tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
cudownie, po prostu cudownie:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Krecia w swoim domku:loveu::loveu: Wielkie dzięki Wiking dla Ciebie i TZ za kolejny transport, jesteście wspaniali:loveu::loveu: Beatko to Ty przede wszystkim uratowałaś Krecię :loveu::buzi:i dzięki Tobie jest teraz taka szczęśliwa w nowym domu, olbrzymie uznanie i podziękowania dla Magdy która podarowała jej DT:loveu: Zdjęcia fantastyczne:)
-
[quote name='3 x']dziewczyny jutro (najprawdopodobniej jak sie umówi z hotelikiem) do suni w typie mop przyjezdza pani do hoteliku na zapoznanie :) trzymajcie kciuki :) tula to z twoich ogłoszeń :) dziękuję :)[/QUOTE] do usług:) mocno trzymam kciuki:)
-
[quote name='ilon_n']wybaczcie, że z tematu schodzę, ale wszystkie radomskie cioteczki się tu kręcą a potrzebna jest osoba do wizyty przedadopcyjnej w okolicach Radomia właśnie. Bardzo prosimy o odzew na wątku malamutki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192832"]Maszy[/URL]. To dla tej suńki domek.[/QUOTE] ja niestety wyjeżdżam jutro na dwa tygodnie i nie mogę pomóc:( ale w wizytach są najlepsze Red, DORKA, Monday a ostatnio mistrzami są także Wiking i jego TZ:)
-
przerobiłam ogłoszenie Fionki na jpg i zamieściłam na swoim profilu na nk, wkleiłam też prośbę o wszelkie informacje na śledziku.
-
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
tula replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie:) Anhata to napisz wrażenia:) -
ja mopci Vivie bedę regularnie odnawiała ogloszenia na gumtree kraków, cafeanimal i adopcjapsa, oczywiście ogłoszenia już tam są:) niestety nie dam rady robić więcej z powodu ogłaszania olbrzymiej ilości zwierząt, dlatego aktualnie ogłaszam na tych trzech portalach bo zawsze najlepiej mi sie sprawdzały.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lady ma wyróżnione ogłoszenia na gumtree warszawa na 7 dni:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Taks:loveu::loveu::loveu: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
czaruj, czaruj Anhata bo domek bardzo Lady potrzebny. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenko najważniejsze żeby Twoja sunia wyzdrowiała, trzymajcie sie obie i napisz koniecznie po operacji:calus: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Madlaine wielkie dzięki za głosowanie:) no i zmuszaj znajomych:) W niedzielę będę u pani Ali na chwileczkę bo jadę do Torunia i przy okazji zabieram do nowego domu Amelkę:) gdyby ktoś z radomskich dogomaniaków chciał coś przekazać dla psiaków p.Ali to oczywiście chętnie zabiorę:):) Pani Ala ma nowego psiaka:( malutką sunię w typie pekińczyka, podobno na sierści ma jedną wielką skorupę, chyba jakieś uczulenie, jednym słowem bida z nędzą. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale Dropkowi trafiła sie fajna Pani:):) tak jak pisałam na wątku Kreci bardzo dziękujemy:):) -
[quote name='pbkkatka']chyba nic dzisiaj nie zdziałam ...bo basia ma temperaturę ....jest chora ...[/QUOTE] dużo zdrówka dla Basi:buzi:
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale to jest naprawdę niesamowite że te dwa psiaki, niemal identyczne, z jednego schronu ale z całkiem innych boksów trafiły do Lilki zaraz po sobie i oba zostały zauważone dlatego że były dotkliwie pogryzione, to przeznaczenie i kropka:) A co do tekstów pracownicy schroniska ( niestety nadal nie wiem której z dwóch) to nie omieszkałam o tym dzisiaj powiedzieć pani kierownik schroniska. -
A ostatnie zdjęcie z postu 321 to po prostu wypas:) cudne, zabawne i the best:) Lilith chyba ta "mała" jest już Twoja:)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']3 głosy oddałam w swoim imieniu i jeszcze dwóch innych osób[/QUOTE] dzięki Lilith:):) jeśli możesz to prześlij do znajomych:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenko mocno trzymam kciuki:)