Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  2. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  3. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet. Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy dodać wpis, które przytulisko wybieracie: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  4. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  5. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  6. Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet. Bardzo Was proszę o głosowanie na przytulisko Ali Orzechowskiej, na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie: http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010
  7. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  8. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  9. [B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
  10. Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet. Bardzo Was proszę o głosowanie na przytulisko Ali Orzechowskiej, na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie: http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010
  11. Jeśli chodzi o sterylkę to w schronie, o ile pamietam to jest akcja sterylizowania potrzebujących tego zabiegu suczek z Radomia...
  12. Ja daję kolejne 10 zł miesięcznie, a jeśli w końcu Lady znajdzie domek to oczywiście zwiększę swoją deklarację:)
  13. Ale fajne zdjęcia, Zulusek w świetnej formie, jaki wesolutki:) Nesca bardzo miło Cię zobaczyć:) Lu_Gosiak czy naprawdę mam nie szukać transportu dla karmy, bo ja mogę szukać aż znajdę:)
  14. Wielkie dzięki Dogo:):loveu: ja jutro wkleję te które mam, choć jest ich tylko parę, a kontakt do ogłoszeń to pewnie tradycyjnie na Red:cool3::loveu:
  15. Już jestem na wątku Red:) piesio jest przesłodki. Pamietasz jak ostatnio mi go pokazywałaś i powiedziałam, że jak byłam niedawno w schronisku to też bardzo zapadł mi w pamięci mimo, że nie znałam jego historii, wtedy też mu zrobiłam fotki, jutro wstawię. Postaram się go poogłaszać, choć nie wyrabiam trochę. Może jeszcze ktoś wesprze słodziaka dodatkowymi ogłoszeniami, bardzo prosimy.
  16. Ale jest cudna, biedulka:( Może jakby Mela pojechała do DS to Anna by sie zgodziła ja przyjąć...ale aż głupio znowu Ani wpychać kolejnego psiaka.
  17. Rozmawiałam z Pati, karma jest zakupiona, ale ze względu na wagę Pati nie ma kasy aby ją w tej chwili przesłać, napisze na wątku transportowym może ktos będzie jechał w Waszym kierunku i zgodzi się zabrać karmę, popytam też po znajomych czy ktos nie jedzie.
  18. Mam nr Pati na kom, postaram się do niej dzisiaj zadzwonić, nie znam jej co prawda osobiście ale mam nadzieję że czegos się dowiem.
  19. Ja wesprę 50 zł , jednorazowo niestety, więcej nie mogę:( poproszę o nr konta bo pewnie nie znajdę w gąszczu nie usuniętych wiadomości na PW.
  20. biedna sunia, ta cała sytuacja bardzo ją zestresowała i do tego to ropomacicze, dobrze że już po wszystkim, pewnie niedługo okaże się bardzo miłym psiakiem
  21. Co za bydlak trzyma go w takich warunkach, biedny psiak. Będę mu robiła codziennie ogłoszenie na cafeanimal, może wydrukują w Metrze..
  22. Zdjęcia po prostu wspaniałe:) ale sie uśmiałam z ukrytej Lusi:) ona jest cudowna:loveu:
  23. Anna ma rację trzeba działać, bo po pierwsze i najważniejsze psiak sie męczy tym ciagłym rozwolnieniem, po drugie nie wiadomo czy to nie coś poważnego, a po trzecie jak wyadoptować chorego psa? Ja ze swojej strony mogę na razie dołożyć 30 zł na utrzymanie, przepraszam że nie więcej, proszę o nr konta na pw.
  24. Poogłaszam Karmelkę z tymi fotkami co są, a może ktoś z Krakowa mógłby podjechać i porobić jej trochę zdjeć?
×
×
  • Create New...