Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. to świetnie:) nareszcie Mela ma swojego własnego człowieka:)
  2. cudownie, po prostu cudownie:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Krecia w swoim domku:loveu::loveu: Wielkie dzięki Wiking dla Ciebie i TZ za kolejny transport, jesteście wspaniali:loveu::loveu: Beatko to Ty przede wszystkim uratowałaś Krecię :loveu::buzi:i dzięki Tobie jest teraz taka szczęśliwa w nowym domu, olbrzymie uznanie i podziękowania dla Magdy która podarowała jej DT:loveu: Zdjęcia fantastyczne:)
  3. [quote name='3 x']dziewczyny jutro (najprawdopodobniej jak sie umówi z hotelikiem) do suni w typie mop przyjezdza pani do hoteliku na zapoznanie :) trzymajcie kciuki :) tula to z twoich ogłoszeń :) dziękuję :)[/QUOTE] do usług:) mocno trzymam kciuki:)
  4. [quote name='ilon_n']wybaczcie, że z tematu schodzę, ale wszystkie radomskie cioteczki się tu kręcą a potrzebna jest osoba do wizyty przedadopcyjnej w okolicach Radomia właśnie. Bardzo prosimy o odzew na wątku malamutki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192832"]Maszy[/URL]. To dla tej suńki domek.[/QUOTE] ja niestety wyjeżdżam jutro na dwa tygodnie i nie mogę pomóc:( ale w wizytach są najlepsze Red, DORKA, Monday a ostatnio mistrzami są także Wiking i jego TZ:)
  5. przerobiłam ogłoszenie Fionki na jpg i zamieściłam na swoim profilu na nk, wkleiłam też prośbę o wszelkie informacje na śledziku.
  6. Ale fajnie:) Anhata to napisz wrażenia:)
  7. ja mopci Vivie bedę regularnie odnawiała ogloszenia na gumtree kraków, cafeanimal i adopcjapsa, oczywiście ogłoszenia już tam są:) niestety nie dam rady robić więcej z powodu ogłaszania olbrzymiej ilości zwierząt, dlatego aktualnie ogłaszam na tych trzech portalach bo zawsze najlepiej mi sie sprawdzały.
  8. Lady ma wyróżnione ogłoszenia na gumtree warszawa na 7 dni:)
  9. Taks:loveu::loveu::loveu:
  10. czaruj, czaruj Anhata bo domek bardzo Lady potrzebny.
  11. tak, tak nie daj Aniu tutaj nikomu Blanki przezywać:)
  12. Marzenko najważniejsze żeby Twoja sunia wyzdrowiała, trzymajcie sie obie i napisz koniecznie po operacji:calus:
  13. Madlaine wielkie dzięki za głosowanie:) no i zmuszaj znajomych:) W niedzielę będę u pani Ali na chwileczkę bo jadę do Torunia i przy okazji zabieram do nowego domu Amelkę:) gdyby ktoś z radomskich dogomaniaków chciał coś przekazać dla psiaków p.Ali to oczywiście chętnie zabiorę:):) Pani Ala ma nowego psiaka:( malutką sunię w typie pekińczyka, podobno na sierści ma jedną wielką skorupę, chyba jakieś uczulenie, jednym słowem bida z nędzą.
  14. Ale Dropkowi trafiła sie fajna Pani:):) tak jak pisałam na wątku Kreci bardzo dziękujemy:):)
  15. [quote name='wiking042'][SIZE=3]Krecia dostała 100zł na lekarza od Pani z Gierczyc z transport Dropa![/SIZE] :lol:[/QUOTE] ale super:multi::multi:bardzo pani dziękujemy:loveu::loveu:
  16. [quote name='monika083']dotarlo jeszcze [B]20 zl[/B] od Tuli[/QUOTE] uznałam że będę płaciła 20 zł a nie 10:)
  17. może ona będzie jak wielki czerwony pies Clifford:lol::lol:
  18. Krecie jest piękna i proszę nie pisać, że jest inaczej:):) A na tym ostatnim zdjęciu to taki uroczy wielki dzidziuś:) No i ona nie jest dziwna tylko oryginalna:)
  19. Ale wspaniale:multi::multi:mocno kciuki trzymam:lol:
  20. [quote name='pbkkatka']chyba nic dzisiaj nie zdziałam ...bo basia ma temperaturę ....jest chora ...[/QUOTE] dużo zdrówka dla Basi:buzi:
  21. Ale to jest naprawdę niesamowite że te dwa psiaki, niemal identyczne, z jednego schronu ale z całkiem innych boksów trafiły do Lilki zaraz po sobie i oba zostały zauważone dlatego że były dotkliwie pogryzione, to przeznaczenie i kropka:) A co do tekstów pracownicy schroniska ( niestety nadal nie wiem której z dwóch) to nie omieszkałam o tym dzisiaj powiedzieć pani kierownik schroniska.
  22. A ostatnie zdjęcie z postu 321 to po prostu wypas:) cudne, zabawne i the best:) Lilith chyba ta "mała" jest już Twoja:)
  23. [quote name='lilith27']3 głosy oddałam w swoim imieniu i jeszcze dwóch innych osób[/QUOTE] dzięki Lilith:):) jeśli możesz to prześlij do znajomych:)
  24. Marzenko mocno trzymam kciuki:)
×
×
  • Create New...