tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL] -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL] -
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet. Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy dodać wpis, które przytulisko wybieracie: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
-
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
-
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet. Bardzo Was proszę o głosowanie na przytulisko Ali Orzechowskiej, na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie: http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010 -
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
tula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL] -
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]
-
Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet. Bardzo Was proszę o głosowanie na przytulisko Ali Orzechowskiej, na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie: http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale fajne zdjęcia, Zulusek w świetnej formie, jaki wesolutki:) Nesca bardzo miło Cię zobaczyć:) Lu_Gosiak czy naprawdę mam nie szukać transportu dla karmy, bo ja mogę szukać aż znajdę:) -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Dogo:):loveu: ja jutro wkleję te które mam, choć jest ich tylko parę, a kontakt do ogłoszeń to pewnie tradycyjnie na Red:cool3::loveu: -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Już jestem na wątku Red:) piesio jest przesłodki. Pamietasz jak ostatnio mi go pokazywałaś i powiedziałam, że jak byłam niedawno w schronisku to też bardzo zapadł mi w pamięci mimo, że nie znałam jego historii, wtedy też mu zrobiłam fotki, jutro wstawię. Postaram się go poogłaszać, choć nie wyrabiam trochę. Może jeszcze ktoś wesprze słodziaka dodatkowymi ogłoszeniami, bardzo prosimy. -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam z Pati, karma jest zakupiona, ale ze względu na wagę Pati nie ma kasy aby ją w tej chwili przesłać, napisze na wątku transportowym może ktos będzie jechał w Waszym kierunku i zgodzi się zabrać karmę, popytam też po znajomych czy ktos nie jedzie. -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nr Pati na kom, postaram się do niej dzisiaj zadzwonić, nie znam jej co prawda osobiście ale mam nadzieję że czegos się dowiem. -
Ja wesprę 50 zł , jednorazowo niestety, więcej nie mogę:( poproszę o nr konta bo pewnie nie znajdę w gąszczu nie usuniętych wiadomości na PW.
-
biedna sunia, ta cała sytuacja bardzo ją zestresowała i do tego to ropomacicze, dobrze że już po wszystkim, pewnie niedługo okaże się bardzo miłym psiakiem
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
tula replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co za bydlak trzyma go w takich warunkach, biedny psiak. Będę mu robiła codziennie ogłoszenie na cafeanimal, może wydrukują w Metrze.. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Anna ma rację trzeba działać, bo po pierwsze i najważniejsze psiak sie męczy tym ciagłym rozwolnieniem, po drugie nie wiadomo czy to nie coś poważnego, a po trzecie jak wyadoptować chorego psa? Ja ze swojej strony mogę na razie dołożyć 30 zł na utrzymanie, przepraszam że nie więcej, proszę o nr konta na pw. -
Poogłaszam Karmelkę z tymi fotkami co są, a może ktoś z Krakowa mógłby podjechać i porobić jej trochę zdjeć?