Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. iiiiii gdzie te fotki kaloszków?:cool3::cool3::cool3::cool3::mad: a wogóle to mów gdzie kupiłaś i ile zapłaciłaś:cool3: bo w Łodzi to jakiś sam badziew się pałamenta po sklepach:angryy:
  2. :mdleje:brzmi groźnie:roll: oby rozwijała się jak najwolniej ta choroba:cool3:
  3. [quote name='caroolcia']skandal!!! i tez sie zdenerwowałam - dodajcie do tego PMS hi hi hi i szefowi powiedzialam ze moja praca nudna jak flaki z olejem i albo mnie podbuduje finansowo, albo szukam nowej buhahahah :evil_lol: taka ze mnie zołza straszna... ale zrobiłam krok do przodu i dwie pierwsze CV-ałki wysłałam :eviltong:[/quote] wow kobieto, a ja się nadal nie mogę zdecydować:cool3: widocznie potrzebuję niezłego kopa na rozpęd:cool3::evil_lol:
  4. Nooo, aleś mnie kobieto o o 10 lat odmłodziła:cool3: no miło mi, nawet bardzo:lol: widocznie na starego strupla jeszcze nie wyglądam;) a co do incydentu na osiedlu to ja też mam podobnie, ale żeby się nie denerwować łaże z Bimbrem na pola:cool3:
  5. hehe, były 3 zółtki: Opka - boksero-doberman Tysio - bokser Bimber - bokser i 1 dog niemiecki (kucyk) Tofiś:loveu:
  6. wow, ale świetną zabawę miały:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Tysio chyba przeraził się tej masy, która na niego napadła:diabloti::evil_lol::cool3:
  8. boszsz, a ta znowu o jedzeniu:cool3: ja mam Tyskie i zaraz chyba poszperam po szafkach za chipsami:cool3::cool3::cool3: Biedny Topsik, ale go podziabała:roll:
  9. no masz rację, jak to nie mieć w pracy czasu na dogo?:cool3: toż to skandal:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0382-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0383-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0384.jpg[/IMG] no i wracamy:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0385-1.jpg[/IMG] noooo, to już wszystkie z dzisiejszego spacerku, ufffff.... ale się nawstawiałam:cool3:
  11. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0378-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0379-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0380-1.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0381-1.jpg[/IMG]
  12. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0373-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0374-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0375.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0376.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0377.jpg[/IMG]
  13. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0368-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0369-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0370-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0371-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0372-1.jpg[/IMG] c.d.n.
  14. eeeee, tam, on tak na drapanko reaguje:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3::cool3: i c.d. foteczek spacerkowych:p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0363-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0364-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0365.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0366-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0367-1.jpg[/IMG] c.d.n.
  15. [quote name='evaxon'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0358-1.jpg[/URL] Julia czy to ty robilas fote??:lol:[/quote] nooooooo:p a co, podoba Ci się?:diabloti::diabloti::diabloti:
  16. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0357-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0358-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0359-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0360-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0362-1.jpg[/IMG] narazie tyle:cool3:
  17. :p [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0349-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0353.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0354-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0355-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0356-1.jpg[/IMG] c.d.n.
  18. [quote name='Kiłi']A jakie tam ciepło, w nocy zimno było:placz: Kurde chyba do nich zadzwonie, w kulki se lecą. Ludzie tu z zimna umierają:angryy::diabloti: A ha no bom się jeszcze dzisiaj nie przywitała to: CZEŚĆ IMBIRKOWA:p[/quote] no noce faktycznie były zimne:roll: [quote name='leemonca']cześć, sister!!![/quote] Witam Was dziewczyny:multi: a teraz dzisiejszy spacerek:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0342-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0345-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0346.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0347-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0348-2.jpg[/IMG] troche zamazane:oops: c.d.n.:p
  19. [quote name='Kiłi'] :turn-l: Teraz to Ty jesteś głodomor:evil_lol:[/quote] musiałaś gadać o tej lazanii?:roll: przez Ciebie przypomniałam sobie, ze jestem głodna:cool3: pakuję się do domu, może jednak uda mi się coś zjeść:cool3:
  20. helloł Tigieros:multi::multi::multi::multi::loveu:
  21. [url]http://images30.fotosik.pl/79/277bc7d072221ad6.jpg:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/url] ten ryj jest tylko do całowania:loveu:
  22. [quote name='Kiłi'] Heloł, głodomor ma dzisiaj ochote na lasagne:diabloti::eviltong: [/quote] Boszsz, a ja dzisiaj taka głodna, a w domu nie dam rady zjeść bo idziemy na umówiony spacerek:roll:
  23. [quote name='basia2202']:crazyeye: [B][COLOR=Purple]a to ileż Ty masz lat Bimbrowaa?:cool3: bo mnie z papiórami już minęło 9 lat i ciut...:roll: :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] a co? nie wyglądam na tyle lat pracy?:evil_lol: ja na studiach pracowałam:cool3: [COLOR=White]33[/COLOR] :cool1:
  24. [quote name='dealer']bywa tez w torebeczkach:diabloti:[/quote] kurde, a myślałam, ze w nasionkach:hmmmm::niewiem:
  25. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple] a ileż to już lat się tak męczysz z papiórami? :cool3:[/COLOR][/B][/quote] jeśli chodzi o księgowe papiery, to w lutym będzie 10 lat:cool3:
×
×
  • Create New...