-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Żółta tapa, muczka i agresor zapraszają!!!Dla znajomych Zeus,Aza,Misia!!!
Imbirka replied to gosikf & dogs's topic in Galeria
helloł:multi::multi::multi::multi: [url]http://img522.imageshack.us/img522/6509/dsc00169ej8.jpg[/url] ale on jest słodziak, co za minka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Imbira bardzo interesują gryzonie:cool3: dobrze, ze były w klatkach bo tak do nich wyrwał, ze nie wiem co by było:roll: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
helloł :multi::multi::multi::multi: wreszcie nadrobiłam wszystkie zalegle stronki:cool3:, kurde czasu zaczyba mi brakować:roll: -
cześć Almusie:multi::multi::multi::multi:, no nareszcie jesteście:cool3::lol:
-
cześć dziewczyny:multi::multi::multi: kurcze ja też zaganiana:cool3: echhhh
-
Helloł dziewczyny, ale duuuużo fotek Lenki:loveu::loveu::loveu::loveu: [COLOR=White]nareszcie:cool1:[/COLOR]
-
helloł, witamy się z rana:multi::lol:
-
wow, ale wieści :multi::multi::multi::multi::multi: GRATULACJE:lol:
-
[FONT=arial] [SIZE=4][B]filizofia zycia :-)[/B][/SIZE] [/FONT] Profesor filozofii stanął przed swymi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik po majonezie i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny, oni zaś potwierdzili. Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W tej sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział: Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak wasze życie. KAMIENIE – to ważne rzeczy w życiu: wasza rodzina, partner, dzieci, zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, wasze życie i tak byłoby wypełnione. ŻWIR – to inne, mniej ważne rzeczy: wasze mieszkanie, dom lub auto. PIASEK – symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym waszą ciężką pracę. Jeżeli najpierw wypełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu: jeśli poświęcicie całą waszą energię na drobne rzeczy, nie będziecie jej już mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne- poświęcajcie czas waszym dzieciom, partnerowi, przyjaciołom, dbajcie o zdrowie. Zostanie wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie – one są tym, co naprawdę się liczy. Reszta to piasek. Po zajęciach jeden ze studentów wziął stój wypełniony po brzegi kamieniami, żwirem i piaskiem. Nawet sam profesor zgodził się, że słój jest pełny. Student bez problemu wlał do słoja butelkę piwa. Piwo wypełniło resztę przestrzeni – teraz słój był naprawdę pełen. Morał z tej historii: NIE WAŻNE, JAK BARDZO WYPEŁNIONE JEST WASZE ŻYCIE, ZAWSZE JEST JESZCZE MIEJSCE NA JEDNO PIWKO.:p:diabloti:
-
łooooo rety jakie słodkie pycho:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Marek, wycałuj Nikolasa w to pyszczycho:lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no nareszcie:multi: [url]http://img146.imageshack.us/img146/1186/p9080013hn8.jpg[/url] - mój śliczny nunuś :p:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:, a Sylwy języka jak zwykle żyje własnym życiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: no i jak zeszczuplała troche na urlopie? -
Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: jestem wreszcie:p imprezka się udała, przeprowadziłyśmy konsumpcję wielu piw i to nie naszych krajowych:cool3: wniosek - Japończycy się zdecydowanie na piwie nie znają:cool3::cool3::cool3::evil_lol:, inne nam smakowały:lol:
-
Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.
Imbirka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']jak ma się psa to i oko na niego też powinno sie mieć, gorzej jak to nie idzie w parze a z tym to bywa różnie ... [/quote] Jak idziesz do pracy albo wychodzisz z domu to też masz oko na swojego psa, wierz co on robi?:cool3: Chodziło mi o powstrzymywanie go przed wysiłkiem i nie musisz mnie łapać za słówka, staram się dopytać o wszystko, żeby znowu nie wyszło jakieś jajo. Od dawna obserwuję ten wątek. Podesłałam go Asiorce, już po opinii weta, która była pozytywna jeszcze wtedy i po waszym apelu, że możemy zacząć szukać dla niego domku..... Sprecyzujcie jasno i wyraźnie oczekiwania co do przyszłego domku to będzie łatwiej... -
Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.
Imbirka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czyli właściwie jest preferowany dom z ogrodem i jeszcze z osobą która będzie miała na niego oko? -
Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.
Imbirka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wcześniejsze rokowania weterynarza były raczej pozytywne:cool3: czy to, ze ma być to dom z ogrodem to jest również opinia weta? Słuchajcie podajcie fakty, takie jakie są, bo narazie z tego co czytam to jest wasza opinia... -
Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.
Imbirka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pani zna stronę bokserów w potrzebie... i druga sprawa, odnośnie choroby co mówi lekarz prowadzący? -
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
ale z niej cuuuudo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Bokser w klinice w Lublinie. Chore serduszko !!! MA DOM.
Imbirka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, przecież ta pani kontaktowała się z wetem, nie przesadzajcie. Pani jest zorientowana w stanie zdrowia psa no i zna rasę. Też mam problem z sercem, wiem co mogę a czego nie, no i odpowiednie leki i wierzcie mi, to nie jest problem.:cool3: -
ale ciekawskie:cool3::diabloti: oki, coś się może zrobi:p
-
a co? chcesz nas zobaczyć pijane????:cool3::cool3::cool3: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
hehe, ja wiem co robię;) do łóżka swojego trafię:diabloti: Madzia ty sie nie fochaj, tylko dawaj tutaj na imprezkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
-
helloł:multi::multi::multi::multi:, właśnie wylazłam z kuchni:cool3::evil_lol: Justyna nie musi mnie odprowadzać, bo ja będę u siebie w domku:p impreza jest u mnie:diabloti:
-
ktoś tu kogoś z miłości chce udusić:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Imbirko ok, zaraz podsyłam, ale jak możesz określ mi w kilku słowach jego stan (nie mam mocy przeszukac tego całego tematu :oops:)[/quote] piesek został oddany przez właściciela:cool3:, a to jest diagnoza lekarza po badaniach:roll: nie jest tak źle jak wyglądało:cool3: [quote name='mariee'] Maksio ma łagodna (wrodzona) wade serca , łagodne zwezenie tetnicy plucnej [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5388/wynikik0.jpg[/IMG] W chwili obecnej nie wymaga leczenia. Co jakis czas kontrola lekarska( badanie osluchowe raz na 1-2 miesiace) a za po pol roku echo serca.W okresie letnim przy wysokich temperaturach byc moze bedzie wskazane podawanie lekow. Moze byc poddany kastracji. Mam nadzieje,ze wynik wszystkich bardzo zadawala?! Koszt konsultacji i badania 160 zl. Maksio dostal znizke , [B]zaplacilam 100 PL[/B][/QUOTE] A gospodarza nadal brak :cool3::cool3::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Asiorku, jeszcze dla tego boksia szukają domku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77856[/url],