-
Posts
12543 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by konfirm31
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To już coś -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wiadomo, co u Kamusi? -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
konfirm31 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Jasne . Prosimy o info -
Przepraszam, że piszę tutaj, ale ten wątek odwiedza dużo osób, z których pewnie sporo pamięta Marzenę Kwiaciarenkę. Miała swój wątek na dogo, ale pomimo ogromnej aktywności i pomocy ze strony Kejciu ( praktycznie, jednoosobowej), wątek umarł śmiercią naturalną w 2021r Ostatnio na fb, gdzie jest społeczność U Kwiaciarenki, zamieszczono zrzutkę, która umożliwi Marzenie i Jej zwierzakom, przetrwać zimę. Fb pokazał mi dzisiaj tę zrzutkę i tak trafiłam na w/w stronę i trochę poczytałam. I przypomniała mi się Marzena. Może ktoś może wpłacić chociaż kilka złotych? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0C1gYWv3hFfGLwQ7gdURdheGadxW1rnRm436EJLwhn74sipmeQWoyqnW2YhFmedmQl&id=650671044975617
-
Cóż, są schroniska i schrony. Ninek w schronisku w Pawłowie, przesiedział 6 lat, bo niestety, nie jest psem zwracającym uwagę, a zwykłym,średnim, ciemnym kundelkiem. Ponieważ psy go gryzły, mieszkał w boksie z suczkami. Jest w dobrej kondycji, żadnych pcheł, pasożytów jelitowych, biegunek; zęby i sierść super. Uszy zdrowe. Oczywiście, wykastrowany. To wszystko dlatego, że schronisko przez 10 lat, prowadziła Pani Dyrektor Milena Niesiobędzka, która naprawdę kochała psy i dbała o ich dobrostan. Każdego psa znała i mogła o nim wiele powiedzieć. Niestety, w tym roku zmieniono dyrektora...... Wszystko zależy od tego, jaki człowiek kieruje schroniskiem.
-
Odpisałam na fb Renata Bednarska, jeżeli jest Pani zainteresowana adopcją Zewa - tylko do domu, nie do kojca, to proszę o kolejny telefon na nr podany w ogłoszeniu. W hotelu w Jarząbkowicach, jest obecnie tylko jeden ONek do adopcji - Zew. Szuka swojego kochającego Człowieka. Pozdrawiam serdecznie Krystyna Ps Niestety, Pani szuka psa ok 5 lat. No, tośmy sobie popisały.
-
Płakać się chce, widząc te psy, a szczególnie ONki, bo to takie proludzkie psy. Zwłaszcza ten trzeci patrzy przejmująco. Pewnie o ile pójdą do adopcji, skończą na łańcuchu. Ale trzeba myśleć o tych psach, które już są pod opieką.
-
Dla mnie Zew, to taki ONek 8-9 lat, dlatego wrzuciłam go i na starsze ONki, gdzie czasem koś, kto niedawno stracił ONka, chce adoptować kolejnego starszaka, tak jak było z Kamą od Malagos. Nie wiem, o jakich dwóch ONkach napisała ta Pani. Jak się wyjaśni, zapytam Ją, czy jest zainteresowana adopcją. Ja bym w ogłoszeniach, nie odmładzała Zewa, bo po pysiu widać, że środek życia, ma już za sobą.
-
Wrzuciłam Zewa na różne grupy owczarkowe i psowe. Jest reakcja jednej z osób. Że dzwoniła, i że tam są dwa stare 10 letnie owczarki. https://m.facebook.com/groups/398280077838159/permalink/826297598369736/ Widzę, że się nie otwiera. Pisała Pani Renata Bednarska. Grupa Owczarek niemiecki 10 +. Czy możesz Jaaga? Alaskan? potwierdzić, że ktoś dzwonił w tej sprawie?
-
Smutne, ale prawdziwe. Jestem skromną deklarowiczką Andżeli (tylko 10 zł) i jedyne, co mogę zrobić, to zadeklarować na Zewa 20 zł stałej, bo mam i inne psie zobowiązania, z dogo i fb, a jako emerytka nie poszaleję finansowo, szczególnie obecnie. Też wiem, że Zew i Andżela, to koktajl Mołotowa i że nie powinni być razem. Miałam cichą nadzieję, że z ogłoszeń wpadnie komuś w oko i znajdzie dom, bo to piękny pies. Niestety, tak się nie stało, bo jest psem starym. Może i inne dogomaniaczki, sympatyzujące z Zewem zadeklarują jakieś stałe wpłaty, bo wtedy łatwiej mu będzie mu szukać innego miejsca. Może nie wyciągajmy kolejnych bied ze schroniska ( jest ich tam mnóstwo), a myślmy o tych, które już są wyciągnięte i ich utrzymanie, jest naszym obowiązkiem. Bo je wyciągnęłyśmy. Dzięki Jaaga i Aśka, za wszystko, co dla niego zrobiłyście.
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
konfirm31 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Nadal tak myślę. Teraz Dźeki jest najważniejszy. -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No właśnie . Co słychać u Kamusi? Już po SPA? Jak się jej mieszka w bloku?