sie rozpoczyna:)
  21. Potwierdzam, strasznie fajny facet ze strasznie fajna żoną:) sunia jest przepiękna, będziemy ogłaszać. A ten goldenkowaty psiak to samiec jak rozumiem?
  22. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  23. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
×
×
  • Create New...