Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Asia mnie przecenia. Max u Murki jadł Eukanubę, Hills, a potem Royala, za poradą mar-gajko. I u niego ten Royal był najlepszy, a Hills, najgorszy, czyli, że się drapał, wygryzał i musiał dostawać sterydy. . Może ta nowa karma, znaleziona przez Jaagę, mu posłuży? Trzymam kciuki
  2. Przepraszam, że piszę tutaj, ale ten wątek odwiedza dużo osób, z których pewnie sporo pamięta Marzenę Kwiaciarenkę. Miała swój wątek na dogo, ale pomimo ogromnej aktywności i pomocy ze strony Kejciu ( praktycznie, jednoosobowej), wątek umarł śmiercią naturalną w 2021r Ostatnio na fb, gdzie jest społeczność U Kwiaciarenki, zamieszczono zrzutkę, która umożliwi Marzenie i Jej zwierzakom, przetrwać zimę. Fb pokazał mi dzisiaj tę zrzutkę i tak trafiłam na w/w stronę i trochę poczytałam. I przypomniała mi się Marzena. Może ktoś może wpłacić chociaż kilka złotych? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0C1gYWv3hFfGLwQ7gdURdheGadxW1rnRm436EJLwhn74sipmeQWoyqnW2YhFmedmQl&id=650671044975617
  3. Cóż, są schroniska i schrony. Ninek w schronisku w Pawłowie, przesiedział 6 lat, bo niestety, nie jest psem zwracającym uwagę, a zwykłym,średnim, ciemnym kundelkiem. Ponieważ psy go gryzły, mieszkał w boksie z suczkami. Jest w dobrej kondycji, żadnych pcheł, pasożytów jelitowych, biegunek; zęby i sierść super. Uszy zdrowe. Oczywiście, wykastrowany. To wszystko dlatego, że schronisko przez 10 lat, prowadziła Pani Dyrektor Milena Niesiobędzka, która naprawdę kochała psy i dbała o ich dobrostan. Każdego psa znała i mogła o nim wiele powiedzieć. Niestety, w tym roku zmieniono dyrektora...... Wszystko zależy od tego, jaki człowiek kieruje schroniskiem.
  4. Odpisałam na fb Renata Bednarska, jeżeli jest Pani zainteresowana adopcją Zewa - tylko do domu, nie do kojca, to proszę o kolejny telefon na nr podany w ogłoszeniu. W hotelu w Jarząbkowicach, jest obecnie tylko jeden ONek do adopcji - Zew. Szuka swojego kochającego Człowieka. Pozdrawiam serdecznie Krystyna Ps Niestety, Pani szuka psa ok 5 lat. No, tośmy sobie popisały.
  5. Poczekajmy, czy Twój Mąż, Jaago, potwierdzi, że ktoś do Niego dzwonił ws Zewa. Może wspomniał o Andżeli?
  6. Płakać się chce, widząc te psy, a szczególnie ONki, bo to takie proludzkie psy. Zwłaszcza ten trzeci patrzy przejmująco. Pewnie o ile pójdą do adopcji, skończą na łańcuchu. Ale trzeba myśleć o tych psach, które już są pod opieką.
  7. Dla mnie Zew, to taki ONek 8-9 lat, dlatego wrzuciłam go i na starsze ONki, gdzie czasem koś, kto niedawno stracił ONka, chce adoptować kolejnego starszaka, tak jak było z Kamą od Malagos. Nie wiem, o jakich dwóch ONkach napisała ta Pani. Jak się wyjaśni, zapytam Ją, czy jest zainteresowana adopcją. Ja bym w ogłoszeniach, nie odmładzała Zewa, bo po pysiu widać, że środek życia, ma już za sobą.
  8. Wrzuciłam Zewa na różne grupy owczarkowe i psowe. Jest reakcja jednej z osób. Że dzwoniła, i że tam są dwa stare 10 letnie owczarki. https://m.facebook.com/groups/398280077838159/permalink/826297598369736/ Widzę, że się nie otwiera. Pisała Pani Renata Bednarska. Grupa Owczarek niemiecki 10 +. Czy możesz Jaaga? Alaskan? potwierdzić, że ktoś dzwonił w tej sprawie?
  9. Poszła stała dla Zewa za sierpień i wrzesień. Jak kiedyś w przyszłości coś mi się pomerda i nie wpłacę stałej na jakiegoś psiaka, bardzo proszę o przypomnienie. Nie chcę ustawiać stałego przelewu, bo tak mam już ustawione na fundacje i TZ się zdenerwuje, że za dużo tego
  10. Dziękuję Ewa Marta za przypomnienie, że deklarowałam na Zewa 30 zł stałej. Aktualizuję do 30 zł moją deklarację i uzupełnię dzisiaj zaległe wpłaty. Cóż, skleroza....
  11. Smutne, ale prawdziwe. Jestem skromną deklarowiczką Andżeli (tylko 10 zł) i jedyne, co mogę zrobić, to zadeklarować na Zewa 20 zł stałej, bo mam i inne psie zobowiązania, z dogo i fb, a jako emerytka nie poszaleję finansowo, szczególnie obecnie. Też wiem, że Zew i Andżela, to koktajl Mołotowa i że nie powinni być razem. Miałam cichą nadzieję, że z ogłoszeń wpadnie komuś w oko i znajdzie dom, bo to piękny pies. Niestety, tak się nie stało, bo jest psem starym. Może i inne dogomaniaczki, sympatyzujące z Zewem zadeklarują jakieś stałe wpłaty, bo wtedy łatwiej mu będzie mu szukać innego miejsca. Może nie wyciągajmy kolejnych bied ze schroniska ( jest ich tam mnóstwo), a myślmy o tych, które już są wyciągnięte i ich utrzymanie, jest naszym obowiązkiem. Bo je wyciągnęłyśmy. Dzięki Jaaga i Aśka, za wszystko, co dla niego zrobiłyście.
  12. Zastępuje mu Blakiego. Nie wiedziałam, że Luki jest taki powściągliwy w wyrażaniu uczuć.
  13. I jak? Luki ucieszył się z powrotu do Was? Pewnie tak .
  14. No właśnie . Co słychać u Kamusi? Już po SPA? Jak się jej mieszka w bloku?
  15. Ale super! Biedny Luki, został sam, bez braciszka . Pewnie będzie płakał....
×
×
  • Create New...