Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Witam Imkę kotolubną :). Bliss względem kotów(podobnie jak i Lupusa), opinię ma ustaloną :(
  2. Randa została przeniesiona do działu "Już w nowym domu" :). Nadal jest taką dobrą, łagodną sunią i jest bardzo kochana. Tylko boi się głośnego huku i pewnie Sylwester, to będzie dla niej koszmar. Niestety, dla wielu psów - też :(. U nas "na Sylwka", będzie dodatkowo Max, a on pomimo, że wielki facet - też bardzo się boi(mamy za sobą już wspólny Sylwester). Najodważniejsza na te huki, to Bliss, chociaż już nie tak, jak w pierwszym roku po adopcji. Cóż, jakoś przetrwamy (na melatoninie) Mam obiecane kolejne zdjęcia Randy. Jak dostanę, to wkleję :)
  3. "Rozmowy przebiegały w szczerej i przyjaznej atmosferze" :) . Mamy się po Świętach spotkać z Burmistrzem, który w międzyczasie, zapozna się z problemem. I będziemy zapraszane na spotkania Rady w sprawach "zwierzęcych" . Mam nadzieję, że coś dobrego z tego wyjdzie, dla psów i kotów makowskich......
  4. U Wery, to pewnie będzie dłuższa sprawa :(. A co z Aramisem? Dzwonił ktoś w jego sprawie? Strasznie mi żal takich schronowych młodzików :(
  5. Witaj, Frodo :) . To i ja się przyłączę do kciukania za domek :)
  6. Suńka piękna i banerek - też pięknościowy :)
  7. Ogłoszenie na Mojej Ostrołęce - widziałam. Śliczne maluszki. I mamuśka - cudo. Aż nie chce się wierzyć, że nikt ich z Lecznicy jeszcze nie zabrał dla siebie :(. Może dlatego, że Święta? My na Święta wyjeżdżamy do Stolicy, a potem wracamy do MM z wnukiem i Maxem na przerwę świąteczną (do 6 stycznia). A od 19 stycznia, do 1 lutego - znowu - ferie......
  8. Aurę powieliło dogo :). Pozdrowienia dla Aruni i malagossów :)
  9. Jakoś nikt się nie kwapi, żeby nam odpowiedzieć na nasze pytania.......:(
  10. Oj tak, Nutusiu - niestety :( Na dzisiejszym spacerze, tylko Rudzik i Pręgus. Podjedli chrupek, pogłaskałam ich po łebkach i pobiegli każdy w swoją stronę. Pręgus, podobno ma właściciela. Kolejny domny inaczej...... Za to Rudzik - niewątpliwie takowego nie ma, więc czekam z niecierpliwością na jego ogłoszenia u Ziutki i Kejciu. Może ktoś go pokocha jeszcze przed Świętami? Dzisiaj idę z dwiema Paniami Wolontariuszkami do burmistrza, przedstawić (na piśmie!) efekty naszej psiej działalności adopcyjnej w roku ubiegłym. To również i Wasza zasługa - bardzo dziękuję za pomoc :). Udało się nam zaopiekować w sumie 19 psami, z których wyadoptowano 14. No, to ile miasto zaoszczędziło pieniędzy dzięki nam( licząc +/_ 1500zł za psa)? Będziemy się domagać naszego pełnoprawnego współudziału w pracach nad przyszłoroczną Uchwałą ws sprawowania opieki nad zwierzętami bezdomnymi, oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt z naszego terenu, walcząc o to, żeby to już nie Radysy były schroniskiem dla naszych bezdomnych psów. A że w walce potrzebni są sojusznicy, to obie z Panią Krysią, zapisałyśmy się do TOZ (w Warszawie, bo bliżej nie ma ) i wczoraj odebrałyśmy legitymacje członkowskie :). Po Świętach, zainteresuję się proponowanym szkoleniem na inspektora. Trzymajcie kciuki :)
  11. Widać, że psom jest u Was dobrze :)
  12. Słodka malutka. Ciesze się, że się dobrze zapowiada :)
  13. Dobry wieczór :)
  14. Nie rozumiem? Czyli tylko Wera i Pepitka zostały odebrane? A reszta psów, wróciła do Radys ?
  15. Bardzo sympatyczny psiak :)
  16. Poranny spacer był bardzo wcześnie i we mgle, więc - bez bezdomniaków. Za to kiedy poszłam do Biedronki po magazyn z Bombą Inki ;), to pod klatką Pani Krysi już siedziały Łatek i Collar. Jak te ptaszki na parapecie, czekały na otwarcie stołówki....(tyle że one - na schodkach)
  17. Mam! Mam! Owca=Jaga=Bomba - jest! W dziale "Pieski do Adopcji" I telefon do Inki ! Pieski są cztery, a Bomba - najładniejsza :). No, to teraz u Inki od samego rana, telefon rozgrzeje się do czerwoności :). Cała Polska będzie dzwonić :) A Ineczka, będzie przebierać w domkach, aż wybierze ten najlepszy dla Jagusi :)
  18. Jestem u Pepki :). Marysiu, masz wspaniałą Rodzinę :). I ja kocham dropiatki :).
  19. Przytulam.
  20. I z "naszymi" kotami marnie.... Nawet czasem ludzie zadzwonią, ale potem milczą.....lub dzwonią i mówią że rezygnują, bo rudy kotek nie ma niebieskich oczu, tylko zielone, co z resztą, dobrze widać na zdjęciu...
×
×
  • Create New...