-
Posts
12543 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by konfirm31
-
~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za skuteczność ogłoszeń. Goś, przypomnij mi swój nr konta, to wpłacę skromne 50 zł -
~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Najlepiej miałam. jak była sama Bliss. Wszystkie tymczasy (nieliczne), olewała. Chociaż nie wiem, co by było, gdyby się trafiła sunia większa od niej. -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O, Boże! Litości! O ile jest zdrowy,to gmina powinna go wysłać do Kruszewa ( razem z tymi dwoma chłopaczkami, których cały czas bezskutecznie ogłaszałaś), a nie cały czas liczyć na Ciebie i Tomka. Kruszewo jest dobrym schroniskiem i psom krzywdy nie zrobi. Są wolo, są ogłoszenia. Jak im to sądzone, to i dom szybko znajdą. Wam wystarczy lękowy Ares i ta schorowana bida, która ostatnio spadła Wam na głowę, a zdrowe, niech jadą do Kruszewa. Piszę, co myślę. Wszystkich psów nie uratujecie. Taka prawda. -
~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Samo siedzenie w syfie nie wystarczy. Musi być kontakt z chorym na grzybicę psem/ skażonym grzybami pasożytniczymi środowiskiem + obniżona odporność organizmu, ew uszkodzenia skóry. To pytanie o to, kto pokrywa koszty wizyty u weta i leczenia - jak najbardziej słuszne! Zanim zrobisz bazarek, może jakaś dogomaniacka zrzutka? Napisz, Malagosku, co i jak! -
~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ufff! Dobrze, że nie nowotwór! Połamane zęby - mam nadzieję, że od kości czy krat, a nie od czegoś gorszego -
~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Stajemy się coraz starsze, coraz mniej mamy sił, a psów bezdomnych nie ubywa.... -
~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O, matko! Jaka bida -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Załóż koniecznie! -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
A teraz ma dobrego nauczyciela -
Popieram. Jesteśmy różne, ale wirtualnie znamy się od lat i to co nas niewątpliwie łączy, to wrażliwość na psią niedolę. Każda z nas, pomaga w miarę swoich możliwości i tego, co jej w duszy gra. I przez szacunek dla tych wspólnych lat i tych uratowanych wspólnie psów, bądźmy względem siebie szczere, chociaż czasami warto trochę pomilczeć.
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
konfirm31 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Jestem. Wątek zapisuję -
Duże mają gorzej. To już mar.gajko pisała o Kaśce i to widać w każdym schronisku, czy przytulisku. A jak jeszcze stare, czy czarne, to już całkiem marnie . W makowskim azylu, są same duże psy. Małe, wcześniej czy później znajdują domy, te duże, lub w dodatku jeszcze czarne! (obowiązuje procedura adopcyjna, psy nie są oddawane na łańcuch ) , tkwią latami... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02589MkwF5Atz26o8ob1HVwsrNPRGCiKLJ32PWRyM69XgA84zsSwB6LiSjh6jstXAAl&id=100069759835565
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
konfirm31 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Nadziejko za pamięć i Tobie też wszystkiego najlepszego w Nowym Roku -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
konfirm31 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Dziękuję i wzajemnie życzę zdrowego i spokojnego Nowego Roku -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
konfirm31 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Nesiowata, Nadziejko, , dziękuję za życzenia w imieniu Lerki, Ninka i własnym i wzajemnie składamy najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
konfirm31 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Witaj, Inko Dogo pustoszeje - zaglądaj częściej Lerka prowadzi żywot szczęśliwy w towarzystwie Ninka ze schroniska. A my z Tomkiem, towarzyszymy im w psacerkach. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Niekoniecznie. On chyba jest na tym etapie rozwoju emocjonalnego, co Luki. Swoją drogą, psy najwięcej się uczą od siebie nawzajem, więc nie jest wykluczone, że Luki u cywilizuje Lilka -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilkowi wyraźnie brakowało kolegi do wspólnej zabawy. Z dziewczynami, widocznie nie lubi się bawić -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak. Czuję się czyjś.