Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. I od nas! Moja kolejna aukcja, złote zawieszki - PODNOŚCIE: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3865321[/URL]
  2. Oni przeprowadzają się do Rembertowa...
  3. No ja tak właśnie zrobiłam :D Szczerze mówiąc, trzeba by chyba zmienić zasady - wybieramy tyle, ile chcemy! :eviltong: Czasem tylko jedno przecież może się podobac:p (Mnie zawsze więcej.)
  4. [quote name='BeataJ']Moze polaczymy sily - przeczytajcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3828171#post3828171[/URL] Hm...choc co dwa plakaty beda obok siebie wisialy....nie wiem teraz sama. Beata[/quote] Wszystko dobrze, spokojnie, jak ktoś chce pomóc, zrobi to niezależnie od rasy psa... mam nadzieję;)
  5. Proszę wysłać wzór na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , to oplakatuję Warszawę:)
  6. Agnieszko, próbuję się dobić do Ciebie - masz przekroczony limit wiadomości w skrzynce...
  7. [URL="http://czestochowa.schronisko.net/adopcja4090-0.html"][SIZE=3]http://czestochowa.schronisko.net/adopcja4090-0.html[/SIZE][/URL]
  8. Olenko, dziękuję za podnoszenie. Mój tymczasowicz jedzie w ten czwartek. Już miesiąc był w lecznicy. Zoperowany, zaszczepiony, odrobaczony, oczipowany, z paszportem. Ja będę umierać z tęsknoty! :placz: :placz: :placz: Gdzie ten chudziak jest? Nie można go wyciągnąć do lecznicy, hotelu?
  9. A ja mam BOSKIEGO psa u siebie tymczasowo! :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: Możemy iść razem dziś:eviltong: Jak odbierzesz wiad., to mi wyślij SMS-a, bo ja Twojego nru nie mam. I tak pewnie pójdę z poczwarkami do tego lasku, bo szaleją w domu a w ogrodzie wszystko obsikane :mad: :diabloti:
  10. ojejej, czyżby była szansa dla Łatka na domek w Niemczech??? <czyma kciuky>
  11. Laro, Levisek przecież ani nosówki niema, ani nie jest już w schronisku!!! Levisek jest niewidomy i ma nowy dom! :multi: A ja przypominam o dobkach do adopcji: [CENTER][URL="http://www.nadzieja-dobermana.up.pl"][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=magenta][B]www.nadzieja-dobermana.up.pl[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]
  12. Woo, ale ja prawdę mówię:/ Pochwalę się wam moim przepięknym tymczasowiczem :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4710/79956103oi4.jpg[/IMG] jakie dobre [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3294/19583619vr2.jpg[/IMG] jak długo nie brykałam. Połowe życia ( dla przypomnienia ponoc mam 2-3 latka a od roku byłem w chronie na łańcuchu) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9452/37134898xc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1697/48060380qm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7836/30209098ld3.jpg[/IMG] [url]http://img77.imageshack.us/img77/5485/75630369ll9.jpg[/url] dobrze że mam tylko cztery łapy bo bym sie pogubił:evil_lol: a co tu ciotka Dobermania ma w kieszonce? [url]http://img339.imageshack.us/img339/5079/69395240sw0.jpg[/url] prosze jak szybko ciotka przeszła szkolenie. juz nie musze sie schylać.:evil_lol: Dostaje teraz z raczki. Tylko niech nie mysli że jej juz bedę "z ręki jadł" [url]http://img251.imageshack.us/img251/5850/17958272nw9.jpg[/url] no daj jeszcze troszkę [url]http://img77.imageshack.us/img77/9604/98617579wp3.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44932.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44934.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44876.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44936.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44885.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44882.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44889.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44893.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44900.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44922.jpg[/url]
  13. Dysplazja nie, raczej serce. Mój ma dodatkowo małopłytkowość i chorą trzustkę... Ale nie jest rodowodowy, tylko ze schroniska.
  14. [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44932.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44934.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44876.jpg[/IMG][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44936.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44885.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44882.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44889.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44893.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44900.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44922.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4710/79956103oi4.jpg[/IMG] jakie dobre [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3294/19583619vr2.jpg[/IMG] jak długo nie brykałam. Połowe życia ( dla przypomnienia ponoc mam 2-3 latka a od roku byłem w chronie na łańcuchu) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9452/37134898xc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1697/48060380qm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7836/30209098ld3.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5485/75630369ll9.jpg[/IMG] dobrze że mam tylko cztery łapy bo bym sie pogubił:evil_lol: a co tu ciotka Dobermania ma w kieszonce? [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5079/69395240sw0.jpg[/IMG] prosze jak szybko ciotka przeszła szkolenie. juz nie musze sie schylać.:evil_lol: Dostaje teraz z raczki. Tylko niech nie mysli że jej juz bedę "z ręki jadł" [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5850/17958272nw9.jpg[/IMG] no daj jeszcze troszkę [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9604/98617579wp3.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44932.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44934.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44876.jpg[/IMG][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44936.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44885.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44882.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44889.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44893.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44900.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44922.jpg[/IMG]
  16. Noooo, wreszcie zdjątka!!! Bosko! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kocham Zacka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Niechżesz Morisowa zmieni ten temat!!! :x:x:x
  17. Dajcie, proszę, znać jak z płanościami.
  18. Piękny ten plakat! Ja bym zostawiła listki, jest bdb. Jak chcesz, ja mam mnóstwo zdjęć dobka w mojej galerii. A teraz ładuję zdjęcia tymczasowicza. Bez listków;) Bez śniegu:>
  19. Słuchajcie, dziewczyny, mam BOSKIEGO mieszańca dobermana u siebie tymczasowo :loveu: Na szczęście domek jest, młody jedzie do... Szwecji! :multi: :multi: :multi:
  20. Ojejejej! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  21. Czy są wieści i zdjęcia z nowego domku? Śledziłam wątek wielkouchej i czekam! :cool3: :cool3: :cool3:
  22. Ooo, szykuje się wystawa:> Dołączam do obserwatorów Akiry:)
  23. Weź, weź!!! Absolutnie!!! Choćby jeszcze dzis!!! To możemy się spotkać na stacji PKP Anin i pójdziemy do parku razem, to zobaczysz, jak tam fajnie:)
  24. Ale wiesz, ludzie głupi, to we wszystko uwierzą i wszystko (wszytkich) kupią, jak mają pieniądze:/ Szkoda tylko, że znowu psy będą cierpieć - bo co, jak się taki borderbull czy borderwhippet w sporcie nie sprawdzi? Fajt, na ulicę czy do lasu...
×
×
  • Create New...