Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Trzymam kciuki za skuteczność ogłoszeń. Goś, przypomnij mi swój nr konta, to wpłacę skromne 50 zł
  2. Najlepiej miałam. jak była sama Bliss. Wszystkie tymczasy (nieliczne), olewała. Chociaż nie wiem, co by było, gdyby się trafiła sunia większa od niej.
  3. O, Boże! Litości! O ile jest zdrowy,to gmina powinna go wysłać do Kruszewa ( razem z tymi dwoma chłopaczkami, których cały czas bezskutecznie ogłaszałaś), a nie cały czas liczyć na Ciebie i Tomka. Kruszewo jest dobrym schroniskiem i psom krzywdy nie zrobi. Są wolo, są ogłoszenia. Jak im to sądzone, to i dom szybko znajdą. Wam wystarczy lękowy Ares i ta schorowana bida, która ostatnio spadła Wam na głowę, a zdrowe, niech jadą do Kruszewa. Piszę, co myślę. Wszystkich psów nie uratujecie. Taka prawda.
  4. Samo siedzenie w syfie nie wystarczy. Musi być kontakt z chorym na grzybicę psem/ skażonym grzybami pasożytniczymi środowiskiem + obniżona odporność organizmu, ew uszkodzenia skóry. To pytanie o to, kto pokrywa koszty wizyty u weta i leczenia - jak najbardziej słuszne! Zanim zrobisz bazarek, może jakaś dogomaniacka zrzutka? Napisz, Malagosku, co i jak!
  5. Ufff! Dobrze, że nie nowotwór! Połamane zęby - mam nadzieję, że od kości czy krat, a nie od czegoś gorszego
  6. Stajemy się coraz starsze, coraz mniej mamy sił, a psów bezdomnych nie ubywa....
  7. A teraz ma dobrego nauczyciela
  8. Popieram. Jesteśmy różne, ale wirtualnie znamy się od lat i to co nas niewątpliwie łączy, to wrażliwość na psią niedolę. Każda z nas, pomaga w miarę swoich możliwości i tego, co jej w duszy gra. I przez szacunek dla tych wspólnych lat i tych uratowanych wspólnie psów, bądźmy względem siebie szczere, chociaż czasami warto trochę pomilczeć.
  9. Duże mają gorzej. To już mar.gajko pisała o Kaśce i to widać w każdym schronisku, czy przytulisku. A jak jeszcze stare, czy czarne, to już całkiem marnie . W makowskim azylu, są same duże psy. Małe, wcześniej czy później znajdują domy, te duże, lub w dodatku jeszcze czarne! (obowiązuje procedura adopcyjna, psy nie są oddawane na łańcuch ) , tkwią latami... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02589MkwF5Atz26o8ob1HVwsrNPRGCiKLJ32PWRyM69XgA84zsSwB6LiSjh6jstXAAl&id=100069759835565
  10. U nas podobnie było z Bliss i..... mielibyśmy cudownego psa
  11. Dziękuję Nadziejko za pamięć i Tobie też wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
  12. Dziękuję i wzajemnie życzę zdrowego i spokojnego Nowego Roku
  13. Nesiowata, Nadziejko, , dziękuję za życzenia w imieniu Lerki, Ninka i własnym i wzajemnie składamy najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne
  14. Witaj, Inko Dogo pustoszeje - zaglądaj częściej Lerka prowadzi żywot szczęśliwy w towarzystwie Ninka ze schroniska. A my z Tomkiem, towarzyszymy im w psacerkach.
  15. Niekoniecznie. On chyba jest na tym etapie rozwoju emocjonalnego, co Luki. Swoją drogą, psy najwięcej się uczą od siebie nawzajem, więc nie jest wykluczone, że Luki u cywilizuje Lilka
  16. Lilkowi wyraźnie brakowało kolegi do wspólnej zabawy. Z dziewczynami, widocznie nie lubi się bawić
  17. Wszystkie siły sprzysięgły się, żeby Luki u Was został
  18. Tak. Czuję się czyjś.
×
×
  • Create New...