Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Imbirka

    Metamorfozy

    Jaka uśmiechnięta, szczęśliwa buzia :lol:
  2. Teqquila, Imbirek bardzo chętnie chce :painting: i:Dog_run: ale Grot podobno wybiera się na wizytę do Łodzi??????? To jak będzie z tym spacerkiem??????????
  3. trzeba zrobić małe spotkanko, tylko niech te śniegi puszczą. Wiosna nadchodz wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Imbir też chce na :painting: i:Dog_run:
  5. Ale jesteś słodki :iloveyou:. To od Imbirka i jego Pańci :Rose:
  6. jejku jakie cudo fafluniaste, rób mu zdjęcia, chętnie zobaczymy jak rośnie:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:
  7. Do bokserów powinna byc dołączana karteczka "Uwaga-posiadanie powoduje uzależnienie" :) Bardzo mi się to stwierdzenie podoba - oddaje wszystko, co do tej rasy się czuje, jak raz zacznie się to nie można przestać.:grins: :grins: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:
  8. Imbirka

    Metamorfozy

    [FONT=Times New Roman][SIZE=4]POPIERAM, ktoś mi wcześniej napisał, że przy zakupie boksi powinna byż do pieska dołączona karteczka "Uwaga, posiadanie boksia uzależnia". Też tak sądze. Imbir jest moim 3 pieskiem, a 2 boksiem. Mój pierwszy boksiu jest na awatarku.[/SIZE][/FONT]
  9. Imbirka

    Metamorfozy

    Witajcie, ja też się chcę pochwalić swoim maleństwem, jego historia jest całkiem nowa. Trafił do schroniska Kundelek w Rzeszowie 20 stycznia br. w takim stanie: [IMG]http://upload.miau.pl/1/45614.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/45612.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/45613.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/45615.jpg[/IMG] W schronisku nadali mu imię Sułtan i pod tym imieniem na forum toczyła się cała batalia o niego. Było wielu zainteresowanych jego osobą, ale w miare czasu z różnych powodów ludzie się wycofywali. Ja mieszkam w Łodzi i nie mogłam z przyczyn technicznych pojechać po niego samochodem. Pani dyrektor schroniska bała się, że pysio źle zniesie podróż pociągiem. Jednak po jakimś czasie udało mi się przekonać Panią Halinkę i 12 lutego Imbir, bo teraz tak się nazywa, przyjechał do Łodzi pociągiem. Po 1,5 tygodnia w nowym domku wyglądam już tak i z dnia na dzień wyglądam coraz lepiej. (jak ten aparat świeci na zielono i czego ten pan chce odemnie??????????) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2162/suta37ai.jpg[/IMG] (trzeba się poskarżyć pani, co ten pan tak gania za mną z tym aparatem???) [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6347/suta49oe.jpg[/IMG] (zwiedzamy okolice) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2650/spacerek11dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1459/spacerek21oj.jpg[/IMG] (a po spacerku trzeba odpocząć) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7008/sutan7go.jpg[/IMG] No i jak Wam się podoba moje maleństwo????????????????
×
×
  • Create New...